Magyarország_dup – Szlovénia 25:22 (vége)
Magyarország_dup
25:22 (16:15)
Szlovénia
vasárnap 08.06.2014, 14:30 • Veszprém Aréna, Veszprém • Világbajnokság selejtező

Izgalmas meccs volt, amelyen szinte végig előnyben voltunk, az első félidőben egyszer tudott vezetni a szlovén válogatott, de onnan gyorsan fordítottunk.

A második félidőre feljavult a védekezésünk, a szlovénok lerohanásból már ritkán találtak be, és akár öttel is nyerhettünk volna, hiszen 1 perccel a vége előtt ezért támadhattunk, de az utolsó percben a szlovénok találtak be, és ezzel teljesen nyílt maradt továbbjutás kérdése. Az egy hét múlva esedékes visszavágón nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, és gyaníthatóan ennél jobb teljesítményre lesz szükség a sikerhez. (16:23:18)

60
    Mérkőzés vége. (25:22)

60
    Császár betalál, de visszafújják, szabaddobás, Nagy Laci lövését védi Skof a végén. (25:22) (25:22)

60
    45 másodperc van hátra, időt kér Mocsai mester. (25:22) (25:22)

60
    BEZJAK betalál a lerohanás végén. (25:22) (25:22)

59
    Belemenés nálunk, indulnak a szlovénok... (25:21) (25:21)

59
    Szabaddobást kapunk, 1 perc és 6 másodperc van hátra... (25:21) (25:21)

59
    Bezjak közebelövését Mikler tolja ki, mi támadunk! (25:21) (25:21)

58
    HARSÁNYI belövi Nagy Laci bejátszását, a kilencedik gólja a szélsőnek! (25:21) (25:21)

57
    GAJIC kilövi a jobb felsőt a szélről. (24:21) (24:21)

57
    Elveszik passzívért a labdát a bírók... (24:20) (24:20)

57
    Emberhátrányban támadunk, öt góllal vezethetünk, ha betalálunk! (24:20) (24:20)

57
    Skube ziccerét Mikler tolja a kapufára! (24:20) (24:20)

56
    Pontosan 4 perc van hátra, támadnak a szlovénok. (24:20) (24:20)

56
    Bezjak kap egy nagyot Such Timuzsintól, emberhátrányba kerülünk. (24:20) (24:20)

56
    Megint védett lövés mindkét oldalon, a szlovénok támadnak. (24:20) (24:20)

55
    Putics talpról lő a szaggatottról, védi Skof, Mikler is véd egy nagyot. (24:20) (24:20)