Vilardo – Borsos 0:2 (vége) | Nagy – Lourenco 2:0 (vége)
63 4
Gábor Borsos
2
7 6
szerda 16.07.2014, 10:09 • PP Agua City 3, Poprad • Slovakia F1 - Poprad (salak)

Az első szettben jól kezdett Gábor, azonnal brékelőnyre tett szert, amit később visszavett tőle olasz ellenfele, de a rövidítésben Borsos sokkal jobban koncentrált és 7:3-ra hozta a tie break-et.

A második játszmában 2:2-ig együtt haladtak a felek, onnantól a részleteket nem ismerjük, ám Gábor biztos, hogy legalább egyszer el tudta venni Vilardo szervajátékát és ezzel 6.4-re a második játszmát is behúzta!

Francesco Vilardo – Borsos Gábor: 0-2!
    6-7 (3), 4:6!
    ---- (13:48:13)

Borsos Gábor viszontagságos körülmények között, de szerencsére két szettben le tudta győzni Francesco Vilardot, és 7:6, 6:4 arányban megnyerte mérkőzését, így továbbjutott a 2. fordulóba.

Mérkőzés vége

4:6
    Szett győztese Borsos.

30-40
    Véget ért a mérkőzés, tudjuk végre az eredményt is.

40-40
    Amikor megtudunk valami friss információt, egyből közöljük önökkel, de ahhoz a jelek szerint jócskán várnunk kell, addig is ideiglenesen köszönöm figyelmüket!
    ----

40-40
    A helyzet bonyolódik, a mérkőzést levették az eredményjelzésről. Alighanem most szünetet kell tartanunk és fél óra-egy óra múlva megpróbáljuk legalább a végeredményt közölni, a forrás már nem ad több információt és erre már esélyt sem igen látunk most.

40-40
    Továbbra sincs változás sajnos.

40-40
    Nem tartott túl sokáig, úgy tűnik, ismét befagyott az eredményjelzés. Egyelőre nem tudunk mást tenni, mint várunk, amíg ezek megoldódnak és amint új eredmény van, egyből megírjuk. Ez ma már a negyedik leállás, de csak ezen az egy pályán fagy be az állás rendre.