Shakhter Karagandy – Shirak 4:0 (vége) | Astana – Pjunik 2:0 (vége) | FC Mika – RNK Split 1:1 (vége)
KF Laçi – NK Rudar Velenje 2:1 (3:2 bűnt. vége) | FC Daugava Riga – Víkingur 1:1 (vége) | Ekranas – Crusaders F.C. 1:2 (vége)
FK Budućnost Podgorica – SS Folgore / Falciano 3:0 (vége) | FK Lovćen Cetinje – Željezničar Sarajevo 0:1 (vége) | FK Atlantas Klapéda – Differdange 3:1 (vége)
FK Jelgava – Rosenborg BK 0:2 (vége) | Kalju – Fram Reykjavík 2:2 (vége) | FK Haugesund – Broughton 2:1 (vége)
Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (vége) | UE Sant Julià – FK Čukarički Stankom 0:0 (vége) | FC Chikhura Sachkhere – Turnovo 3:1 (vége)
FC Daugava Riga – Aberdeen FC 0:3 (vége) | KS Flamurtari Vlorë – FC Sioni Bolnisi 1:2 (vége) | FC Zimbru Chişinău – Shkëndija 2:0 (vége)
Fola – Göteborg 0:2 (vége) | IF Brommapojkarna – Vaasa 2:0 (vége) | Tromsö – Tartu FC Santos 6:1 (vége)
FC Spartak Trnava – Paola Hibernians FC 5:0 (vége) | FK Kukësi – FK Kairat Almaty 0:0 (vége) | Birkirkara – Diósgyőri VTK 1:4 (vége)
Aberystwyth Town FC – Derry City 0:5 (vége) | Bangor City FC – UMF Stjarnan 0:4 (vége) | PFK Litex Lovech – Veris FC Singerei 0:0 (elhal.)
College Europe – FC Vaduz 0:1 (vége) | Sligo – FK Banga Gargždai 4:0 (vége) | Fuglafjördur – Myllykosken Pallo 47 0:0 (vége)
Široki Brijeg – FK Qabala 3:0 (vége) | FC Koper – FK Čelik Nikšić 4:0 (vége) | Libertas – Botev 0:2 (vége)
Ferencvárosi Torna Club – Sliema Wanderers FC 2:1 (vége) | Glenavon FC – FH Hafnarfjördur 2:3 (vége) | Dundalk FC – Jeunesse 3:1 (vége)
Met. Skopje – Santa Coloma 2:0 (vége)
ÍF Fuglafjördur
0:0 (0:0)
Myllykosken Pallo 47
csütörtök 10.07.2014, 20:00 • á Fløtugerði, Fuglafjørður • Európa liga

Egy várakozások alatti első félidőt (0 kapura lövés) egy egész élvezhető második játékrész követett, ahol eleinte mind két fél próbálkozott, majd a végére inkább a vendégek akarata érvényesült, így a mai 0-0-nak, illetve a múltheti 1-0-s hazai sikernek köszönhetően megérdemelten jutott az Európa-liga második selejtezőkörébe.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:53:36)

Kapura tartó lövések: 3-4, ebből kaput eltaláló: 0-3, szögletek: 4-4

90+4
    Ristola is leshelyzetben maradt. Rúgás kifelé, ezt még megvárja a játékvezető

90+2
    Minkenen volt lesen a találkozó végéhez közeledve

90+1
    J. Ellingsgaard rúgta fel L. Motta-t, utóbbi nem valószínű, hogy elsieti majd a felállást a szabálytalanságot követően..

90
    Időhúzó jellegű csere: Hoivala állt be Vesala helyére a hosszabbításra

88
    Minkenen-é a meccs negyedik sárgája

88
    Csere a ÍF Fuglafjördur-nél: lemegy K. Jacobsen, bejön Jokladal.

88
    Pirinen szögletét fejelték ki a hazaiak

87
    Ismét Mikkelsen parádé! Motta-nak nem sikerült túl járnia a hazai hálóőr eszén

86
    Pirinen varázsolta Dema elé a játékszert szögletből, de ismét rontott William de Mattia

85
    Jöhet is egy szöglet a vendégek részéről

85
    Ismét egy Mikkelsen bravúr, Dema lövését hárította most!

83
    Ristola került helyzetbe, Mikkelsen azonban hatalmasat védet. Marad a 0-0 továbbra is. Lassan az utolsó 5 percbe lépünk

