Magyarország – Albánia 1:0 (vége)
Magyarország
1:0 (0:0)
Albánia
szerda 04.06.2014, 20:30 • Puskás Ferenc Stadion, Budapest • Felkészülési mérkőzések

Vége a mérkőzésnek, de a szurkolók nem boldogak hiába győzött a magyar csapat.
    Az első félidő gyenge játéka után a 10 csere teljesen szétszaggatta a második félidő jelentős részét, de a végén egy Vécsei által kiharcolt büntetőt lőtt be Priskin Tamás, így Pintér Attila vezetésével megszerezte első győzelmet a nemzeti tizenegy. De jó kérdés, hogy ez mire elég az EB selejtezőhöz, hisz ott már elvárás, hogy az első három helyen végezzen a csapat.
    Tartsanak velünk szombaton a Kazahok elleni meccsen!

90+1
    Kalmár beadásába lépnek bele az albán védők.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Bosnjak szabadít fel a tizenhatos területéről.

89
    Vajushi beadását Lang menti szögletre, a szögletet pedig a védők fejelik ki.

89
    Kalmár szerzett meg hosszan egy labdát, de nem volt veszélyes kapura, mert hosszan tolta meg.

88
    Lovrencsics indít pontatlanul Kalmár felé.

87
    A másik oldalon Priskin-Lovrencsics összjáték végén kerülte el a kaput a labda.

86
    Agollit rúgja fel Lovrencsics a tizenhatos szélénél. Vajushi szabadrúgását csúsztatják meg középen, amit Rózsa Dániel valami elképesztő bravúrral szedett ki a sarokból. Közben les is volt.

85
    Kace lőtt erősen 20 méterről, amit Rózsa tolt kapu fölé.

84
    Priskin szabálytalan az albán térfélen, így kifele szabadrúgás.

83
    Kalmár Zsolt kapott sárga lapot taktikai falt miatt.

82
    Magyarország gólt szerzett!
    PRISKIN TAMÁS állt a büntetőponthoz és a bal oldalra mozduló Berisha helyére rúgta be a büntetőt.

81
    Vécsei Bálint harcolt ki egy büntetőt, miután buktatták.

Pap Csaba

Gólok: 82. Priskin (bünt.)

Lapok:   83. Kalmár (HUN)

Magyarország: Rózsa – Heffler., Lipták, Lang, Korhut (Bosnjak – 66.)– Varga J., Pátkai (Vécsei – 54.), Dzsudzsák (Lovrencsics – 73.), Stieber (Varga R. – 63.) – Rudolf (Priskin – 69.), Futács (Kalmár – szünetben).
    Cserék: Horváth T., Dibusz – Bosnjak, Nagy G., Kovács I., Kalmár, Zsidai, Priskin, Varga R., Korcsmár, Vécsei, Lovrencsics.

Albánia: Berisha – Lila (Vila – 80.), Curri (Kace – 64.), Cana, Agolli – Lenjani, Hysaj, Mavraj – Rama (Vajushi – 70.), Gashi (Kapllani – 66.) – Cikalleshi.
    Cserék: Shehi – Aliti, Abrashi, Kapllani, Vila, Vajushi, Kace.

Játékvezetők: Paul McLaughlin – Mark Gavin, Emmet Dynan (Írország)