Grúzia-Görögország 6:15 (vége) | Németország-Szerbia 7:12 (vége)
Oroszország-Montenegró 7:15 (vége) | Románia-Olaszország 4:9 (vége)
Horvátország-Spanyolország 8:8 (vége) | Magyarország-Franciaország 12:7 (vége)
Németország-Szerbia

7:12

(2:3, 1:3, 2:3, 2:4)

kedd 15.07.2014, 13:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Férfi Vízilabda EB

32:00
    Vége a mérkőzésnek! Szerbia az első negyedben még nem nagyon védekezett jól, de a támadások nem nagyon akadoztak, így egy könnyed öt gólos sikert arattak Németország felett. Csütörtökön már nem lesz ilyen könnyű dolgok hiszen a házigazda magyarokkal találkoznak, még Németország a spanyolokkal találkozik.
    Köszönöm a figyelmet! (14:09:22)

31:45
    Még a végére egy G. Pijetlovic védés.

31:19
    A. Prlainvovic lőtt közelről felső kapufát.

31:00
    Német centertől sodorják el a labdát.

30:36
    Szerb hiba támadásban.

30:18
    OBSCHERNIKAT maradt üresen és lőtte el keresztbe a kapu előtt, de a hosszú sarkot eltalálta. (7:12)

29:59
    Randjelovic megy ki megint.

29:34
    Szerb ejtés, de Schenkel védett.

29:18
    Juengling áll ki. Szerbia pedig időt kért.

28:54
    Újabb hiba a németeknél, fordul Szerbia.

28:30
    Rossz szerb centerezés, Schenkel dobja előre a labdát.

28:07
    A német centerre fújnak kontrát.

27:42
    FILIPOVIC is üresen maradt és távolról a kapufa segítségével hatalmas gólt lőtt. (6:12)

27:03
    Szép labdajáratás végén Bukowski lövését blokkolták.

26:44
    Német időkérés és A. Prlainovic kapott kiállítást.

26:02
    NIKIC talált a kapuba egy védővel a nyakán. (6:11)

25:41
    REAL kapásból lőtte ki a rövid alsót, hiába nyújtózott G. Pijetlovic, már csak belülről szedte ki a labdát. (6:10)

25:22
    Német emberelőny, Randjelovic úszott ki.

25:10
    CUK megint üresen maradt és ő megint kihasználta. (5:10)

24:58
    Gyors német támadás végén, pontatlan befejezés.

24:40
    Lejárt Szerbia támadó ideje.

24:01
    Elkezdődött az utolsó negyed! Szerbia hozta el a labdát, így ők nyerték az összes labdaelhozatalt.

24:00
    Vége a harmadik negyednek! A szerbek most is meglőtték a három góljukat és erre válaszként csak két német találat érkezett, így növelte előnyét négy gólra Szerbia, tehát nyugodtan várhatják a záró negyedet.

23:59
    A végén egy távoli német lövés amit G. Pijetlovic fogott.

23:41
    CUK maradt üresen és lőtte ki a kapu hosszú szélét. (5:9)

23:15
    NOSSEK-nek tették le a sarokba a labdát és G. Pijetlovic odaérkezése előtt kilőtte a rövid alsót. (5:8)

23:04
    D. Pijetlovic a kiállított.

22:25
    Távoli német lövés a támadó idő lejárta előtt, de a kapufát találták el.

21:57
    A kihagyott emberelőnyt NIKIC bosszulja meg, üresen volt és ez neki, így ziccer. (4:8)

21:35
    Oeler lőtt a kezek alatt, de G. Pijetlovic résen volt.

21:10
    Német emberelőny, Gocic volt szabálytalan.

20:47
    FILIPOVIC Schenkel fölött talált a kapuba. (4:7)

20:47
    Büntető Szerbiának, ez már a harmadik.

20:23
    Pont mikor megszólalt a támadó idő végét jelző duda STAMM lövése, akkor talált be a kapuba. (4:6)

19:54
    Schenkel hatalmas védése után időt kért Németország.

19:46
    Bejátszás után Obschernkiat lőtt az oldalhálóba.

19:11
    Szerb kontra.

18:50
    Német centerezésre csapott le G. Pijetlovic.

17:51
    Real távoli lövése tartott a sarok felé, de G. Pijetlovic odaért.

17:24

16:55
    Egy német lövés, amit a szerb kezek blokkolnak.

16:01
    Elkezdődött a harmadik negyed! Megint a szerbek hozták el a labdát.

16:00
    Vége az első félidőnek! Ebben a negyedben már Szerbia jobban támadott és még annál is jobban védekezett, egy hihetetlen hiba kivételével nem tudtak a németek rést találni a falon.

