DIAPOLO Szeged - RacioNET Honvéd 11:7 (vége)

(4:1, 2:2, 4:3, 1:1)

szombat 17.05.2014, 17:00 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Hamarosan kezdődik a bronzérmek hivatalos átadási ceremóniája, mi pedig ezúton szeretnénk megköszönni az idény végeztével egész szezonban tanúsított figyelmüket! (18:13:30)

A bronzcsatát 2:1-re nyerte a Diapolo Szeged a RacioNET Honvéd csapata ellen.

A harmadik negyedben ugyan közel került végig vezető ellenfeléhez a Honvéd, az elmúlt két meccsel ellentétben azonban a szegediek még rá tudtak tenni egy lapáttal, s gyakorlatilag a harmadik negyed végére újra eldöntötték a bronzcsatát az első negyedbeli parádézás után. A döntő pillanatokban a hazaiak higgadtabbak tudtak maradni, ezzel megszerezték a bajnoki bronzérmet.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    A búcsúzó Molnár Tamás lövését védi a szintén visszavonuló Gergely.

32
    Időt kér a végén Vincze Balázs is. 20,7 másodperc van még hátra, a szegedi támadóidőből pedig 16 másodperc.

32
    Kontra Csacsovszky ellen, támadhat a Szeged.

32
    Időt kér még a Honvéd mestere, miközben a "Szép volt fiúk" és a "Köszönjük szépen" hallatszik a hazai táborból. 49 másodperc van még a meccsből.

32
    Decker lő középről a jobb felső sarok mellé.

31
    Török kiállítása után Szőke keresztpasszát CSACSOVSZKY lövi a bal szélről a hosszú sarokba: 11:7.

31
    Bronzérem, bronzérem! – Zúg a hazai tábor kiáltása.

31
    Jansik teszi ki remekül balra a labdát TÓTH MÁRTON-nak, aki közelről lő a rövid sarokba: 11:6.