USA – Németország 0:1 (vége) | Portugália – Ghána 2:1 (vége) | Dél-Korea – Belgium 0:1 (vége)
Algéria – Oroszország 1:1 (vége)
USA
0:1 (0:0)
Németország
csütörtök 26.06.2014, 18:00 • Arena Pernambuco, Recife • Világbajnokság

Portugália a másik találkozón 2-1 arányban legyőzte Ghánát, tehát az afrikai csapat egy ponttal az utolsó helyen zárt. A luzitánok négy ponttal, mínusz hármas gólkülönbséggel a harmadik helyen fejezik be a csoportküzdelmeket, tehát kiesnek.

Az Amerikai Egyesült Államok végül veresége ellenére továbbjut négy ponttal, nullás gólkülönbséggel a csoport második helyén.

Németország pedig ezzel a győzelemmel hét ponttal zárja a G csoportot, első helyen jut tovább és rácáfol azokra, akik biztosak voltak a mérkőzés végi döntetlen végeredményben.
    A másik meccsen tehát a győztes és a vesztes is szomorú lehet, itt pedig a győztes és a vesztes is elégedett lehet, mivel ez a két csapat ment tovább a csoportból.

A németek a második félidőt még jobban megnyomták és végül meg is szerezték a győzelmet Müller szép találatával:

USA – Németország: 0-1!
    ---- (19:58:13)

90+4
    Még egy amerikai helyzet, Bradley átadása után Dempsey fejelt kapura közelről a jobb oldalról, de néhány centivel fölé ment a fejes!

90+4
    Lahm az utolsó pillanatban fantasztikusan mentett egy remek amerikai kontra végén, középről tüzelt Bedoya 12 méterről!

90+4
    A másik meccsen egy perccel a vége előtt még mindig 2-1-re vezet Portugália, tehát készpénznek vehető a csoport végeredménye.

90+3
    Ebből a megiramodásból labdatartás lett végül, egészen a felezőig jön vissza Götze passza.

90+2
    Hátul adogatnak az amerikaiak, egyik csapat sem töri össze magát a gólszerzésért, bár a németek még időnként veszélyesen indulnak meg.

90+1
    Négy perc a hosszabbítás. Jelen állás szerint a csoportot a német válogatott nyeri 7 ponttal, az USA lesz a második négy ponttal, de jó gólkülönbséggel, míg Portugália a harmadik négy ponttal de mínusz hármas gólkülönbséggel. Ghána egy ponttal a negyedik, ha így marad.

90+1
    Müller lép vissza lesről.

90
    Egy német szurkoló rohant be a pályára, a FIFA utasításai szerint ezt nem mutatják a TV-ben, nagyon helyesen. Már kivezették és folytatódhat a találkozó.

89
    Özil helyett érkezett az utolsó percekre Schürrle a német csapatba.

89
    Beasley és az amerikai kispad is hevesen reklamál Thomas Müller esése és az ezért megítélt szabadrúgás miatt.

88
    Hátul adogatnak most a németek, de nyugodtak lehetnek az Egyesült Államok játékosai és rajongói is, mivel a másik meccsen Portugália vezet, ráadásul egyetlen góllal, nincs veszélyben a továbbjutásuk.

87
    Schürrle egyelőre még mindig nem szállt be, már percek óta készen állt rá, de most nagy a csend.

87
    Götze emelte középen Kloséhoz, ám a gólrekorder támadó pont lesre érkezett addigra.

86
    Dempsey szökteti magát túl hosszan, ezzel továbbra is a második félidőben kapura lövés nélkül az USA.

86
    Neuerig pattan hátra a labda, Götze tartja meg okosan.

85
    Schürrle is készülődik beállni a túloldalon.

84
    A nem sokat mutató Zusi helyett érkezett Yedlin az amerikai válogatottba.

84
    Höwedes ellen ítélnek a fehér mezesek tizenhatosán belül. Előtte Götze passzolt középre Özilnek 6 méteren, akitől kicsit elpattan a labda, így oda a helyzet.

83
    Yedlin készül beállni az Egyesült Államok csapatába.

82
    Kissé megnyugodhatnak az amerikaiak, ugyanis Portugália ismét megszerezte a vezetést a másik találkozón, így Ghánának már két gól kéne a továbbjutáshoz 10 perc alatt.

