Győri Audi ETO KC
30:25 (16:11)
FTC Rail Cargo Hungaria
csütörtök 15.05.2014, 19:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Női kézilabda NB1

A csarnokban hamarosan átadják az ezüst érmet a Ferencváros játékosainak, majd az aranyat a győrieknek, akik még szurkolótáboruk leglelkesebb tagjaival ünneplik a bajnoki címet. (20:33:43)

A Győri Audi ETO ezen a mérkőzésen megérdemelten szerezte meg a győzelmet, ahogy a bajnoki címet is, ehhez sok kétség nem férhetett, hiszen az egész szezonban a hazai, a Bajnokok Ligájában pedig a nemzetközi mezőny fölé nőtt.

60
    Mérkőzés vége. (30:25)

60
    ZÁCSIK talál még be a végén. (30:25) (30:25)

60
    Az utolsó percben támad az Audi ETO, a közönség felállva ünnepli csapatát. (30:24) (30:24)

60
    Az időkérésnél a kör közepére azok a játékosok állnak, akik távoznak a csapattól, Tervel, Rédei-Soós, Bulatovics, Sirián és Hornyák Dóra. (30:24) (30:24)

60
    SUCH a szélről lövi ki a hosszú sarkot. (30:24) (30:24)

59
    Hornyák Ágnes áll ki két percre, a falban szabálytalankodott. (30:23) (30:23)

59
    Eladott labda a győrieknél. (30:23) (30:23)

59
    TOMORI higgadtan lő a jobb sarokba a büntetőből. (30:23) (30:23)

59
    Most Orbán védekezik belül Steinbachhal szemben, ez is hetes. (30:22) (30:22)

58
    RÉDEI-SOÓS klasszikus átlövése a vendégek hálójában. (30:22) (30:22)

58
    TOMORI most Herr kapujának jobb alsó sarkát választja. (29:22) (29:22)

57
    Szucsánszki átlövésénél Hornyák Dóra védekezik belül, ez is hetes. (29:21) (29:21)

57
    Vendég időkérés, pontosan három és fél perccel a vége előtt. (29:21) (29:21)

56
    Orbán a szélről Abramovichot találja el, a Fradinál a labda, Cifra eladja, Orbán indul, ő viszont a kapufát találja telibe. (29:21) (29:21)