Németország – Magyarország_dup 20:19 (vége)
Németország
20:19 (8:8)
Magyarország_dup
szerda 09.07.2014, 20:45 • Fran Galovic Sportcsarnok (Kapronca, Horvátország) • U20 női VB

Nehéz szavakat találni... Nagyon nehéz... Elképesztő érzések kavarognak ilyenkor játékosban, szurkolóban, tudósításban egyaránt...

A magyar válogatott nagyszerűen kezdte a második félidőt, a mieink a folytatásban tulajdonképpen végig kézben tartották az irányítást, s egészen a véghajráig nálunk volt a vezetés.

Sokáig úgy tűnt, hogy egyszerűen ezt a negyeddöntőt nem lehet elveszíteni, azonban végül sajnos mégis így alakult...

Keressük a szavakat, de egyszerűen most nem jönnek. Síró, zokogó magyar játékosok, örömittas német fiatalok. Ki kell jelenteni, egy álommal szegényebbek lettünk. A magyar csapat nem játszhat éremért a világbajnokságon.

Nemzeti együttesünk az 5-8. helyért folytathatja szereplését, az első ellenfél pénteken 16:15-től Románia lesz. (22:25:34)

60
    Véget ért a mérkőzés. (20:19)

60
    ILYEN NINCS ÉS MÉGIS... ÓRIÁSI DRÁMA!

Kurucz Ivett lövését védte lábbal Dinah Eckerle, majd a gyors német támadás végén, 59:59-nél SINA NAMAT találta tiszta helyzetben magát, s senkitől sem zavartatva a háló közepébe küldte a labdát.. Vége... (20:19) (20:19)

60
    Magyar támadással folytatódik az összecsapás, amelyből tehát huszonegy másodperc van hátra! (19:19) (19:19)

60
    59:39-nél Hajdu János időt kért. (19:19) (19:19)

60
    MAREN WEIGEL ment fel a falra, majd lőtte ki a kapu jobb oldalát. (19:19) (19:19)

60
    Kereken egy perc a hátralévő idő! (18:19) (18:19)

59
    Folytatódik a találkozó. (18:19) (18:19)

59
    Wieland Schmidt nem várt tovább, azonnal kikérte utolsó idejét a mai találkozón. (18:19) (18:19)

58
    SIRIÁN ALEXA SZEDERKE beállóból juttatta ismét vezetéshez a magyar csapatot! (18:19) (18:19)

58
    KIM LEA WAHLE egy pattintott lövés nyomán tette egyenlővé az állást. (18:18) (18:18)

56
    Az ellenakció végén Virág Noémi ment fel a falra, lövését azonban Dinah Eckerle lábbal védeni tudta... (17:18) (17:18)

55
    SZEMEREY-BRAVÚR!
    A mieink kapusa fantasztikus érzékkel hatástalanította Sina Namat átlövését! (17:18) (17:18)

55
    Folytatódik a mérkőzés, melyből hat perc, húsz másodperc van még előttünk! (17:18) (17:18)

55
    Kim Lea Wahle – Kurucz Ivett párharc végén a magyar játékos került a földre. Ápolása miatt áll az óra. (17:18) (17:18)

55
    MICSODA GÓL!
    SZEKERCZÉS LUCA játszotta tisztára magát, majd egy mintaszerű cselt követően nagy erővel a kapu közepébe bombázta a labdát! (17:18) (17:18)

54
    A Korsós Dorina szabálytalansága után megítélt német büntetőt ezúttal is ISABEL TISSEKKER váltotta gólra. (17:17) (17:17)

53
    Virág Noémi – Szekerczés Luca volt a labda útja, utóbbi lökete azonban jócskán elkerülte a bal felső sarkot. (16:17) (16:17)

52
    ISABEL TISSEKKER magabiztosan értékesítette a megítélt büntetőt. A hétméteres erejéig pályára küldött Bíró Blanka ugyan jól érzékelte a próbálkozást, ám hárítania nem sikerült. (16:17) (16:17)

52
    Lukács Viktória szabálytalankodott kétperces kiállítást, valamint hétméterest érően Saskia Putzkeval szemben. (15:17) (15:17)

