USA – Lettország 5:6 (vége) | Kanada – Dánia 6:1 (vége) | Finnország – Fehéroroszország 2:0 (vége)
Svédország – Franciaország 2:1 (vége)
Finnország
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Fehéroroszország
csütörtök 15.05.2014, 19:45 • Minsk Arena, Minszk • A csoportos Világbajnokság

Összességében ha nem is simán, de nyert Finnország a házigazda ellen és így az egymás elleni eredmények alapján már riválisa elé is került!
    Lesznek még izgalmak ezen a világbajnokságon, érdemes lesz tehát velünk tartani a továbbiakban is!
    Egyelőre köszönjük a megtisztelő figyelmet! (21:54:28)

Természetesen a shutoutot elérő Pekka Rinne a finnek legjobbja a mai meccsen, a fehéroroszoknál Kaluzsnij a díjazott!

Hatalmas csatában, nagy meccsen, egy nagyot küzdő fehérorosz válogatott maradt alul a rutinosabb finnekkel szemben!

60:00

59:44
    Finnország gólt szerzett!
    Gólszerző KONTIOLA. Assziszt: Lehtera. Korongot szereztek a finnek és Jori Lehtera kipasszolta a korongot PETRI KONTIOLÁNAK, aki így második gólját már az üresen maradt kapuba lőhette! 2-0

59:00
    Egy perc még a hátralévő idő, mégis lejött Lalande, hogy legalább 5 az 5 elleni lehessen a játék!

58:00
    Így nincs lehetőségük levinni a kapust a fehéroroszoknak!

57:56
    Korobjov egy meg nem engedett testjátékért kapott 2 percet, emberelőnyban a finnek!

57:42
    Gotovec lövése egy finn korcsolyában akadt el!

57:00
    Három perc még a végéig, vajon kibírják -e a nyomást a finnek?

56:14
    Ugarovig nem jutott el egy passz a finn kapu előtt!

55:46
    Reklámszünet alatt próbál tanácsokat adni csapatának Glen Hanlon!

55:46
    Remek fehérorosz támadás végén Andrej Kosztyicin lövését védte bravúrral Pekka Rinne!

54:53
    Kaluzsnij bombája sem talált kaput!

54:30
    Most nagy erővel támad a fehérorosz válogatott, a közönségük is űzi-hajtja Őket!