Nyíregyháza – Szigetszentmiklós 6:1 (vége) | ZTE – Kisvárda 1:1 (vége) | Tatabánya – Dunaújváros 1:4 (vége)
– Kozármisleny 4:0 (vége) | Cegléd – BFC Siófok 1:0 (vége)
ZTE FC
1:1 (0:0)
Kisvárda Master Good
szombat 24.05.2014, 16:30 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A második félidő is kevés helyzetet hozott, Vittman megszerezte a hazaiaknak a vezetést a 63. percben, majd a 90. minutumban a kihagyott helyzete után kontrából egyenlített Fodor. Összességében a döntetlen igazságos. (18:28:42)

90+3
    A sarokrúgás után Pavlov elé került a labda, aki a 11-es pontról lőtt, a bal sarok felé tartó labdát Kalmár védte.

90+2
    Irhás bal oldali szöglete után Mboussi fejelt a kapu mellé, de egy védőn is megpattant a labda, így újabb szöglet következhet.

90
    Várda gólt szerzett!
    A kontra végén Kornutyak jobb oldali beadása után FODOR ANDRÁS érkezett a rövid saroknál és 3 méterről a bal alsó sarokba pörgetett.

89
    Babati adta be jobbról a labdát az üresen érkező Vittman elé, akinek a lövését azonban Nacsa bravúrral védte.

88
    Pavlov lőtte el 11 méterről a labdát, azonban rosszul találta el, így majdnem a szögletzászlónál hagyta el a játékteret.

87
    A csereként beállt Kocsis megsérült, helyére Bíró érkezik.

86
    Kornutyak lőtt 25 méterről a kapu fölé.

84
    Bognár esett el a 16-oson belül, műesésért sárgát kapott.

83
    Pavlov lőtt 22 méterről Kalmár kezei közé.

82
    Fodor indítota Pavlov-ot, de hosszan, így Kalmár felszedte.

81
    Kocsis rúgott oda Hegedüsnek, sárga.

80
    Üveges tört be a 16-oson belülre, Bogunovic szerelte, de visszapattant a kisvárdai játékosra a labdát, így kirúgással jöhet Kalmár.

79
    Hátul adogatnak a hazaiak.

78
    Babati ívelt be jobbról egy szabadrúgást, Mboussi csúsztatta szögletre.

77
    Irhás maradt lesen, szabadrúgás kifelé.

75
    Jobb oldali szögletet rúghatnak a vendégek.

74
    Pavlov lőtte ziccerben keresztbe a labdát, érkezett Irhás, aki 5 méterről a kapu fölé fejelt.

73
    Bedobások követik egymást, most épp a Kisvárdánál a labda.

72
    Hegedüs próbálkozott 20 méterről, azonban Grbic hátát találta el.

71
    A felívelés után Simonfalvi rúgja ki bedobásra a labdát.

70
    Vendég szabadrúgás a félpályáról.

69
    Jobb oldali szöglet után Hegedüs lőtt, a labda egy védőről tovább pattant Pavlov elé, akinek a 6 méteres lövését Kalmár védte bravúrral.

67
    Kettőt cseréltek a vendégek, Popovics helyett Brankovics, Miskolczi helyett Irhás a pályán.

67
    Babati jobb oldali szögletét Bogunovic fejelte a kapu fölé.

66
    Fodor ívelt jobbról kapu elé egy szabadrúgást, Kalmár lehúzta.

63
    A ZTE gólt szerzett!
    Grbic ívelt a 16-oson belülre, egy védő fején megcsúszott a labda, azonban így pont VITTMAN ÁDÁM elé került, aki az 5-ös sarkáról lőtt, a játékszer végül a földről felpattanva a léc alá vágódott.

61
    Les miatt szabadrúgás kifelé.

60
    Babati jobb oldali beadása ment el centikkel Vittman feje fölött.

59
    A két 16-os között folyik a játék.

58
    Bal oldali beadás után Nacsa öklözte ki a labdát az érkező Simonfalvi elől.

57
    Hajdú beadását Mboussi rúgta szögletre.

56
    Cseréltek a hazaiak, Frizoni le, Babati be.

55
    Simonfalvi ívelt Holdampf elé, aki átvette a labdát, majd ahelyett, hogy lőtt volna, középre akart adni, a passz azonban elakadt a védőkben.