82
    Götze kicselezett egy védőt, de hosszan tolta meg, így kirúgás következik az USA javára.

81
    Gonzalezről megy ki a labda, Özil harcol ki szögletet így a bal oldalon.

80
    Boateng bedobása érkezik jobbról, Müller csúsztatja meg, majd Höwedes 17 méterről, balról rásuhintja, nem lett túl erős, Howard veszi ölre.

80
    Egyelőre továbbra is továbbjutó az amerikai csapat, de nagy a bizonytalanság, a másik meccstől függnek jelenleg a tengerentúli remények.

79
    A kispad felé kirepülő labdát Klinsmann kiválóan veszi le és továbbítja egy amerikai játékosnak. Az idő nem fogott az egykori játékos remek technikáján.

78
    Özil felé érkezett hosszú passz, Johnson kapcsolja le hátul.

77
    A németek adogatnak a felező környékén, egyelőre nem támadják őket.

76
    Schweinsteiger hagyja el a pályát, helyette Götze játszik a német csapatban az utolsó negyed órában.

76
    Jonesnak továbbra is vérzik az orra, egyelőre áll a játék, most támogatják le az amerikai válogatott játékost.

75
    Egyelőre mindkét játékos a földön továbbra is, remélhetőleg tudják folytatni. Bedoya már talpon, Jonest még ápolják, mintha vérezne az orra.

74
    Próbálnak támadóbban fellépni az amerikaiak, ketten is kidőltek. Jones és Bedoya ütközött össze nagyon szerencsétlenül!

74
    Dempsey ütközött Hummels-szel, akivel enyhén össze is fejelnek. A fehér mezes játékos szeme alatt látszik is a nyom erősen.

73
    Lahm passza nem tökéletes, majd elöl szabálytalanság, jöhet az Egyesült Államok előre. Most a németek kissé visszább húzódtak, mint eddig.

72
    Nem nyugodhatnak meg az amerikaiak, Ghána a másik meccsen döntetlenre áll, egyetlen gólra a továbbjutástól.

72
    A szöglet nem veszélyes, a rövid oldalon Lahm fejeli ki, bedobás a fehér mezeseknek.

71
    Amerikai beadás érkezik jobbról, Lahm jobbnak látta inkább kifejelni, Neuer már nem éri el a vonal előtt.

71
    Kijön a szorításból az Egyesült Államok. A felezőnél jutnak szabadrúgáshoz.

70
    Hátul adogatnak az amerikai védők, ezzel kissé magukra húzzák a német támadókat.

70
    Neuer kap enyhén csinnbe egy hazaadást, de Dempsey elől még ki tudja rúgni a mezőnybe, így viszont az USA védői gyűjtik be a lasztit hátul.

69
    Megint a németek gyűjtik be hátul, Höwedes rúghatja előre.

69
    Özil trükkös passza leheletnyivel hosszabb a kelleténél, Müller nem éri el.

68
    A közönség nagyobb része az Államoknak szurkol, jóval több rajongó érkezett Észak-Amerikából.

67
    Dempsey vezetett egy gyors kontrát, de a bal oldali passz Jones felé hosszú, Jones pont megállt a lesveszély miatt.

66
    Özil beadása pocsék, de azonnal eladják az amerikaiak, akik ezekben a percekben csak rombolnak.

65
    A mezőnyben harcolnak a felek, többnyire a németeknél van a játékszer.

64
    Gyorsan elvégezték, de nem lett belőle semmi, Klose irányába nem volt jó a továbbítás.

64
    Szabadrúgás Németország javára nagyjából 30-35 méterre a kaputól.

63
    Schweinsteiger kap megint hatalmasat, Beckerman most már nem ússza meg a sárgát.

63
    Özil szökött meg a bal oldalon, de Schweinsteiger hiába sarkazza tovább, nem érkezett középen a társ.

62
    A németek már 11 lövésnél tartanak, az amerikaiak ebben a félidőben még nem tudták gyarapítani a saját lövéseik számát. Továbbra is kettő.

61
    Schweinsteigert akasztják ígéretes helyzetben, de az imént beállt Bedoya megússza sárga lap nélkül a dolgot.

61
    Egy óra játék után USA – Németország: 0-1! Pengeélen táncol az amerikaiak továbbjutása.

60
    Davis helyett érkezik Bedoya az Egyesült Államok csapatába.

60
    Klinsmann cseréhez készülődik.

59
    Ha Ghána a másik meccsen nyerni tudna, itt pedig kikapnának az amerikaiak, akkor a sok sebből vérző Ghána lépne tovább a csoportból Németország mellett.

