Magyarország U19 – Üzbegisztán U19 1:2 (vége) | Gyirmót – ASV Draßburg 4:0 (vége)
Gyirmót FC Győr
4:0 (0:0)
ASV Draßburg
kedd 08.07.2014, 19:45Felkészülési mérkőzések

A Gyirmót az első félidőben is több helyzetet dolgozott ki alacsonyabb osztályú ellenfelénél, de a második félidőben már az "első" csapat lépett pályára a hazaiaknál, és ez a gólok számában is megmutatkozott. (21:36:43)

90
    A szöglet ezúttal is veszélytelen.

89
    Mintaszerű haza akció végén Beliczky ível be jobbról, Stern fejeli ki szögletre.

88
    Alilovic indítaná Gudeljt középen, közbelép Papp, megszerzi a labdát.

87
    Madarász ível a kapu elé balról, pontatlanul, kihozzák a vendégek a labdát.

86
    Présinger beívelt szöglete veszélytelen.

85
    Hrustanbegovic ápolása után szöglettel folytatódik a játék.

83
    Présinger balról éles szögből lő, szögletre ment az egyik vendég védő, aki rosszul ér a labdába, ápolni is kell utána.

82
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Magasföldi végzi el a 25 méteres szabadrúgást Madarász buktatása után, jobbal a bal felsőt veszi célba, a kapus a felső lécre tolja a labdát, az onnan OROSS MÁRTON elé pattan, aki higgadtan lő a kapu közepébe 5 méterről. 4:0

81
    Madarászt buktatja Horváth a kaputól 25 méterre, ígéretes helyről jön a szabadrúgás.

80
    Cseri indul a bal szélen, ő is lesről.

79
    Oross ugratja ki a jobbösszekötő helyén Beliczkyt, lesen állítja meg az akciót az asszisztens.

77
    Lázár csúszik el a hazai kapu előtt, egy visszaadott labdánál, de még meg tudja menteni a rátámadó Gudelj elől.

75
    Beliczky jó labdáját veszi át középen MAGASFÖLDI JÓZSEF, megtolja és 13 méterről a kapus mellett a jobb sarokba helyez. 3:0

74
    Anic íveli be a sarokrúgást, Deli húzza le a labdát az ötösön.

73
    Jobbról ad be Horváth, szögletre ment Balog.

71
    Beliczky jó csel után a felpörgetett labdát lövi el kapásból ballal 12 méterről, elakad a védőkben.

70
    Gudeljt állítják meg lesen.

Gólok: 48. Oross, 60. Magasföldi, 75. Magasföldi, 82. Oross

Lapok:   57. Stubican (ASD)

Gyirmót FC Győr: 1. félidő: Somogyi – Nagy, Sós, Lengyel, Kovács – Fekete, Kiss, Kákonyi, Farkas – Andorka, Tóth

2. félidő: Deli – Hajba, Balog, Lázár, Présinger – Papp, Madarász – Cseri, Magasföldi, Beliczky – Oross

ASV Draßburg: A keret: Mandl, Pfeiffer – Stubican, Stern, Baumeister, Brandstattner, Hrustanbegoivc, Kleibenstopl, Walzer, Knapfl, Mihalits, Horváth I., Anic, Thama, Gudelj, Alilovic Standl

Játékvezetők: Németh Renáta – Horváth Zoltán, Szabó Péter