53
    A középpályán folyik a harc, továbbra sincs helyzet.

52
    Kocsis futott el a jobb oldalon, Mboussi szerelte.

51
    Miskolczi ragadt lesen.

50
    Fodor bal oldali beadásába lép bele Kocsis, szöglet.

49
    Frizoni adta középre a labdát, de Grbic nem találta el, így oda a helyzet.

47
    Ismét lent marad egy játékos, ezúttal Molnár R. ápolása miatt áll a játék.

46

Helyzetek nélkül telt az első félidő, egyedül Bogunovic felső kapufája jelentett veszélyt. A négy Kisvárdáról érkezett szurkoló nem csüggedt, végig szurkolták az első játékrészt.

45+2

45+2
    Simonfalvi végzett el jobbról egy szabadrúgást, de gyengére sikerült, kivágták a védők.

45+1
    Frizoni ívelt be jobbról, de Simonfalvi már befelé mozgott, így nem lett helyzet.

45
    2 perc lesz a hosszabbítás.

44
    Sluka veszítette el a labdát a vendég 16-os előtt, de nem tudott kontrázni a Kisvárda.

42
    Hajdú nagy bedobása után Sluka emelte be a 16-oson belülre a labdát, majd Grbic fejelt a kapus kezei közé.

41
    Sluka bal oldali beadásába lépett bele Kornutyak.

40
    Hajdú bal oldali szöglete után Bogunovic fejelt 8 méterről, a labda a felső lécről pattant fölé.

39
    Miskolczi ívelt előre egy szabadrúgást a vendég térfél közepéről, Pavlov azonban a kapu mellé csúsztatott.

38
    Grbic 24 méteres lövése szállt a kapu fölé.

36
    Popovics lőtt a 16-os bal sarkáról a kapu fölé.

35
    Frizoni passzolt Grbic-hez, aki 19 méterről a kapu mellé lőtt.

34
    Popovics lövése ment el keresztbe a kapu előtt.

33
    Farkas M.-et le is kellett cserélni, Üveges jött be helyette.

32
    A kispadon helyet foglaló Oláh kapott sárgát, egyszerűen keresztül futott a pályán.

30
    Ápolás folyik a pályán, Farkas M. sérült meg.

29
    Popovics indította Pavlov-ot, Kovács G. szépen szerelte a 16-oson belül.

28
    Kornutyak adott be jobbról, Bogunovic fejelte ki.

27
    Hajdú bal oldali beívelése nem volt jó senkinek.

26
    Frizoni cselezgetett, bedobásra mentettek a védők, majd Hajdú kidobta az alapvonalon túlra a labdát.

25
    A sarokrúgás után Kalmár öklözte ki a labdát.

24
    Bal oldali szöglettel jöhetnek a vendégek.

23
    Egyelőre igazi helyzetek nélkül zajlik a találkozó.

22
    A beívelt labdát Molnár R. vágta ki.

21
    Hajdú végezhet el szabadrúgást balról, a 11-es pont magasságából.

19
    Holdampf indítása hosszú, vendég kirúgás.

18
    Fodor bal oldali beadását Hajdú fejelte ki a 11-es pontnál.

17
    Cseréltek a hazaiak: Preklet nem tudja folytatni, Kocsis lép pályára.

16
    Kalmár szedte fel a labdát egy indítást követően az érkező Molnár R. elől.

15
    Bogunovic fejelt ki egy előreívelést az érkező Popovics elől.

14
    Preklet ütközött Kalmárral, ápolásra van szükség.

13
    Egy felívelt labdát Frizoni fejelt le Grbic elé, aki 12 méterről, jobbról lőtt, Nacsa kiütötte, de nem volt érkező, így felszabadítottak a vendégek.

