ESMTK – Szeged 2011 1:4 (vége)
ESMTK
1:4 (1:1)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
vasárnap 18.05.2014, 18:00 • Pesterzsébet, ESTMK-sporttelep /Ady Endre út 150./ • NBIII - Közép csoport

Vége! A második félidő elejét nagyon megnyomta a Szeged, így hamar eldőlt a meccs. Összességében megérdemelten nyert a Szeged, az ESMTK nehéz helyzetben van a folytatást illetően.
    Köszönöm a figyelmet! (19:43:10)

90
    Bányai ívelését kifejelték.

90
    Még egy beívelhető szabadrúgáshoz jut a hazai csapat az ellenfél térfelének közepén.

89
    Az ESMTK a nagy hátrány ellenére is küzd a végén, de reménytelen a helyzetük ma.

88
    Kényelmesen adogat az utolsó percekben a Szeged. A feljutás idén nem jött össze nekik, tegnap bajnok lett a Soroksár, ennek ellenére nem "adta le" a mai meccset a Szeged, becsülettel végigjátszották, aminek az ESMTK látja a kárát.

86
    Farkas mentett nagyot Fekete elől, szépíthetett volna a hazai csapat.

85
    Kiss közben újra a pályán.

85
    Zelenyánszki közelről fejelt mellé.

83
    Felesleges volt Pászka szabálytalansága, Kiss meg is sérült, a pályán kívül kell ápolni.

83
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pászka (Szeged 2011).

82
    Az utolsó szegedi csere. Kovács helyén Bartyik.

81
    Nyugodtan adogat a Szeged.

80
    Bukovec helyén Pokorádi a hajrára az ESMTK-ban.

79
    Ezúttal egy mély beadást kellett fognia a hazai kapusnak.

78
    Egy megpattanó lövést fog Bonica.

76
    Kezd kinyílni az ESMTK, ám ennek megvan a veszélye, a Szeged már inkább kontrára játszik, amíg náluk van a labda, passzolgatnak.

74
    Újabb szegedi csere. Dombai helyén Pászka.

72
    Kiss Dávid a saját 16-osától az ellenfél büntetőterületéig vezethette a labdát, majd Dobesch felé passzolt, ám mentettek előle a védők.

Pörge Béla

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 39. Soós (bünt.) – 40. Kovács, 47. Zelenyánszki, 50. Kapic, 68. Germán

Lapok:   49. Nemes (ESMTK) – 39. Farkas (SZEG), 83. Pászka (SZEG)

ESMTK: Bonica – Soós, Pintér, Nemes, Surányi – Bányai, Rápó, Kiss, Zimon (63., Dobesch) – Bukovec (80., Pokorádi), Fekete
    Cserék: Imre – Kóbor, Áder, Dobesch (63.), Vágó, Pokorádi (80.)

Szeged 2011-Grosics Akadémia: Belecan – Kéri, Kapic, Farkas, Zabari – Markovic, Máté, Kovács (82., Bartyik), Dombai (74., Pászka)– Zelenyánszki, Germán (69., Ács)
    Cserék: Molnár – Pászka (74.), Bartyik (82.), Manga, Ács (69.), Szabó

Játékvezetők: Nagy Róbert; Punyi, Márkus