Tímea Babos
Tímea Babos
1
6 67 0
hétfő 23.06.2014, 17:30 • Court 16, Wimbledon • Wimbledon - Női egyes - Wimbledon (füves)

Érthetetlen vereséget szenvedett Babos Tímea. Az első szettben simán verte a brit lányt, de után Broady elkezdett ütni, nem foglakozott mással, sorra ütötte az ászokat, de Timi a második szettben a rövidítésig tartotta magát. Ott szettlabdát is hárított, majd két könnyű hibával elveszítette a szettelőnyét.

Broadyt 10 percen keresztül ápolták, talán ez zavarhatta meg Babos Timit, mert a döntő szettben alig-alig találta el a pályát.

Nem volt szerencséje, mert a 17 ászig jutó, 190 centis brit nem könnyű ellenfél füves pályán, ennyit nem szabadott volna hibázni ellene.

Így Babos Tímea egyéniben búcsúzik a tornától, párosban ott lesz természetesen, azt is figyelemmel követjük, tartsanak akkor is velünk! (19:12:33)

Mérkőzés vége

6:0
    Szett győztese Broady.

40-0
    Hálón megpattanó labda a brittől, hihetetlen... három meccslabda.

30-0
    Majd még egy ász, a tizenhetedik...

15-0
    Ásszal kezd Broady.

5:0
    Hosszú tenyeres Timitől, Broady a meccsért adogathat. Húsz perce még szetthátrányban volt...

40-30
    Ász Timitől.

40-15
    Nagy tenyeres a brittől, lemarad róla Timi, két bréklabda.

30-15
    Timi ütése a hálóban, közel a vége a mérkőzésnek.