82
    Az eddig rendkívül haloványan játszó, legutóbb győztes gólt szerző Abdulahi vétette észre magát egy szabálytalansággal, Eliassen-t bántotta

82
    A frissen beállt L. Motta volt lesen

80
    Csere a ÍF Fuglafjördur-nél: lemegy A. Ellingsgaard, bejön Poulsen.

77
    Egyértelmű az üzenet: két csatárát is lekapta a pályáról a finnek szakvezetője, Muurinen mester. Őrizni kell a 0-0-s, továbbjutást érő eredményt

76
    Soiri helyett Ristola a gyepen a vendégeknél

75
    Joensen puskázott el nagy helyzetet, már akár maga javára is fordíthatta volna a párharc állását a Feröer-szigeteki kiscsapat, ez azonban még várat magára.

72
    A mérkőzés első cseréje: L. Motta a pályán Salmikivi helyén

70
    Elkezdődött az utolsó 20 perc. Ennyi ideje maradt a hazaiaknak, hogy kiharcolják legalább a hosszabbítást

68
    A finnek részéről Minkenen előtt adódott lehetőség, de nem tudott élni vele, így még mindig nem dőlt el a továbbjutó kiléte.

65
    Kezd megélénkülni a találkozó. Egyre veszélyesebbek a csapatok egymás kapujára

63
    Helyzet a hazai kapu előtt is! Dema hibázott szemben Mikkelsen-nel

62
    Joensen beadására K. Jacobsen érkezett nagy lendülettel, de nem sikerült a hálóba továbbítania a játékszert. Marad a 0-0. Továbbra is a vendég finnek a továbbjutók

61
    J. Ellingsgaard is "tüzet nyitott", de az ő próbálkozása is levágódik, újabb sarokrúgás jöhet

61
    Joensen végezhet el szögletet

61
    Saric lövését blokkolták a finnek. Feljegyeztük!

59
    Pirinen buktatta Saric-ot, szabadrúgással jöhetnek a Fuglafjördur játékosai

58
    Minkenen végezte el a pontrúgást a szögletzászló mellől, de kifejelték a házigazdák

58
    Finn szöglet jöhet

57
    Lokin volt a megengedettnél durvább Soiri-vel szemben. Továbbra is kemény a "játék"

54
    B. Petersen volt közelebb a passz pillanatában az ellenfél kapujához, mint azok utolsó előtti játékosa. Ráadásul mindezt az ellenfél térfelén is tette. Azaz les!

48
    Az első nagy helyzet a hazaiak előtt adódott a második játékrész elején, azonban B. Petersen kihagyta a kínálkozó lehetőséget

47
    Soiri-n faultolta az ellenfél védőjét, J. Ellingsgaard-ot

47
    B. Petersen továbbra sem fér a bőrébe, Koskinen-t akasztotta

46

A statisztika szerint 1-1 szöglet volt, ami reális is, de a 4-7-es veszélyes próbálkozás mutató finoman szólva is túlzott a külföldi kollégák részéről (0-0-as kapura lövésnél..)

Az első félidő rekordnak számító 0 kapuralövést hozott. Jobban mondva volt egy szabadrúgás kísérlet, ami ugyan arra felé ment, de nem kellett Mikkelsen kapusnak közbe avatkozni. Ennek tükrében a 0-0 mindenképp igazságosnak mondható. Reméljük a faultok és lesek számát átültetik a gólok, de minimum a kapuralövések számába a csapatoka a második félidőre és akkor egy színvonalasabb 45 percet láthatunk

45
    Salmikivi is szabálytalan eszközzel tudta megállítani kapu felé tartó ellenfelét. Ő esetében nem mutatott fel lapot a szerb sípmester

43
    P. Mikkelsen is "besárgult"

41
    P. Mikkelsen-nek is érik a lap, neki sem az első belépője volt amit most elkövetett

40
    Eliassen sokadik megmozdulását "díjazta" lappal Jovanetic sporttárs

40
    Sokat tördelik a játékot a csapatok, Eliassen rúgta fel ezúttal is ellenfelét, Dema-t

32
    Csendes adogatás a pályán, többnyire egymás hibáiból élnek a csapatok, komolyabb gólhelyzetet egyelőre nem sikerült kialakítani.