58
    Kezd izgalmas lenni a továbbjutás kérdése, ugyanis Ghána a párhuzamos meccsen egyenlíteni tudott.

58
    Ne feledjük, jelen állás szerint az Egyesült Államok továbbra is továbbjutó a portugál vezetéssel.

57
    Müller adta be balról egy szép kontra után, de középen Schweinsteiger háta mögé érkezett a passz.

56
    Csodálatos bombagóllal szerez tehát vezetést Németország, Thomas Müller a tornán a negyedik gólját szerzi!

55
    Németország gólt szerzett!
    A szöglet után veszélyesen szállt kapura Hummels fejese, ám azt Howard még kivédte. A kipattanót 16 méterről THOMAS MÜLLER a bal oldalról a hosszú alsóba bombázta! 0-1!

55
    Johnson mentett szépen egy belöbbölt labdánál, majd Hummels beadását Davis menti szögletre.

54
    Lahmra csúszott rá Bradley, szabadrúgás a németek javára az amerikai térfél közepén.

53
    A második félidő és német rohamokkal kezdődik.

53
    Klose felé érkezett nagyon veszélyes beadás balról Schweinsteigertől, de egy pár centivel hosszú lett, kapura tudta tenni ugyan fejjel 5 méterről, de kissé mellé ment!

52
    Müller szeme mellett igen erősen látszik a múltkori mérkőzés legvégén szerzett sérülés Ghána ellen, amikor is vétlenül összefejelt egy ellenfelével.

51
    Lahm osztott jó labdát balra, Müller beadása viszont túl magas.

50
    Özil nem fér a labdához középen, Howard így könnyűszerrel megszerzi.

50
    Megint az európai csapat gyűjti be a játékszert hátul.

49
    Schweinsteiger passza pontatlan Höwedes irányába.

49
    Davis kap átadást a túloldalon, de lesen állt, ráadásul hosszú is lett a labda.

48
    A németek kezdenek támadással. Lahm labdáját Boateng lövi be középre, Özil azonban 5 méterről fölé fejeli Gonzalez szorításában.

47
    Ez a lépés azt az üzenetet is hordozza, hogy nem 0-0-ra játszanak a németek, Klose nagyon gólérzékeny középcsatár.

46

46
    Csere a szünetben. Podolski helyett Klose érkezik a pályára a német csapatban.

Pillanatokon belül kezdődik a második játékrész.

Nem gurigázós focira álltak be a felek, de ettől függetlenül továbbra is a mindkét fél számára tökéletes döntetlen eredmény a mérkőzésen.
    Tudjuk, hogy a másik meccsen Portugália vezet Ghána ellen, de egyelőre csak egy góllal, tehát ha az Egyesült Államok vereséget is szenvedne 1-2 találat különbséggel, még mindig ez a két csapat menne tovább, a Portugálok gólkülönbsége ugyanis csapnivaló, mínusz négy! (most éppen mínusz 3)

A németek sokkal aktívabban kezdték a meccset, sok helyzetük adódott, de ezeket mind elpuskázták. A félidő második felében többször is veszélyesen támadott az USA, de ők is elszúrták a lehetőségeiket.

Egyelőre 45 perc játék után tehát USA – Németország: 0-0!
    A szünet után folytatjuk, maradjanak velünk!
    ----

45+1

45+1
    Ahogy számítani lehetett, egyetlen perc a hosszabbítás.

45+1
    Jones marad a földön a jobb oldalon, a bíró pedig Dempseyt fegyelmezi meg egy csúnya rátartás miatt, Müller volt a szenvedő fél.

45
    Hátul adogatnak most a fehér mezes védők, de még van idő támadni.

45
    Nem hinném, hogy sok hosszabbítás lenne, aránylag folyamatos a játék, kevés megállás van.

44
    A lövések aránya eddig 2-6, a kaput eltaláló lövéseké pedig 0-2. Gól még nincs.

44
    Boateng löki fel Gonzalezt a felezőnél.

43
    Özil és Podolski kényszerítőzött a bal oldalon, Johnson lefüleli és jöhetnek az amerikaiak.

