Nagy – Bejtulahi 2:0 (vége) | Balazs – Filipsky 1:2 (vége)
Rosenholm – Borsos 2:0 (vége) | Arvidsson – Zsiga 2:1 (vége)
Máté Zsiga
Máté Zsiga
1
1 6 4
szerda 18.06.2014, 13:01 • Court 2, Siófok • Hungarian Mens Open V. - Siófok (salak)

Sajnos egy újabb magyar kiesővel gyarapodtunk, ma csak Nagy Péter tudta megnyerni a mérkőzését, Balázs, Borsos és Zsiga is kiestek. A hölgyeknél Jani, Bukta és Czink Melinda is elbúcsúzott, fekete nap ez a magyar teniszezőknek.

Arvidsson az első szettet lehengerlő teljesítménnyel nyerte, a másodikban Zsiga fordított az addigi játékképen és egyenlített. A döntő szettben oda-vissza adták-vették egymásnak a szerváikat, végül a svéd fiúnak sikerült előbb lenyugodnia és végül az utolsó brékelőnyét már végig tudta vinni és megnyerte a meccset.

Nagyon hosszasan, 160 percig harcoltak egymással a felek, de végül Isak Arvidson – Zsiga Máté: 2-1!
    6:1, 4:6, 6:4!
    ---- (15:45:39)

Végül hozta az adogatását Isak Arvidsson és ezzel megnyeri három szettben az összecsapást!

Mérkőzés vége

6:4
    Szett győztese Arvidsson.

A-40
    Negyedszer jut mérkőzéslabdához Isak Arvidsson.

A-40
    Labdamenet győztese Arvidsson.

40-40
    Nem tudja 40-semmiről befejezni a meccset Arvidsson, egálra hozza Zsiga!

40-40
    Labdamenet győztese Zsiga.

40-30
    A második is hárítva, de még mindig van egy meccslabda!

40-30

40-15
    Az első hárítva!

40-15

40-0
    Három játszma- és mérkőzéslabdája van Isak Arvidssonnak. Nem tudom, van-e innen visszaút Zsiga Máténak.

40-0

30-0
    Két labdára a győzelemtől Isak Arvidsson, 30-semmire vezet az adogatójátékában.

30-0

15-0

5:4
    Máté megtette a kötelezőt, 5:4-re felzárkózott, hozta a szerváját. Most Arvidsson viszont a meccsért szerválhat!