Horvátország-Németország 10:5 (vége) | Románia-Grúzia 11:6 (vége)
Franciaország-Szerbia 5:16 (vége) | Montenegró-Görögország 11:6 (vége)
Olaszország-Oroszország 13:6 (vége) | Spanyolország-Magyarország 9:12 (vége)
Románia-Grúzia

11:6

(3:4, 3:1, 2:0, 3:1)

hétfő 14.07.2014, 13:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

Jól kezdték a mérkőzést a grúzok, az első negyed végén még vezettek is, de aztán a románok fokozatosan felőrölték őket. A papírforma nem borult, a végeredmény így sima román sikert lett.
    Köszönöm a figyelmet! (14:16:35)

32:00
    A románok már nem erőltették a játékot, az eredmény sem változott már.

31:40
    Ghiban szabálytalankodott, de ezt az emberelőnyös helyzetet sem tudták kihasználni a grúzok.

31:20
    A románok már különösen nem erőltetik a játékot, a koncentráció már nem a legjobb.

31:00
    Hogy ne maradjanak gól nélkül a grúzok ebben a negyedben, arról KHVEDELIANI gondoskodott, szépen előtte a kezek között.

30:20
    CRETU eresztett el egy távoli lövést, a grúzok kapusa nem tudta védeni.

29:40
    Nem sikerült kihasználni az emberelőnyt, a románok támadhatnak.

29:20
    Cretu volt szabálytalan, a grúzok játszhatnak emberelőnyben.

28:50
    RADU kapott pontos labdát centerben, ő ezt nem szokta elrontani. Biztos kézzel varrja be.

28:10
    Teljesen elakadt támadásban Grúzia, a jó kezdés után visszaesett a játékuk.

27:23
    NEGEAN-t sikerült a kapu előterében megjátszani, szépen ejtette át a kapust.

26:50
    Emberelőnyben sem megy a grúzoknak, illetve jól védekeznek a románok.

26:12
    Busila szabálytalankodott, emberelőnyben játszhatnak a grúzok.

26:00
    Elrontott romén támadás végén a grúzok támadhatnak.

25:10
    A grúzok talán hamar lőtték el, nem is sikerült a kapuba találniuk.

24:24
    Nem sikerült góllal befejezni a román támadást, Grúzia támadhat.

24:01
    A románok hozták el ismét a labdát.

A grúzoknak a harmadik negyedben nem sikerült a kapuba találni, talán valamennyire el is fáradtak. A háromgólos romén előny megnyugtatónak tűnik.

24:00
    A grúzoknak már nem volt ideje felépíteni a támadást, a távoli lövés mellé ment.