6 6
Viktor Filipenko
0
3 2
kedd 15.07.2014, 09:45 • Court 8, Belgrade • Serbia F1 - Belgrád - MOZZART OPEN 2015 (salak)

Időben ugyan nem lett rövid a találkozó, egy perc híján 1,5 órásra nyúlt, de ennek ellenére Filipenko Viktor mindössze öt gémet tudott nyerni és simán kapott ki két játszmában Ljubomir Celebictől.

Mindkét szettben többször is elvesztette a szerváját Viktor, összesen négyszer, míg Filipenko a 6 bréklabdájából csak egyet tudott kihasználni, ez bőven elég is volt a két szettes vereséghez.

A montenegrói fiú 63 labdamenetet nyert meg, Filipenko pedig 47-et.
    Ljubomir Celebic – Filipenko Viktor: 2-0!
    6:3, 6:2!
    ---- (11:16:11)

Ljubomir Celebic 6:3, 6:2 arányban megnyeri a mérkőzést és továbbjut a belgrádi torna második fordulójába, Filipenko Viktor kiesett ezzel!

Mérkőzés vége

6:2
    Szett győztese Celebic.

40-15
    Két mérkőzéslabdához jut a montenegrói fiú, ezt nem hiszem, hogy már elhibázná.

40-15
    Labdamenet győztese Celebic.

30-15
    Elméletileg két labdára a meccs megnyerésétől Celebic.

30-15

15-15

0-15
    Labdamenet győztese Filipenko.

5:2
    A következő három gém bármelyikét megnyerve Ljubomir Celebic besöpri a mérkőzést.

5:2
    Dupla brékelőnybe került Ljubomir Celebic a második szettben is, sajnos valószínűleg ezzel el is dőlt a meccs. 5:2-re meglépett a montenegrói fiú, adott esetben kétszer is szerválhat a mérkőzésért.

5:2
    Játék győztese Celebic.

40-15
    Az első ásszal hárítva, de még mindig van két bréklabda.

40-15

40-0
    Most viszont komoly bajban Filipenko Viktor, az első kettős hibájával három bréklabdához juttatja Ljubomir Celebicet! Ez meccslabdákkal ér fel most.