MTK Budapest FC – Pohronie 4:1 (vége) | FC ViOn Zlate Moravce – Lombard Pápa FC 1:1 (vége) | Debreceni VSC – Olympique Lyon 4:2 (vége)
Debreceni VSC
4:2 (2:0)
Olympique Lyon
szombat 05.07.2014, 20:00 • Nagyerdei Stadion, Debrecen • Felkészülési mérkőzések

75
    Bahlouli a jobb alsóba lőtte a büntetőt

69
    Megszerezte második gólját IBRAHIMA SIDIBE is. Egy keményen belőtt labda talán meg is pattant egy francia játékoson, a kapuson azonban biztos, de végül a kapuba táncolt.

67
    A francia szabadrúgást kifejelte Máté, mitöbb, pontosan! Ebből indult a kontra, amivel Bouadla robogott el a balszélen, tett középre KULCSÁR TAMÁS-nak, aki a kapust is bevonva a lövésbe a kapuba továbbított

46
    Az öltözőben maradt a Loki védelme. A csereként beállt YATTARA MOHAMED a középkezdés után egy egyéni szólóba kezdett, amit egy 14 méterről leadott lövéssel fejezett be. A rövid sarokba rúgta nagy erővel a labdát

40
    Gyönyörű háromszögelés a Loki balszélén, Bódi adott be lágyan a hosszúra, ahol menetrend szerint érkezett KULCSÁR TAMÁS és ha már ott volt be is stukkolta a hálóba a labdát 3 méterről. Mintaszerű támadás

21
    Lázár harcolta ki a beadó pozíciót a jobbszélen, majd okosan középre lötybölt, ahol IBRAHIMA SIDIBE emelkedett a legmagasabbra és bólintott a kapus mellett a jobb alsóba

Miklós Kovács

Gólok: 21. Sidibe, 40. Kulcsár, 67. Kulcsár, 69. Sidibe – 46. Yattara, 75. Bahlouli

Debreceni VSC: Novakovic- Bernáth('12 Lázár)('76 Tisza), Máté('76 Morozov), Mészáros('58 Brkovic), Korhut('76 Vadnai)- Mihelic('58 Jovanovic), Varga J.('76 Seydi), Bouadla('76 Ferenczi), Bódi, Kulcsár('76 Volas), Sidibe('76 Ludánszki)
    Cserék: Verpecz, Ferenczi, Ludánszki, Lázár, Vadnai, Brkovic, Volas, Morozov, Tisza, Seydi, Jovanovic

Olympique Lyon: 1. félidő: Gorgelini- Zeffane, B. Kone, Bisevac, Malbranque- Ferir, Tolisso, Danic, Plea- Mvuemba, Nganioni
    2. félidő: Frick- Zeffane, Kone, Sarr, Nganioni('68 Labidi)- Ferri, Tolisso, Yattara, Ghezzal- Bahlouli, N'jie

Cserék: Frick, Ghezzal, Ferri, Sarr, Yattara, N'Jie, Bahlouli, Labidi

Játékvezetők: Bognár T.- Tóth V., Albert I.