Balazs – Fabian 0:2 (vége) | Nagy – Goldengoren 2:0 (vége)
2 1
Pol Toledo Bague
2
6 6
csütörtök 17.07.2014, 12:12 • PP Agua City 3, Poprad • Slovakia F1 - Poprad (salak)

Sajnos a mérkőzés kezdete után megszakadt a közvetítői kapcsolat, Borsos Gábor végül sima vereséget szenvedett a második kiemelt spanyol ellenfelétől, így nem tudott a negyeddöntőbe kerülni. (15:43:59)

30-15
    Egyelőre az eredmény forrása megállt, így lehet, hogy csak a végeredményről tudunk beszámolni.

0:3
    Pol Toledo Bague bréklabdát hárítva hozta csak az első adogatását, majd simán elvette Borsosét, most pedig megerősítette a brékelőnyét.

0:2
    Nagyon gyorsan brékhátrányba kerül Borsos a második kiemelt spanyol ellen.

0:0
    Toledo Bague kezdett adogatással, egy szoros játékot nyert meg, bréklabdát is hárítva.

0:0

A szlovákiai ITF-torna második fordulójában spanyol ellenfele lesz Borsos Gábornak.

Nem is lesz könnyű dolga a magyar fiúnak, hiszen Toledo Bague a verseny második kiemeltje, és idén már játszott több elődöntőt és negyeddöntőt hasonló versenyeken, és egy spanyolnak a salak nagyon kellemes terep.

A selejtezőből érkező Pavel Nejeldyt verte az első körben, egy szoros és egy sima szettben, míg Borsos Gábor szintén selejtezős játékossal mérkőzött meg, az olasz Francesco Vilardót szoros mérkőzésen, de jó játékkal búcsúztatta.

Az esélyek nem Boros Gábor mellett szólnak ma, de éppen ezért szurkoljunk neki a negyeddöntőbe jutásért.

A mérkőzés várhatóan 12:00 – kor kezdődik.

Ország: Magyarország
    Születési idő: 30.01.1991
    Kor: 33 év
    tart: jobbkezes

Ország: Spanyolország
    Születési idő: 22.12.1994
    Kor: 29 év