52
    A gyors kontra végén SZEKERCZÉS LUCA lőtte a léc alá a labdát! (15:17) (15:17)

51
    Az egyenlítésért indulhatott a német válogatott, azonban Mészáros Rea Réka labdát csent! (15:16) (15:16)

51
    Ez hihetetlen... Tóth Gabriella ment fel a falra, nagy erővel kapura is lőtte a játékszert, ám nagyon csúnyán fölé szállt... (15:16) (15:16)

50
    Magyar labdaeladás után indított német támadás végén MAREN WEIGEL volt eredményes. (15:16) (15:16)

49
    A túloldalon ki más, mint Xenia Smits vette célba a magyar kaput, azonban SZEMEREY ZSÓFI remek védést bemutatva tartotta tizennégy gólon az ellenfelet! (14:16) (14:16)

48
    A szabaddobást követő magyar akció végén Tóth Gabriella lövése csattant a felső lécen. (14:16) (14:16)

48
    Saskia Putzke állt ki két perc erejéig, miután leterítette Tóth Gabriellát. (14:16) (14:16)

48
    XENIA SMITS csökkentette kétgólosra Németország hátrányát. (14:16) (14:16)

46
    Szekerczés Luca átlövését ugyan Dinah Eckerle védeni tudta, ám az ismétlésnél már tehetetlen volt: SIRIÁN ALEXA SZEDERKE gyönyörű mozdulattal talált a ketrec közepébe! (13:16) (13:16)

46
    KIM LEA WAHLE csökkentette kétgólosra csapata hátrányát. (13:15) (13:15)

45
    Tóth Gabriella bejátszása pontatlan volt, fordulhatnak Wieland Schmidt tanítványai. (12:15) (12:15)

45
    Jennifer Rode vette célba a magyar kaput egy német támadás végén, azonban kísérlete nem sokkal ugyan, de elment a jobb felső sarok mellett. (12:15) (12:15)

45
    Kereken tizenhat perc a mérkőzésből hátralévő idő, s három góllal vezet tehát a Hajdu-csapat! (12:15) (12:15)

44
    Ez sem sikerült... Szekerczés Luca ment fel a falra, ám nagy erejű lövése a bal felső sarok mellett hagyta el a játékteret. (12:15) (12:15)

43
    Belemenés! Fordulhatnak a mieink! (12:15) (12:15)

43
    Ez sajnos most nem jött össze... Tóth Gabriella lövése vágódott a bal alsó sarok mellé. (12:15) (12:15)

42
    JENNIFER RODE nevéhez fűződik Németország tizenkettedik találata. (12:15) (12:15)

41
    Tóth Gabriella – SZEKERCZÉS LUCA volt a labda útja, utóbbi gyönyörű mozdulattal nagy gólt ragasztott a német kapu közepébe! (11:15) (11:15)

41
    Anna Seidel kapott labdát beállóban, lövése azonban a jobboldali kapufán csattant. (11:14) (11:14)

40
    Folytatódik a találkozó, melynek második félidejéből kilenc perc, negyvenhárom másodperc telt el. (11:14) (11:14)

40
    Wieland Schmidt pedig habozás nélkül időt kért. (11:14) (11:14)

40
    KÖZTE HÁROM!
    A magyar lerohanás végén TÓTH GABRIELLA jegyezte a mieink tizennegyedik gólját! Így kell ezt csinálni! (11:14) (11:14)

40
    A német kontra végén Xenia Smits lőtt, azonban lökete jócskán a magyar kapu felett hagyta el a játékteret! (11:13) (11:13)

40
    A gyors ellentámadás végén TÓTH GABRIELLA állította vissza a kétgólos különbséget! (11:13) (11:13)

39
    Xenia Smits tette le a labdát a balszélre, SASKIA PUTZKE pedig kilőtte a kapu közepét. (11:12) (11:12)

38
    TÓTH GABRIELLA sikeres átlövésének köszönhetően immáron két góllal vezetnek a mieink! (10:12) (10:12)

37
    Hajdu János kapott sárga lapot, miután túl hevesen reagált le egy játékvezetői ítéletet, amely a német csapat számára kedvezett. (10:11) (10:11)

