PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC 14:13 (vége) | Szolnoki Dózsa-Közgép - ZF-Eger 6:8 (vége)
PVSK-Füszért - Széchenyi Bank-FTC

14:13

(4:3, 5:2, 4:5, 1:3)

csütörtök 15.05.2014, 19:00E.ON Férfi OB I

Nagyon szorosra sikeredett a mérkőzés a végén, hiába vezetett négy góllal a szünetben a Pécs. A PVSK eléggé elfáradt a negyedik negyedre, de végül sikerült egy gólt dobniuk, amivel nyerni tudtak az összesítésben.
    A Ferencváros az első játékrészben gyengén játszott,de jól összekapták magukat a második félidőre.
    A játékvezetők sokkal szigorúbbak voltak a PVSK-val, de a hazaiak ezt is kibírták ma.
    A harmadik, mindent eldöntő mérkőzésre vasárnap kerül sor, Budapesten. (20:18:19)

Vége a mérkőzésnek.

32
    Cakicot állítják még ki, ez a harmadik hibája, végleg kiáll. A PVSK kivédekezi, megnyerték a mérkőzést!

32
    De Balsio a kiállított. Tihanyi védte Martin lövését. Sarokdobás a Fradinak!

32
    Müllert szerelte Szabó, támadhat a Fradi.

32
    Berecki lövése Vodel Somáról fölé ment, marad a PVSK-nál a labda.

31
    Vogel Simon előtt elcsúszik a labda, fordulhat a PVSK!

31
    BERECZKI MIKLÓS hat méterről lő a bal sarokba. 14:13

31
    Martin a kiállított a vendégektől.

30
    Csacsovszky szerez labdát, támadhat a PVSK!

30
    Bereczki lövése a keresztlécről kifelé pattan.

29
    Bóbis lövése a kapufán csattan, fordulhat a PVSK.

29
    Időt kér a Ferencváros.

29
    Müller a kiállított a Pécsből.

28
    Nem jut lövési pozícióba a Pécs, a támadóidő végén Ágner dobja el a labdát.

28
    TYLER MARTIN egyenlít! Roach dobta be középre a labdát és Martin húzta a kapuba! 13:13