Borsos – Weissborn 0:2 (vége) | Bíró – Gödry 0:2 (vége)
Balazs – Dmitriev 0:2 (vége) | Zsiga – Bejtulahi 0:2 (vége)
Masar – Filipenko 0:2 (vége) | Madarász – Elliott 2:0 (vége)
3 2
Denis Bejtulahi
2
6 6
kedd 10.06.2014, 14:40 • Court 2, Siófok • Hungarian Mens Open IV. - Siófok (salak)

Remekül kezdte az összecsapást Zsiga Máté, azonnal elvette Bejtulahi adogatását, 2:0-ra meglépett, de utána igazából már csak egy játékos volt a pályán.
    Máté fogadóként elég jól muzsikált, háromszor is elvette ellenfele adogatását, de adogatóként borzalmasan ment ma neki, összesen 6x vesztette el a saját szerváját, az első szettben négyszer, a másodikban kétszer.

Összesen kétszer tudta hozni az adogatását a két szett folyamán a magyar fiú, így nem lehet mérkőzést nyerni természetesen.
    Zsiga Máté – Denis Bejtulahi: 0-2!
    3:6, 2:6!
    ---- (16:15:24)

Denis Bejtulahi megnyerte a mérkőzést egy gyors labdamenettel lezárva. 1 óra 32 perc alatt lerendezte az összecsapást és ezzel bejutott a második fordulóba!

Mérkőzés vége

2:6
    Szett győztese Bejtulahi.

15-40
    Sajnos két játszma- és mérkőzéslabdához jut Denis Bejtulahi. A szerb fiú a meccs megnyerésének küszöbén!

15-40
    Labdamenet győztese Bejtulahi.

15-30
    Két labdára a mérkőzés megnyerésétől Denis Bejtulahi.

15-30

15-15

15-0
    Labdamenet győztese Zsiga.

2:5
    Végül mégis sikerült elvennie Zsiga Máté adogatását Bejtulahinak, ezzel dupla a brékelőny, 5:2-re meglépett a szerb fiú. Szinte már zsebben neki a mérkőzés, a következő 3 játék bármelyikét hozva Denis Bejtulahi a meccset is megnyerné. Most a mérkőzésért adogathat Bejtulahi.