37
    SIRIÁN ALEXA SZEDERKE fordult le emberéről, majd lőtte a kapu közepébe a játékszert! (10:11) (10:11)

36
    XENIA SMITS ment fel a falra, majd tette egyenlővé a mérkőzés állását. (10:10) (10:10)

35
    Emberelőny következik két percig, miután az orosz játékvezetők kiállították Anna Seidelt. (9:10) (9:10)

35
    Kiegészült a magyar csapat, azonban Tóth Gabriella átlövése elkerülte a németek kapuját. (9:10) (9:10)

34
    A túloldalon Szemerey Zsófi védte Sina Namat lövését! A kétgólos előnyért támadhatnak a mieink! (9:10) (9:10)

34
    KURUCZ IVETT játszotta magát tisztára, majd szerezte meg nemzeti együttesünk tizedik gólját! (9:10) (9:10)

33
    Mészáros Rea Réka állt ki két percre. (9:9) (9:9)

32
    Az ellenakció végén SINA NAMAT pedig azonnal egyenlővé tette az állást. (9:9) (9:9)

32
    SZEKERCZÉS LUCA tört be, majd szerezte meg a vezetést a mieinknek! (8:9) (8:9)

31
    Elkezdődött a második félidő. (8:8)

Evgenij Zotin, Nikolaj Volodkov is visszatért közénk, most már tehát kijelenthető, hogy pillanatokon belül folytatódik az összecsapás.

A csapatok már megérkeztek a folytatásra, az orosz játékvezetőkre azonban még várnunk kell.

Lényegesen jobban kezdte a német válogatott a találkozót, az első félidő jelentős részében a mieink tulajdonképpen szinte végig futni kényszerültek az eredmény után.

Nemzeti csapatunk játékába sajnos ezúttal is meglehetősen sok hiba csúszott, s az ellenfél ezt kihasználva egészen a félidő véghajráig tartani tudta néhány gólos előnyét. Az utolsó két percben azonban a magyar válogatott új lendületet kapva sikerrel használta ki a németek által elkövetett pontatlanságokat, így a szünetben 8-8 áll az eredményjelzőn. A látottak alapján roppant izgalmas második felvonás vár ránk.

Maradjanak velünk, hamarosan jövünk a második játékrésszel!

30
    Véget ért az első félidő. (8:8)

30
    A német ellentámadás végén Isabel Tissekker tüzelt, löketét Szemerey Zsófi védte. (8:8) (8:8)

30
    EGYENLŐ!
    Isabel Tissekker lökete csattant a kapufán, majd a magyar kontra végén SZEKERCZÉS LUCA lőtte ki a ketrec bal oldalát! (8:8) (8:8)

29
    A gyors lerohanás végén LUKÁCS VIKTÓRIA lőtte ki a jobb alsó sarkot! (8:7) (8:7)

29
    Lépéshiba! Indulhat a magyar támadás! (8:6) (8:6)

28
    Az ellenakció végén SZEKERCZÉS LUCA ment fel a falra, majd lőtte ki a jobb felső sarkot. (8:6) (8:6)

28
    A megítélt hétméterest ISABEL TISSEKKER a léc alá pattintotta. (8:5) (8:5)

28
    Tóth Gabriellát látták szabálytalannak, büntető következik Németország javára. (7:5) (7:5)

27
    Folytatódik a találkozó, melynek első félidejéből négy és fél perc áll még előttünk. (7:5) (7:5)

27
    Wieland Schmidt időt kért. (7:5) (7:5)

27
    A magyar támadás végén TÓTH GABRIELLA ment fel a falra, majd lőtte ki a kapu közepét! (7:5) (7:5)

27
    A büntetőt Xenia Smits végezte el, lövése a jobboldali kapufán csattant! (7:4) (7:4)

26
    Mészáros Rea Réka szabálytalankodott hétméterest érően Saskia Rasttal szemben. (7:4) (7:4)

25
    Ismét Xenia Smits és ismét Szemerey Zsófi: nemzeti együttesünk kapusa ezúttal is remek védést mutatott be a német játékos lövésével szemben. (7:4) (7:4)

24
    Xenia Smits lövését védte Szemerey Zsófi, majd a lerohanás végén Lukács Viktória próbálkozása a kapufán csattant... (7:4) (7:4)

24
    Ez sem sikerült... A gyors ellentámadás végén Tóth Gabriella lőtt, azonban próbálkozása csúnyán fölé szállt. (7:4) (7:4)

