Magyarország_dup – Japán 37:19 (vége) | Franciaország – Portugália2 29:15 (vége) | Svédország – Kongói Demokratikus Köztársaság2 23:15 (vége)
Franciaország
29:15 (12:7)
Portugália2
szombat 28.06.2014, 18:30 • Fran Galovic Sportcsarnok (Kapronca, Horvátország) • U20 női VB

A francia csapat a második félidőben mutat játéka alapján még ilyen különbséggel is megérdemelten győzött.

Az időközben távozó magyar drukkerek hiányában nem mondhatnánk, hogy igazán világbajnoki hangulat lenne Kaproncán. A portugálok hangja a csapatuk kilátástalanná váló játéka miatt fokozatosan hagyott alább. A francia tábor a meccs végére 7 főre gyarapodott és megjelent 6 svéd drukker is a helyszínen. Mintegy 90 lelkes helyi és a C csoportban szereplő csapatok tekintették még meg a találkozót.

Maradjanak velünk, nemsokára kezdik a Kongó-Svédország összecsapás! (29:15) (29:15) (20:08:40)

(29:15)

60
    Egy másodperccel a vége előtt Gois még hárít egy francia lövést. (29:15) (29:15)

60
    Kpodark Deborah üti le Cabrial Juceleyde-t. Ez nem is lehet más csak két perc. (29:15) (29:15)

58
    PROUVENSIER növeli a gallok előnyét. (29:15) (29:15)

57
    PROVANSIER a bal szélső eredményes. Gyors indítás után ejti át Goist. (28:15) (28:15)

56
    BURLET egy remek lövőcsellel elküld két védőt majd a kapu bal oldalába lő. (27:15) (27:15)

54
    BURLET lő hatalmas gólt 9-ről átlövésből Gois Isabel lábai között. (26:15) (26:15)

54
    TOTH állítja vissza a tíz gólos különbséget. (25:15) (25:15)

53
    MOTA lövi a büntetőt a kapu bal oldalába. Dangueuger balra mozdult. (24:15) (24:15)

52
    Prouvensier Marie szalytalankodik francia részről hetest és két percet érően. (24:14) (24:14)

51
    Lopes lövését fogja Dangueuger Deborah. (24:14) (24:14)

51
    Megy a meccs. (24:14) (24:14)

51
    Florencio João időt kér. (24:14) (24:14)

51
    Dangueuger hárít, majd a lerohanás után SY eredményes. (24:14) (24:14)

50
    Lopes lövését fogja Dangueuger. (23:14) (23:14)

49
    Az elmúlt percekben nagy rohanásba kezdtek a csapatok. (23:14) (23:14)

48
    LOPES lő talpról 9-ről a kapu jobb oldalába. (23:14) (23:14)

47
    SY eredményes egy gyors indítás után. (23:13) (23:13)

46
    FRECON növeli a franciák előnyét. (22:13) (22:13)

45
    Gois majd Dangueuger is hárít. (21:13) (21:13)

44
    GANTE csökkenti a luzitánok hátrányát. (21:13) (21:13)

44
    Camara áll ki két percre francia részről. (21:12) (21:12)

44
    ZULEMARO beállóból, Gois lábai között. (21:12) (21:12)

43
    FERNANDES lő mellé. (20:12) (20:12)

42
    AGATHE lő a kapu bal oldalába. (20:12) (20:12)

41
    GANTE pattinva lő középről a kapu bal oldalába. (19:12) (19:12)

41
    HORACEK növeli a gallok előnyét. (19:11) (19:11)

39
    ZAZAI volt eredményes. Kissé jobbról két blokkolni igyekvő kéz felett lő a léc alá a kapu közepébe. (18:11) (18:11)

39
    SOARES átlövésből eredményes. (17:11) (17:11)

38
    Soares lő hatalmas kapufát. (17:10) (17:10)

36
    ZAZAI ejti át a hetes erejéig beállt Ferreirát. (17:10) (17:10)

36
    FERNANDES szerez gólt beállóból. (16:10) (16:10)

35
    ZULAMARO eredményes egy gyors lerohanás után. (16:9) (16:9)

34
    RODRIGUES csökkenti a portugálok hátrányát. (15:9) (15:9)

33
    HORACEK értékesíti a hetest. (15:8) (15:8)

33
    Lima szabálytalankodik portugál részről hetest és két percet érően. (14:8) (14:8)

33
    Burlet áll ki két percre francia részről. (14:8) (14:8)

32
    GENTA csökkenti a portugálok hátrányát. (14:8) (14:8)

31
    BOUQUET lövi ki portugál labdavesztés urán a jobb felsőt. (14:7) (14:7)

31
    BOUQUET lő gólt a bal szélről Gios lábai között. (13:7) (13:7)

31
    Elkezdődött a második félidő. (12:7)

Franciaország kezdi majd a második játékrészt.

Időközben kissé szomorkásan megérkeztek a luzitán lányok is.

A portugálok még az öltözőben.

Franciaország válogatottja már a pályán.

RE
    Nagyon sok hibával játszik mindkét együttes. 7-5-ös állás után (21. perc) váltani tudtak a gallok és ennek köszönhetően elléptek 5 góllal a félidő végére.

Ha mindenképpen pozitívumot kéne írni a találkozóról, akkor nem szabad elfeledkeznünk a mintegy 20 portugál szurkolóról, akik kitartóan buzdítják a csapatukat. A két francia drukker végig ülve nézte az első félidőt.

