6 3 1
Melinda Czink
2
2 6 6
kedd 17.06.2014, 13:41 • Court 2, Wimbledon • Wimbledon - Női egyes - Selejtező (füves)

Czink Melinda megnyerte a wimbledoni tenisztorna selejtezőjének első fordulóját és továbbjutott! Az első szettet bántóan könnyen nyerte Aleksandra Krunic, ám Czink a második szettben nagy csata után elvette ellenfele adogatását, majd nehezen hozta a játszmát.

A harmadik szettben már csak Czink volt a pályán, vélhetően sokkal jobban bírta erővel, mert az utolsó 6 játékot zsinórban nyerte Melinda, az utolsó 3-4 gémben már szinte labdamenetet is alig nyert a szerb lány!

0-40
    Három mérkőzéslabdája van Czink Melindának!!

0-40
    Labdamenet győztese Czink.

0-30
    Lehet, hogy elkészült az erejével Krunic, megint semmi-harminc, két labdára a győzelemtől Melinda!

0-30

0-15

1:5
    Czink Melinda 5:1-re meglépett és egyetlen gémre a győzelemtől, dupla brékelőnyben! A következő 4 játék bármelyikét ha nyeri Czink, övé a mérkőzés! Ezt innen már nem hiszem, hogy el lehet veszíteni!

15-40
    Most szakadt meg a sorozat, de még mindig van két labda az 5:1-hez!

15-40

0-40
    Semmire nyerheti az adogatását Czink, zsinórban nyerte a 8. labdamenetét!

0-40

0-30
    Adogatóként is jó most Melinda. Remélhetőleg állandósul a fölénye a meccsen és innen már nem hibázza el. 30-semmi.