23
    ANNA SEIDEL beállóból szerezte Németország hetedik gólját. (7:4) (7:4)

23
    Nem sikerült a közelebb férkőzés, miután Walfisch Mercédesz lökete lejött a blokkról. (6:4) (6:4)

22
    Az ellenakció lezárásaként ANNA SEIDEL beállóból vette be nemzeti csapatunk kapuját. (6:4) (6:4)

22
    Ez most nem sikerült... Walfisch Mercédesz átlövése nem jelentett veszélyt a német ketrecre. (5:4) (5:4)

21
    Lépéshiba! Indulhat a magyar támadás az egyenlítéséért! (5:4) (5:4)

21
    Pontatlan német lövés után SIRIÁN ALEXA SZEDERKE beállóból jegyezte a mieink negyedik találatát! (5:4) (5:4)

20
    Kim Lea Wahle kapta a találkozó hatodik sárga lapját. (5:3) (5:3)

20
    SIRIÁN ALEXA SZEDERKE beállóból csökkentette kétgólosra nemzeti együttesünk hátrányát. (5:3) (5:3)

19
    Az ismétlésnél KIM LEA WAHLE kapott labdát, majd lőtte nagy erővel a léc alá. (5:2) (5:2)

19
    Saskia Putzke beállóból vette célba a magyar kaput, Szemerey Zsófi ismét hárítani tudott! (4:2) (4:2)

18
    XENIA SMITS sikeres átlövésgóljának köszönhetően kétgólos hátrányba kerültek a mieink. (4:2) (4:2)

18
    A túloldalon Maren Weigel tette próbára Szemerey Zsófit, kapusunk azonban remek védést bemutatva óvta meg a mieink kapuját a góltól. A gyors kontra végén Tóth Gabriella tüzelt, nagy erejű löket a felső lécen csattant. (3:2) (3:2)

17
    Walfisch Mercédesz passzával Virág Noémi tört be, azonban Dinah Eckerle hárítani tudta a magyar próbálkozást. (3:2) (3:2)

17
    Magyar támadással folytatódik az utolsó negyedöntő, melynek első félidejéből ezidáig tizenhat perc és négy másodperc telt el. (3:2) (3:2)

17
    Hajdu János kikérte második idejét is. (3:2) (3:2)

17
    A német akció végén ismét Kim Lea Wahle szánta el lövésre magát, azonban kísérletét Szemerey Zsófi lábbal védeni tudta. (3:2) (3:2)

16
    A németek oldalán Kim Lea Wahle, míg a Hajdu-csapat részéről Tóth Gabriella rontott egy-egy átlövést az utóbbi pillanatokban. (3:2) (3:2)

14
    Xenia Smits pontatlansága után ismét az egalizálásért indulhattak a mieink, azonban Tóth Gabriella passza túl hosszú volt Lukács Viktória számára... Rengeteg, rengeteg hiba tarkítja a magyar válogatott játékát... (3:2) (3:2)

14
    Walfisch Mercédesz lökete előbb a sáncról jött le, majd az ismétlés az oldalhálóban kötött ki... (3:2) (3:2)

13
    Lépéshibát láttak az orosz játékvezetők a németeknél, az egyenlítéséért indulhat a magyar támadás. (3:2) (3:2)

12
    Kis híján passzívig játszott magyar akció végén Kurucz Ivett lőtt, de lökete jócskán fölé szállt. (3:2) (3:2)

12
    Sina Namat is besárgult, miután túl kemény volt a falban. (3:2) (3:2)

11
    Újabb büntetőhöz jutott a német válogatott, ám Jennifer Rode ezúttal hibázott: félmagas lövése nagyon csúnyán a jobboldali kapufa mellett hagyta el a játékteret. (3:2) (3:2)

11
    Az ellenakció végén Virág Noémi lövését hatástalanította Dinah Eckerle. (3:2) (3:2)

10
    A büntetőt JENNIFER RODE magabiztosan értékesítette. (3:2) (3:2)

10
    Mészáros Rea Réka szabálytalankodott kétperces kiállítást és hétméterest érően Xenia Smitsel szemben. (2:2) (2:2)

7
    Német labdaszerzés után Xenia Smits lökete kerülte el jócskán a magyar kaput! (2:2) (2:2)

7
    A büntetőt Xenia Smits a jobboldali kapufára lőtte! (2:2) (2:2)

8
    Lukács Viktória szabálytalankodott sárga lapot és hétméterest érően Kim Lea Wahlevel szemben. (2:2) (2:2)

7
    Kim Lea Wahle lövését védte Szemerey Zsófi, majd a magyar kontra végén TÓTH GABRIELLA tette egyenlővé az állást! (2:2) (2:2)