30
    Befejeződött az 1. félidő. (12:7)

30
    Lopes áll ki portugál részről 5 másodperccel a félidő vége előtt. (12:7) (12:7)

29
    Lopes elhibázott lövése után Gabriella Catherine indítja PROUVENSIER-t, aki értékesíti a ziccert. (12:7) (12:7)

28
    Silva lő francia részről kapufát. (11:7) (11:7)

27
    MENDES kap labdát a jobb szélen, majd a kapus lábai között kilövi a kapu közepét. (11:7) (11:7)

26
    Gyönyörű gól! FRECONE ALIZEE ugrik el 9-ről, majd a beúszik a levegőben a hatoson belülre és átejti a portugál kapust. (11:6) (11:6)

25
    TOTH LILLA könyörtelen beállóból. (10:6) (10:6)

23
    Toth Lilla bejátszása találja meg NIAKATE-t, aki kilövi a kapu jobb oldalát. (9:6) (9:6)

22
    Camara a kapusba lő francia részről. Az ellentámadásból Toth bejátszásából Provensier ejti át a kapust. (8:6) (8:6)

22
    Növelik előnyüket a franciák. (7:6) (7:6)

21
    Megy a meccs. (7:5) (7:5)

21
    Baradat Eric a franciák vezetőedzője időt kér. (7:5) (7:5)

21
    SOARES lövi a léc alá a büntetőt. (7:5) (7:5)

21
    Nikate szabálytalankodik. Sárga és hetes. (7:4) (7:4)

20
    Rordriges Patricia lövi telibe Gabriel Catherinet. (7:4) (7:4)

20
    Zazai durván szabálytalankodik. Két perc és hetes. (7:4) (7:4)

19
    ZAZAI lövi a kapu közepébe a hetest. (7:4) (7:4)

19
    Mendes sárgát és hetest érően szabálytalankodik. (6:4) (6:4)

17
    CERQUEIRA átlövésből csökkenti a luzitánok hátrányát. (6:4) (6:4)

16
    GANTE szedi össze a sáncról lepattanót, majd a kapu közepébe vágja. (6:3) (6:3)

16
    Gyors kapusindítás után KPODAR eredményes. (6:2) (6:2)

14
    Lopes lő kapufát. A kipatanót GANTE szedi össze és vágja a kapu bal oldalába. (5:2) (5:2)

13
    Lima Patrica volt túl kemény a falban. (5:1) (5:1)

13
    Továbbra is indokolatlanul sok apró hibával játszik mindkét együttes. (5:1) (5:1)

12
    Újra megy a meccs. (5:1) (5:1)

12
    Florencio João végül szabály szerint kéri ki idejét. (5:1) (5:1)

12
    Florencio João portugál vezetőedző kap sárgát szabálytalan időkérésért. (5:1) (5:1)

12
    SY átlövésből eredményes. (5:1) (5:1)

11
    Soares Monica szemaforba lövi a hetest. (4:1) (4:1)

11
    Kiegészültek a gallok. (4:1) (4:1)

11
    Burlet Lindsay kap sárgát belülvédekezésért. (4:1) (4:1)

10
    Növelik előnyüket a franciák. (4:1) (4:1)

10
    Lima lő mellé a bal szélről. Támadnak a franciák. (3:1) (3:1)

9
    ZULOMARO áll ki a franciáktól két percre. (3:1) (3:1)

7
    Toth Lilla védekezett keményebben a francia falban. Sárga. (3:1) (3:1)

7
    FRECON Alizee eredményes egy gyors indítás után. (3:1) (3:1)

5
    ZULOMARO marad egyedül, átlövésből visszaveszi a vezetést a galloknak. (2:1) (2:1)

4
    Frenandes teszi le a bal oldalra, GANTE a szélről kíméletlenül kilövi a jobb felsőt. (1:1) (2:0)

4
    Sok hibával játszanak a csapatok a találkozó elején. (1:0) (1:0)

3
    Jól zár a francia hatosfal. (1:0) (1:0)

3
    AGATHE lövi a kapu bal oldalába a büntetőt. (1:0) (1:0)

3
    Cabral áll ki két percre, ütésért. (0:0) (0:0)

2
    Zulemaro jobb fölsőbe tartó átlövését hárítja Isabel Gois. (0:0) (0:0)

1
    Fernandes volt túl kemény a falban, jutalma sárga lap. (0:0) (0:0)

1
    Luzitán labdavesztés után a galloknál a labda. (0:0) (0:0)

1

Portugálok kezdik majd a találkozót.

A franciák kék mezben, a portugálok fehérben.

Folyik a játékosok bemutatása, nemsokára kezdődik a találkozó.

Időközben a luzitánok is megérkeztek.

Először a francia csapat kezdte meg a bemelegítést.

Az U20-as Női Kézilabda Világbajnokság első napjának második találkozóján 18:30-kor Franciaország Japánnal találkozik.

Hajdu János kitért rá, hogy habár tavaly meg tudtuk verni a franciákat, egy nagyon erős jó fizikumú válogatott a gall csapat.

Közvetésünk során törekedni fogunk minél több kép beszúrására, hogy ezzel is színesebbé tegyük az onlajnok.com olvasó számára a mérkőzést.

Üdvözöljük online oldalunkon! A mérkőzés 18:30-kor kezdődik.