43
    Schweinsteigert osztják rendesen a tengerentúliak, reklamál is időnként, de a molesztálás nem marad abba egyelőre.

42
    Bradley felé jött a beívelés a hosszú oldalra, de elszállt az ő feje fölött is, kirúgás.

41
    Zusi harcol ki szögletet a bal oldalon.

41
    Mindkét csapat játékában benne van a gól, de az is látszik, hogy nem az életük múlik rajta.

40
    Podolski pompás kiugratást kapott a bal oldalon, de túl mélyen adta középre, Müllernek nem volt jó, Howardnak igen.

39
    Pontatlan német átadás elöl, de a félpályánál máris a németek szerzik vissza.

39
    Szabadrúgás a németek javára 35 méterről, de hátrafelé passzolt Höwedesig Schweinsteiger.

38
    Gonzalez kap sárga kártyát, Schweinsteigert rúgja fel ígéretes helyzetben.

38
    Hummels kapcsolja le a Dempsey felé érkező átadást.

38
    Özil fejpárbajt nyer középen, de fejese magasan fölé száll 8 méterről.

37
    Davis átadása ígéretes Jonesnak, aki megint nem tudja jól átvenni, oda a helyzet.

36
    Most Müller szolgálta ki remek labdával Özilt, aki a jobb oldalról 12 méterről kapura bombázta laposan, Howard jó helyre várta és spárgázva védte a lövést.

36
    Sajnos csendesedett a mérkőzés, még mindig van iram, csak ritkábban kerülnek helyzetbe.

35
    Podolski mentett meg egy nehéz labdát, Bradley azonban két társával szerelte a német játékost, utána viszont igen gyorsan eladták az amerikaiak.

34
    Ígéretes hosszú átadás Jones felé, aki nem veszi át tökéletesen, így Neuer éppen oda tud érni.

33
    Bent tartotta még a labdát bravúrral Boateng, de már csak belepiszkálni tudott, Howard vette birtokba.

33
    Ismét les, nagy kiugratás lett volna Öziltől, de Müller néhány centivel valóban már előrébb járt.

32
    Kroos került jó lövőhelyzetbe a bal oldalon 18 méteren, meg is kínálta a kapust, de Howard magabiztosan magához vette a labdát!

31
    Fél óra játékot követően USA-Németország: 0-0! De egyáltalán nem a lassú iram miatt.

31
    Most a németek szabadulnak ki úgymond, Schweinsteiger kap szabadrúgást. Jó két perce nem jöttek ki a térfelükről a sötét mezesek.

30
    Továbbra is a tengerentúliak maradnak támadásban, bár igazi nagy ziccerük még nem akadt ma. A túloldalon is visszavettek a tempóból a németek.

29
    Johnson ér utol egy nehéz labdát, visszapasszolja Jonesnak, aki elképesztő véletlenből a játékvezetővel ütközik 17 méteren, így a helyzet odalett!!

28
    Jó ideje az amerikaiak adogatnak a német térfélen.

28
    Müller lesen volt, így Boateng keresztlabdával próbálkozott, elérhetetlen Podolski számára.

27
    Továbbra is a németek vannak fölényben, de már nem annyira erős a szorításuk, egyértelműen egyre többször jönnek előre az Egyesült Államok játékosai.

26
    Bradley került veszélyes helyzetbe 15 méteren, Hummels a legjobbkor lopja le a lábáról német szempontból.

26
    Müller helyezkedik rosszul, les.

25
    Kroos kap labdát a tizenhatoson belül, bal oldali lövése azonban levágódik és ki sem megy a vonalon, megszerzi egy USA védő.

24
    Időnként labdakezelési gondokat okoz az esős talaj, de láthatóan a meccs színvonalán ez cseppet sem ront, eddig igen jó iramú és színvonalú az összecsapás.

24
    Beasley szerelt jól a bal oldalon, de róla megy ki végül.

23
    Nagyon gyors és veszélyes kontra végén Dempsey passza után Zusi tüzel a bal oldalról 18 méterről, a labda csak centikkel kerüli el a bal felső sarkot!

23
    Schweinsteiger jobb oldali beadását Gonzalez fejeli ki középen.

22
    Dempsey kapott hosszú indítást előre, Neuer futott ki jó ütemben és szerezte meg a labdát.

21
    A jobb oldalon próbálkozott betöréssel a fehér mezes csapat, Höwedesen fenn akadt végül a támadó.

20
    Az iménti német támadásnál utólag láthattuk, hogy a jobb oldalon üresbe futó Schweinsteigert akasztotta az egyik USA védő, itt megúsztak az amerikaiak egy sárga lapot.