7
    Magyar labdaszerzés után TÓTH GABRIELLA volt a leggyorsabb, s szerezte meg a mieink első gólját a mai napon. (2:1) (2:1)

6
    Kurucz Ivett játszotta magát tisztára, azonban lövését Dinah Eckerle védeni tudta. A kipattanót Korsós Dorina szedte össze, ám kísérletét a németek kapusa lábbal védte. (2:0) (2:0)

6
    Magyar támadással folytatódik a találkozó, amelyből eddig öt perc, tizennégy másodperc telt el. (2:0) (2:0)

6
    Hajdu János időt kért. (2:0) (2:0)

5
    Gyors német kontra végén SINA NAMAT ejtette át eredményesen Szemerey Zsófit. (2:0) (2:0)

5
    Jennifer Rode kapott sárga lapot, miután földre vitte Sirián Alexa Szederkét. (1:0) (1:0)

4
    A szabaddobás után Jennifer Rode lökete a jobboldali kapufán csattant, indulhat az egyenlítéséért a Hajdu-csapat. (1:0) (1:0)

4
    Kurucz Ivett vitte a földre sárga lapot érően Sina Namatot. (1:0) (1:0)

4
    Tóth Gabriella lökete jött le a sáncról, támadhatnak Wieland Schmidt tanítványai. (1:0) (1:0)

3
    Támadnak a mieink, azonban eddig remekül működik a németek védelme... (1:0) (1:0)

2
    Mészáros Rea Réka kapta a mérkőzés első sárga lapját, egy a falban elkövetett szabálytalanság miatt. (1:0) (1:0)

2
    Kurucz Ivettnél belemenést láttak az orosz játékvezetők, majd a gyors kontra végén XENIA SMITS volt eredményes. (1:0) (1:0)

1
    Kim Lea Wahle gyenge lövését védte magabiztosan Szemerey Zsófi, indulhat a magyar csapat. (0:0) (0:0)

1
    A németek kezdték a mérkőzést.

Németország kezdőcsapata: Eckerle – Rast, Rode, Namat, Wahle, Smits, Beddies

Magyarország kezdőcsapata: Szemerey – Lukács V., Szekerczés, Mészáros, Kurucz, Tóth G., Korsós (0:0)

Most már csak tényleg pillanatok kérdése, s útjára indul a labda a világbajnokság utolsó negyeddöntőjén.

Ahogy annak lennie kell, következnek a himnuszok, előbb a német, majd pedig a magyar.

Megkezdődött a csapatok bemutatása. Ami egészen biztos, hogy mindkét két válogatottat népes tábor buzdítja majd, ám a magyar szimpatizánsok lényegesen magasabb számban képviseltetik magukat.

Németország: (12) Dinah Eckerle, (16) Nicole Roth – (3) Saskia Rast, (4) Anna Seidel, (6) Katharina Beddies, (7) Saskia Putzke, (8) Kim Lea Wahle, (9) Isabel Tissekker, (10) Marieke Blas, (11) Xenia Smits, (13) Maren Weigel, (14) Sina Namat, (15) Louisa Wolf, (17) Jennifer Rode, (18) Cara Hartstock, (19) Johanna Heldmann

Szövetségi edző: Wieland Schmidt

Magyarország: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (15) Walfisch Mercédesz, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Szövetségi edző: Hajdu János

Játékvezetők: Evgenij Zotin, Nikolaj Volodkov (oroszok).

Mindeközben szépen gyülekeznek a magyar szurkolók a lelátókon. Félórával a kezdősípszó előtt már hangos dobszú járja körbe a csarnokot a "Hajrá, Magyarok! Hajrá, Magyarok!" rigmus mellett.

Mindkét válogatott megkezdte már a bemelegítést. Ma este a magyar együttes tiszta fehér szerelésben, míg a németek piros mezben és fekete nadrágban szerepelnek. Nemzeti együttesünk hálóőrei fekete, míg az ellenfél kapusai citromsárga dresszben állnak a gólvonal elé.