12
    Holdampf adott be jobbról, Molnár R. mentett szögletre.

11
    Jobb oldali beadás után Simonfalvi érkezett üresen és fejelt 9 méterről Nacsa kezei közé.

10
    A bal oldali szöglet után ide-oda pattogott a labda, végül Kovács G. vágta ki.

10
    Miskolczi rúgta kapura a labdát, Kalmár a jobb alsó sarok elől ütötte szögletre.

8
    Hajdú egy becsúszás közben kézzel ért a labdához, kisvárdai szabadrúgás balról, az alapvonaltól 20 méterre.

7
    Kovács G. lőtt 25 méterről, de a lövés elkerülte a kaput.

6
    Bedobásokkal jön előre a hazai csapat.

5
    Ismét Grbic rúghatott szögletet balról, a védők kifejelték.

4
    Hosszú indítás előre a vendégeknél, Miskolczi nem éri el, kirúgás.

3
    Grbic bal oldali szöglete után Kovács G. robbant be, de jóval a kapu mellé fejelt.

2
    Simonfalvi bal oldali beadásába lép bele Bognár.

1
    A ZTE kezdte a találkozót.

1

ZTE FC: Kalmár – Bogunovic, Hajdú, Preklet, Kovács G., Simonfalvi, Grbic, Sluka, Frizoni, Holdampf, Vittman.
    Cserék: Czirjék – Tóth L., Tanque, Kocsis, Nagy Z., Babati, Bíró.

Kisvárda Master Good: Nacsa – Mboussi, Miskolczi, Bognár, Hegedüs, Fodor, Molnár R., Pavlov, Kornutyak, Popovics, Farkas M.
    Cserék: Petranics – Brankovics, Varga A., Üveges, Irhás, Oláh, Lakatos.

Játékvezetők: Erdős – Király, Huszár.

Már csak két forduló van hátra az Ness Hungary NB II-ből, a 28. játéknapon a ZTE a Kisvárdát fogadja. A hazaiaknak a 10. helyen állnak a bajnokságban és ha nyernek, akkor ennél rosszabb helyen már nem végezhetnek. A vendégeknek égetően szüksége lenne a három pontra, mivel jelenleg a 14., még kieső pozíciót foglalják el, egy ponttal lemaradva a Ceglédtől, akikkel az utolsó fordulóban élet-halál harcot vívnak majd a bennmaradásért.

A ZTE tavasszal eddig egyetlen alkalommal tudott nyerni – a ceglédieket győzte le 2-0-ra -, emellett nyolc döntetlen és három vereség a mérlegük. Legutóbb Siófokról tértek haza ponttal, a 86. percben még 3-1-re vezettek a hazaiak, azonban a vége 3-3 lett, Vittman Ádám az utolsó pillanatban egyenlített. A Kisvárda mérlege 2014-ben három győzelem, négy döntetlen és hat vereség, az elmúlt fordulóban a Nyíregyházától kaptak ki hazai pályán 1-0-ra.

Ősszel Kisvárdán a hazaiak nyertek 3-1-re, a 12. percben Pavlov Dusan szerzett vezetést a hazaiaknak, majd a második félidő közepéig maradt is az 1-0. A 71. percben Bouard Ramos Myke növelte az előnyt, majd öt perccel a vége előtt Simonfalvi szépített, azonban a 88. percben Molnár Róbert végleg eldöntötte a találkozó sorsát.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

Bozek

Kommentátort keresünk a Kisvárda Master Good csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 63. Vittman – 90. Fodor

Lapok:   32. Oláh (ZTE), 81. Kocsis (ZTE) – 84. Bognár (VSE)

ZTE FC: Kalmár – Bogunovic, Hajdú, Preklet (17. Kocsis, 87. Bíró), Kovács G., Simonfalvi, Grbic, Sluka, Frizoni (56. Babati), Holdampf, Vittman.

Kisvárda Master Good: Nacsa – Mboussi, Miskolczi (67. Irhás), Bognár, Hegedüs, Fodor, Molnár R., Pavlov, Kornutyak, Popovics (67. Brankovics), Farkas M. (33. Üveges).

Játékvezetők: Erdős – Király, Huszár