Győr – 1. FC Slovácko 2:2 (vége) | Magyarország U19 – Üzbegisztán U19 2:2 (vége)
ETO FC Győr
2:2 (2:1)
1.FC Slovácko
péntek 11.07.2014, 18:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

Igazságosnak tűnik a döntetlen, az első félidőben az ETO játszott inkább fölényben, megérdemelten vezettek, de a második játékrészben a Slovácko irányította a játékot és miután Varga kihagyta a tizenegyest, megérdemelten egyenlítettek.

Összességében izgalmas, lüktető játékot láthatott a közönség, jó erőfelmérőnek bizonyult ez a találkozó az ETO számára a jövő csütörtökön esedékes Götteborg elleni Európa Liga-selejtezőre. (19:54:32)

88
    Koltai indul jó labdával a felezővonalról, de a játékszer elakad az összegyűlt vízben, oda a lehetőség.

85
    A Slovacko gólt szerzett!
    Jobbról kap labdát MICHAL TRAVNIK, átveszi és laposan kilövi a bal alsó sarkot! 2:2

82
    A pálya közepén zajlik a csata, a felázott talaj nem kedvez a rövidpasszos játéknak, de most a csapatok ezt erőltetik.

81
    Vargát buktatják a bal szélen, kicsit elszabadulnak az indulatok, de gyorsan folytatódik a játék.

80
    Az utóbbi percekben ismét a csehek kerültek fölénybe, de helyzetbe nem tudnak kerülni a jól védekező győriekkel szemben.

78
    Kerbr lő 20 méterről ballal, Kamenár véd szögletre.

76
    Varga a jobb sarkot célozza meg a büntetőből, a kapus gyors vetődéssel kiüti a labdát.

75
    Tizenegyeshez jut az ETO! Stiebert buktatják a tizenhatoson belül.

74
    Varga íveli be az általa kiharcolt szögletet, Stieber kaparintja meg a labdát a túloldalon, de őt becsúszva szerelik.

73
    Sumulikovski lőhet 20 méterről, elakad a labda a védőkben.

72
    Csere a Győri ETO FC-nél: Dinjar helyett Völgyi, Kronaveter helyett Stieber, Pátkai helyett Windecker a pályán.

71
    Travnik íveli előre a szabadrúgást, kifejelik a védők.

70
    Szabadrúgáshoz jut a Slovácko a kaputól 35 méterre.

68
    Eseménytelen játékkal teltek ezek a percek.

65
    Kronaveter ad be laposan balról lövésre, Kosut vágja ki a labdát.

63
    Babic száguld el a jobb szélen, a beadását Rudolf elől csúsztatja ki Rada.

62
    A jobbról beívelt szöglet veszélytelen.

61
    Bal oldali szabadrúgás a vendégektől, szögletre csúsztatja Had.

60
    Az utóbbi percekben a vendégek játszanak fölényben, a kapufát lezámítva azonban nem kerültek helyzetbe.

60
    Csere a Győri ETO FC-nél/nál: lemegy Lipták, bejön Babic.

59
    Varga megy el a bal szélen, a beadása pontatlan Rudolfnak, nem lesz ebből sem helyzet.

58
    Sumulikovski remek kényszerítő után középről, 14 méterről lövi telibe a bal kapufát!

57:22
    Csere a Győri ETO FC-nél: Dudás helyett Koltai, Andric helyett Varga a pályán.

56
    Jobbról kap labdát középen Divis, visszateszi lövésre, de pontatlanul, a védők kaparintják meg.

55
    Kronaveter indítja Andricot a bal szélen, de hosszú a labda, a kapus felszabadít.

53
    Dudás lőhet el egy szabadrúgást balról, 20 méterről, erőből teszi, fölé talál jócskán.

51
    Fenin megy el a jobb szélen, a beadását kicsúsztatják a védők a kapu elől.

50
    Kerbr lő ballal 20 méterről, jócskán fölé.

49
    Rudolf kap jó labdát a balösszekötő helyén, egy csel után a bal sarok mellé csavar.

48
    Küzdelmes percekkel kezdődik a második félidő, nem forognak veszélyben a kapuk egyelőre.

46
    Csere a Győri ETO FC-nél: Lang helyett Lipták, Kamber helyett Fenin a pályán.

46

Az első félidő élénk, lüktető játékot hozott, az első félórában nem alakult ki komolyabb helyzet egyik kapu előtt sem, de Rudolf megtörte a jeget, a csehek megérdemelt egyenlítő góljára is ő válaszolt.

45

45
    Az ETO gólt szerzett!
    RUDOLF GERGELY lép ki a jobbösszekötő helyén a védők között, megtolja a labdát, és a kiinduló kapus fölött szép mozdulattal ível a kapu közepébe! 2:1

44
    Kronaveter megy ela a bal szélen, de a beadása Rudolf és Kamber közé érkezik, ebből sem lett így helyzet.

43
    Előrevágott labdát nem tud levenni Rudolf két védő között.

42
    Dudás ível be szabadrúgást jobbról, a védők fejelik ki az ötösről.

40
    Havlik lő ballal 20 méterről, Kamenar védi a bal felsőre tartó labdát bravúrral.

39
    Divis jobbról 14 méterről lő kissé elhamarkodottan, de jócskán fölé.

38
    Rudolf lép ki a jobbösszekötő helyén, de a visszagurított labdája Andric mögé érkezik, aki nem tudja jól átvenni, oda a lehetőség...