15:57
    Németország támadt a végén, de nem tudtak kapura lőni.

15:31
    Szerb centerezés végén van der Bosch a kiállított.

15:09
    Szerbia is kikérte idejét!

14:42
    Időt kért Németország!

13:59
    Szép szerb centerezés, de középen szabálytalanul vállt le védőjéről a szerb center.

13:10
    A. PRLAINOVIC nem hibázott öt méterről. (3:6)

13:10
    Büntető Szerbiának, Bukowskin harcolták ki.

12:57
    A visszaúszó Randjelovic mellől lőttek a németek kapu fölé.

12:29
    Német emberelőny! Randjelovic volt szabálytalan.

12:09
    Bukowski lövését védte Pijetlovic.

11:33
    A. Prlainovic adja be a labdát szélre RADJEN-nek aki közvetlen közelről talált a kapuba. (3:5)

11:18
    Németországnál pedig kontrát fújnak.

10:55
    Szerbek elrontják a támadásukat.

9:40
    Hihetetlen jelenet! Egy szerb védő hazaakarta adni a labdát, de ott volt EIDNER aki közelről a kapuba talált. (3:4)

9:15
    NIKIC használta ki az emberelőnyt, miután cenerből behúzta a labdát a kapuba. (2:4)

9:05
    Szerb centerezés eredménye Juengling kiállítása.

8:43
    Távoli német lövés akad el a blokkban.

8:24
    Gyors lövés után Schenkel védett.

8:01
    Elkezdődött a második negyed! Ismét a szerbek hozzák el a labdát, így megint övek az első támadás.

8:00
    Vége az első negyednek! Akadozik még a szerb támadójáték és Németország nem akar leszakadni, hisz emberelőnyeit jól használja ki, így csak egy gól a különbség. Tegnap is így állt Németország, de ezután jött két negyeden tartó góltalanság, most kiderül tanultak-e hibájukból.

7:59
    A középkezdés után Szerbia eldobja, de a labda a vízről fölé pattan.

7:56
    Labdajáratás után REAL talált a kapuba. (2:3)

7:40
    Mandic megy ki most szabálytalanság miatt.

7:23
    Gyors német támadás végén kiszorított szögből lőtt Schueler, Pijetlovic védett, de marad a németeknél.

6:56
    FILIPOVIC a büntetőt Schenkel keze fölött a hálóba lövi. (1:3)

6:56
    Büntetőt kap Szerbia Juengling szabálytalansága után.

5:46
    Schueler lövését védi Pijetlovic és a blokk együtt. Német időkérés!

5:26
    Kontra Szerbiánál.

4:36
    S. MITROVIC gyorsan kihasználja az emberelőnyt, így újra Szerbia vezet. (1:2)

4:28
    Most Bukoski megy ki.

3:45
    van der Bosch kiállítása után gyorsan elrontja emberelőnyét Szerbia.

3:26
    NOSSEK maradt teljesen üresen és kinézte magának a hosszú sarkot, ahova a labdát be is lőtte. (1:1)

3:15
    Német emberelőny! Radjen megy ki.

2:50
    FILIPOVIC most már nem hibázik és a rövid szélét lövi ki a kapunak. (0:1)

2:29
    Filipovic távoli lövését védi Schenkel.

2:09
    Német kontra.

1:13
    Német megúszás, amit G. Pijetlovic vállal védett.

0:42
    Az első szerb támadás Schenkel kezében halt el.

0:01
    Elkezdődött az első negyed! A labdát Szerbia hozta el, így ők támadnak először.

A csapatok a medence szélén, lassan bemutatják őket és a himnuszok elhangzása után a medencébe ugrik a két csapat.

A vízilabda kontinens viadal második napján csap össze Németország és Szerbia.
    Szerbia címvédőként érkezett és úgy is szeretne távozni a magyar fővárosból, de ehhez még pár csapatnak lesz egy két szava. Az első felvonáson a 13 év után újra nagy tornára kijutó Franciákat verték meg fél gőzzel is 16-5-re, így egy magabiztos győzelem után szállnak medencébe a keddi napon. Talán itt még könnyen nyerhetnek, de utána már nekik is jönnek a kemény ellenfelek, csütörtökön pont a házigazda Magyarország.
    Németországnak a kezdés már mégsem sikerült olyan jól, hisz kikaptak Horvátországtól 10-5-re, ez annak is köszönhető, hogy a germán csapat nem talált be a kapuba két negyeden keresztül, ezt pedig egy horvát szintű csapat könnyedén ki is használta és simán verték a németeket.
    Tartsanak velünk ez a mérkőzés alatt is!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 13:00 - kor kezdődik.