20
    Beasley vezetgette a labdát a bal oldalon, majd lövésre szánta el magát 17 méterről, de gyengére sikerül és mellé is megy.

19
    Schweinsteiger passzolt volna a tizenhatoson belülre Podolskihoz, de Howard gyorsabb volt és vetődve megszerezte a labdát, ráadásul amúgy is les volt.

19
    Annyira nyom Németország, hogy szinte törvényszerű lenne, hogy az eddig semmit sem mutató Egyesült Államok szerzi meg a vezetést.

18
    Podolski nem tudta levenni a csúszós talaj miatt rendesen az ígéretes bal oldali átadást.

17
    Podolski már balról adja be, ezt is kivágják a fehér mezesek.

17
    Gonzalez óriásit ment, kockázatos becsúszó szereléssel Müller elől 8 méteren!

16
    Johnson passzolt volna Dempseynek elöl, de Hummels kiváló ütemben szerelt.

16
    Igen mozgalmas eddig az összecsapás, nem panaszkodhatunk. Igaz, az események főszereplői többnyire a német támadók.

15
    Lahm remek labdát tálalt Boateng elé a jobb oldalon, azonnal belőtte középre Müllernek, egy amerikai védő közbe tud nyúlni, ez is komoly helyzet volt.

14
    Dempsey rúgja fel a fehérek térfelén Özilt, megússza a sárgát. Szabadrúgás a németek javára.

14
    Ollézik az amerikai közönség, ez kicsit túlzásnak tűnik.

13
    Most jó ideje a fehér mezesek adogatnak egymással a középpályán. Összesen nem volt eddig náluk ennyit a labda.

13
    Alighanem a tengerentúli gárda a kontráira fog építeni a mai mérkőzésen.

12
    Höwedes utánrúgás miatt kap sárga lapot, egy gyors USA kontrát akadályozott így meg a felezőnél.

12
    Kiszabadulnak egy kicsit a szorításból az amerikaiak, de visszafelé megy itt is a labda.

11
    Veszélyes beadás érkezett középre, de ott két német támadó egymást zavarta, így Müller nem tudta rendesen kapura tenni. Ebben sokkal több volt.

11
    Laposan belőtt szöglet érkezett jobbról, Kroos pedig laposan kapura tűzte, ám elakadt egy védő lábán!

10
    Boateng jobb oldali beadása ismét veszélyesen érkezett, végül egy védő lábáról keresztbe gurul a kapu előtt, majd szögletre mentenek az amerikaiak.

9
    Podolski kapott jó kiugratást Öziltől a bal oldalon, keresztpasszát azonban Howard jó ütemű kivetődéssel megkaparintja!

9
    Főleg a biztonságra törekednek a csapatok, Schweinsteiger is inkább hátrafelé cselezett a bal oldalon.

8
    Most próbál egy kicsit kijjebb jönni az amerikai csapat, de a labdát változatlanul nem tudják megtartani.

7
    Klinsmann egyébként továbbra is rendkívül népszerű Németországban is, mivel amellett, hogy világbajnok és különleges tudású focista volt, edzőként is sikeres lett (2006-ban bronzéremig vezette Németországot), ráadásul emberként is szimpatikusnak tartják.

7
    Dempsey felé érkezett kiugratás, de lesen találja az amerikai támadót.

6
    Adogatnak a németek az ellenfél térfelén, majd Boateng próbálja jobbról beadni Müllernek, Howard jól élt együtt a játékkal és megfogta a beadást.

5
    Boateng kap jó keresztlabdát, de Mertesackerhez passzolja hátra a jobb oldalon.

5
    Mint tudjuk már, a döntetlen mindkét csapat számára tökéletesen megfelel a továbbjutáshoz a másik meccs eredményétől függetlenül.

4
    Eddig szinte csak a sötét mezes német csapatnál volt a labda, Neuerig kerül hátra, aki Hummelshez továbbítja hátul.

3
    Ismét a németek gyűjtik be a labdát hátul.

3
    Jó beadás érkezett Boatengtől, Müller nem találja el jól 8 méteren, majd a lepattanót Podolski vágja fölé! Ez bizony helyzet volt!