37
    Kronaveter indul be a védők között, de 20 méterről lövés helyett passzol, közbelépnek a védők.

35
    Divis indul remek labdára a jobb szélen, visszapasszol az érkező JIRI VALENTA elé, aki 16 méterről, lapos lövéssel talál a bal alsó sarokba! 1:1

34
    Dinjar szereli oldalra Divist a jobb szélen, a bedobás után megszerzi a labdát Pátkai, előrevágja.

32
    Bal oldali szöglet után Kamber perdít kapura, kijön a kapusról, Andric ismétel 16 méterről, ezt is védi Melicharek, de a labda RUDOLF GERGELY elé pattan, aki jobbról, éles szögből a jobb sarokba lő!

31
    Az első félóra lüktető játékot, de kevés helyzetet hozott, nem forogtak még veszélyben a kapuk.

30
    Rada ad haza Andric elől a kapusának, felszabadít Melicharek.

29
    Dudás lő kicsit éles szögből 20 méterről, de jócskán fölé.

27
    Balról jöhet egy cseh szöglet ismét, Lang fejeli ki a labdát a kapu előteréből.

26
    Kamenar védi Valenta 18 méteres ballábas lövését.

25
    Had és Kamenar nem érti meg egymást, de a kapus tisztázni tud Dosek elől a 16-os vonalánál.

24
    Rudolf indul ismét egy labdára a védők között, szerelik.

23
    A balról beívelt szöglet veszélytelen, Pátkai fejeli ki a mezőnybe.

22
    Kuncl emel Dosek elé remekül, aki leveszi a labdát, 14 méterről lő, de szögletre pattan egy győri lábról a labda.

20
    Rudolf kap egy labdát a védők vonalában, megcsúszik előtte, a kapus jön ki és felszabadít.

19
    Divis indul Had mellett egy labdára, beáll elé a győri védő, szabálytalankodik a cseh.

18
    Rudolf lépne ki a védők között, közbenyúl egy láb, a kapusé a labda.

15
    Dinjar ívelne a kapu elé szabadrúgást, de rövid a labdája, kifejelik a védők.

14
    Dosek kap remek labdát 12 méterre a a kaputól, de hosszan veszi át, oda a helyzet.

12
    Előrevágott labdára mozdul ki jó ütemben Kamenar.

11
    Rudolf kap nagyszerű labdát középen, de rosszul veszi át a védők között.

8
    Melicharek jön ki rosszul egy labdára, Dinjar a félpályáról veheti célba az üresen maradt kaput, de veszélytelen a kísérlete.

7
    Dinjar íveli be a szögletet is, kifejelik a rövid sarokról a védők.

6
    Dinjar most Dudást indítaná, megpattan a labdája, ez szögletre kerül.

5
    Dinjar indítja Babicot a bal szélen, hosszú a labda, meg is csúszik, a kapusé.

3
    Divis szerel befelé balról, 20 méterről lő a bal sarok mellé.

2
    Szakadó esőben indul a játék, helyzetek még nem alakultak ki.

1

A kezdés előtt hatalmas felhőszakadás zúdult a stadion környékére. Pár perccel átírhatja a kezdést is, de kövessék a honlapunkon a fejleményeket.

A Győri ETO FC az új szezonra való felkészülés jegyében a harmadik barátságos mérkőzését játssza ma este az ETO Parkban. Az elsőn sima győzelmet arattak a győriek a Nagyszombat csapata ellen, egy hete viszont kemény mérkőzésen 1:0-ra kikaptak a Kolozsvártól, bár azon a meccsen a helyzetek alapján akár győzhettek is volna.

Ma sem vár könnyebb feladat az ETO-ra, hiszen ellenfelük ugyanúgy hatodik lett a cseh bajnokságban.

Az ETO az Európa Liga második selejtező körében a jövő héten a Göteborgot fogadja odahaza.

Akár főpróbának is tekinthetjük a mai mérkőzést, amelynek előzménye is van, hiszen tavaly ugyanekkor találkozott a két csapat és akkor az ETO 4:0-ra nyert, de a Slovácko akkor is komoly erényeket csillogtatott, az eredmény alakulhatott volna szorosabban is.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Gólok: 32. Rudolf, 45. Rudolf – 35. Valenta, 85. Travnik

kimaradt büntető: 76. Varga (ETO), kimaradt bünt.

ETO FC Győr: Kamenar – Svec, Lang (46' Lipták – 60' Babic), Had, Dinjar (72' Völgyi) – Kamber (46' Fenin), Kronaveter (72' Stieber), Pátkai (72' Windecker) – Dudás (57' Koltai), Rudolf, Andric (57' Varga)

Cserék: Kocic – Babic, Lipták, Stieber, Trajkovic, Völgyi, Varga, Fenin, Windecker

Vezetőedző: Horváth Ferenc

1.FC Slovácko: Keret: Melicharek – Rada, Sumulikovski, Dosek, Divis, Valenta, Sinko, Kuncl, Kerbr, Kosut, Brecka, Mezlik, Reinberk, Galuska, Travnik, Heca