Filipenko – Arvidsson 2:0 (vége) | Madarász – Sabanov 0:2 (vége)
64 67
Matej Sabanov
2
7 7
szerda 04.06.2014, 15:01 • Court 1, Budafok TC, Bdapest • Hungarian Mens Open III. (salak)

Úgy tartott 2 óra 9 percen át a mérkőzés, hogy csak két szettet játszottak a felek, rendkívül hosszan küzdöttek. Az igazán fontos pontoknál és az első szett végi felzárkózásnál a horvát fiú volt pontosabb és jobb, ezzel megérdemelten győzte le a hazai pályán játszó Madarászt, revansot véve rajta a tegnapi, ikertestvérét ért vereség miatt.

Gergő 5 ászt is ütött, a horvát egyet sem, négy kettős hiba pedig hét ellenében, ezekben a mutatókban a magyar fiú volt jobb.
    Madarász 82 labdamenetet nyert meg összesen, Sabanov pedig 91-et.
    Ezzel a horvát teniszező jutott tovább nagy csatában.

7-8
    Mérkőzéslabdához jut Sabanov, de most Madarász szerválhat! Elképesztően szoros és izgalmas!

7-8
    Labdamenet győztese Sabanov.

7-7
    Egál, Sabanov szervál megint, kettővel kell nyerni a rövidítésben is természetesen.

7-7

7-6
    Szettlabdája van Madarász Gergelynek, nem adta fel, lehet, hogy feltámad a föld alól szinte!

7-6
    Labdamenet győztese Madarász.

6-6
    Térfélcsere, ezt nem hitte volna már senki 5:0-nál!

6-6
    Hoppá, ki hitte volna ezt 5:0-nál! Gergő kiegyenlít!

6-6

5-6
    Sabanov mindkét szerváját elveszi Gergő és 6:5-re feljön! Már csak egy meccslabda!!

5-6

4-6
    Minibrék Madarásztól, de még mindig két meccslabda a horvátnak.

4-6

3-6
    Sabanov eloszlatja a reményeinket, 6:3 oda és három mérkőzéslabda, ráadásul ő adogat kétszer is!