2
    Jérome Boateng már az egyetlen Boateng a vb-n, ugyanis testvérét fegyelmi vétség miatt hazaküldték a ghánai válogatottból.

1
    A fehér mezes amerikai válogatott kezdte az összecsapást, az első támadás nem sikerül, a sötét mezes németek hozhatják előre a labdát.

1

Pillanatokon belül kezdődik a meccs!

Továbbra is esős körülmények között játszanak majd a felek, nagy a pára is és továbbra is erősen esik az eső.

Elhangzottak a himnuszok. Szerencsére a meccset el tudják kezdeni, nem sokkal a kezdés előtt ugyanis egy hatalmas vihar söpört végig a stadion környékén, de még időben elvonult.

USA: Howard – Johnson, Gonzalez, Besler, Beasley – Beckerman, Jones – Zusi, Bradley, Davis – Dempsey

Szövetségi kapitány: Jürgen Klinsmann
    Cserék: Guzan, Rimando – Yedlin, Brooks, Johannson, Diskerud, Bedoya, Green, Wondolowski, Cameron, Chandler, Altidore

Németország: Neuer – Boateng, Mertesacker, Hummels, Höwedes – Lahm – Schweinsteiger, Kroos – Özil, Podolski – Müller

Szövetségi kapitány: Joachim Löw
    Cserék: Zieler, Weidenfeller – Grosskreutz, Ginter, Khedira, Schürrle, Klose, Draxler, Durm, Götze, Mustafi, Kramer

Játékvezetők: Ravshan IRMATOV (UZB) – Abduxamidullo RASULOV (UZB), Bakhadyr KOCHKAROV (KGZ).

Egy igazán remek és téttel bíró összecsapással folytatódik a 2014-es brazíliai labdarúgó világbajnokság csoportkörének utolsó, azaz harmadik fordulója.
    Az Amerikai Egyesült Államok gárdája mérkőzik meg Németország csapatával!

Mindkét együttes kiválóan kezdte az első fordulóban a VB-t, Németország 4:0 arányban lelépte Portugáliát, míg az USA 2:1-re legyőzte Ghána válogatottját.

A második körben mindkét válogatott ikszelt, a németek Ghána ellen hátrányból felállva hozták döntetlenre a mérkőzést, míg az Egyesült Államok az utolsó utáni percben kapott góllal estek el a győzelemtől és a biztos továbbjutástól, Portugália a 95. percben egyenlített és lett így mindkét találkozó 2:2!

Az USA csapatában is van német vonatkozás, a szövetségi kapitány a sokszoros válogatott, korábbi kiváló világbajnok futballista Jürgen Klinsmann, aki a jelek szerint igen jó csapatot gyúrt össze a tengerentúl.

A németeknél történelmet írnak, Miroslav Klose megdöntötte Gerd Müller korábbi válogatottban elért gólrekordját, Ghána ellen szintén betalált a néhány hete rekorderré előlépett kiválóság.

A G csoport az a csoport, ahol még az első is kieshet és az utolsó is továbbjuthat. Érdekesség, ha egy békés döntetlent játszik egymással az amerikai és a német csapat, akkor függetlenül a másik meccs eredményétől biztosan továbbjut mindkét gárda 5-5 ponttal, német csoportelsőséggel. Erre igen nagy esély van, hogy nem fognak a győzelemért megszakadni a felek.

Abban az esetben viszont, ha az egyik csapat győz, akkor a másik kieshet. A német válogatott kiesésére azért igen kevés esély van, mert a másik meccsen több gólos győzelemre lenne szükség, míg a németek szintén több góllal kéne, hogy alulmaradjanak, annyira jó a gólkülönbségük.
    Fordítva is igaz, Portugália csak abban az esetben juthat tovább, ha a másik meccsen erősen kiporolja Ghánát, míg itt az amerikai-német összecsapáson nem születhet döntetlen.

Igazából valós esélye a helycserének csak akkor van, ha Ghána győz, az USA pedig kikap csütörtökön és valamelyik mérkőzésen a gólkülönbség egynél nagyobb lesz. De egyik csapat sem ülhet a babérjain, a futball különleges játék, bármi megtörténhet.

Az összecsapás csütörtökön 18 órakor kezdődik, tartsanak velünk!