A mai napon már három negyeddöntőt lejátszottak Kaproncán, ahol az alábbi eredmények születtek: Dánia – Franciaország 36-26; Hollandia – Oroszország 33-43; Románia – Dél-Korea 27-36. Ez utóbbi eredmény tehát azt jelenti, hogy amennyiben a Hajdu-csapat ma este továbbjut, akkor a péntek esti elődöntőben Dél-Korea vár a mieinkre!

A mérkőző felek bő másfél órával a kezdés előtt megérkeztek a helyszínre. A magyar csapat jó hangulatban, bizakodva várja a 20:45-kor kezdődő megmérettetést.

Köszöntjük Önöket Kaproncáról, a Fran Galovic Sportcsarnokból! A magyar válogatott a horvát kisvárosban a hetedik mérkőzésére készül: Hajdu János tanítványai bő egy óra múlva a negyeddöntő utolsó mai találkozóján Németország ellen lépnek pályára.

A Nemzetközi Kézilabda Szövetség szerda délelőtti tájékoztatása szerint a mérkőzést az orosz Evgenij Zotin, Nikolaj Volodkov játékvezető páros dirigálja.

A negyeddöntők programja:

2014.07.09. – Kapronca, Fran Galovic Sportcsarnok

14:00: Dánia – Franciaország
    16:15: Hollandia – Oroszország
    18:30: Románia – Dél-Korea
    20:45: Németország – Magyarország

Egyre közelebb kerül a Horvátországban zajló U20-as női kézilabda világbajnokság zárása, ezzel párhuzamosan pedig a tét és az adrenalin is egyre jobban emelkedik. A tornán eddig mind a hat mérkőzését megnyerő magyar csapat szerda este a hozzá hasonlóan menetelő, ám egy minimális vereséget szenvedő német alakulattal találkozik a negyeddöntőben.

Mint ismert, nemzeti együttesünk a hibátlan csoportkör után a Szlovénia által jelentett akadályt is magabiztosan ugrotta át, így szerdán újabb lépést lehet tenni a hőn áhított célok felé. A következő ellenfél az a német válogatott lesz, amely csoport másodikként jutott a nyolcaddöntőbe, ahol egy fordulatos mérkőzésen 27-24-re verte a norvégokat.

Wieland Schmidt tanítványai kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottak a világbajnokság eddigi részében, egyetlen vereségüket (25-26) óriási csatában szenvedték el a végül hibátlan mérleggel csoportelső Dánia ellen.

" – A német és a norvég együttes hasonló stílusban játszik – mondta a Magyar Kézilabda Szövetség hivatalos honlapjának Hajdu János. " – Negyedórával a a két csapat nyolcaddöntőjének vége előtt két góllal a skandinávok vezettek, ám ekkortól kezdve voltaképpen saját magukat verték meg, 6-1-es sorozattal fordítottak a németek. Belső hármasuk rendkívül hatékony, a balátlövőjük, Xenia Smits erős, képzett játékos, őt a norvégok követő emberfogással próbálták meg hatástalanítani, sikertelenül. Az irányítójuk, Wahle magas játékos, míg a jobbátlövőjük, a balkezes Rode szintén nehezen megfogható kézilabdázó. Két beállójuk közül az egyik, Seidel mozgékony, gyors, míg Namat ügyesen zár. Természetesen nem verhetetlen a német együttes, a dánok egy góllal legyőzték őket, de az biztos, hogy csak fegyelmezett játékkal, extázisban játszva tudunk az elődöntőbe jutni – tette hozzá a szövetségi edző.

Üdvözöljük online oldalunkon! A mérkőzés 20:45-kor kezdődik.

Vörös Sándor

Magyarország_dup: (1) Ferenczi Annamária, (12) Szemerey Zsófi, (16) Bíró Blanka – (3) Májer Krisztina, (4) Hajtai Vanessza, (5) Sirián Alexa Szederke, (6) Virág Noémi, (8) Kurucz Ivett, (9) Szekerczés Luca, (11) Korsós Dorina, (13) Dombi Luca, (14) Mészáros Rea Réka, (15) Walfisch Mercédesz, (17) Gyimesi Kitti, (22) Lukács Viktória, (23) Tóth Gabriella

Játékvezetők: Evgenij Zotin, Nikolaj Volodkov (oroszok)