Franciaország-Spanyolország 4:18 (vége) | Nagy-Britannia - Hollandia 5:11 (vége)
Oroszország-Olaszország 10:13 (vége) | Magyarország-Görögország 12:7 (vége)
Franciaország-Spanyolország

4:18

(1:4, 0:6, 1:5, 2:3)

péntek 18.07.2014, 13:00 • Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest • Női Vízilabda EB

---- (14:12:08)

Rendkívül sima mérkőzésen tizennégy góllal verte a végig fölényben játszó Spanyolország a francia válogatottat!
    Az első gólt még a franciák szerezték, utána azonban tíz gólt kaptak zsinórban, a spanyolok tetszés szerint érték el találataikat.

Ezzel érvényesült a papírforma, bár a győzelem aránya kissé meglepő, Európa bajnokságon nem szoktak 14 gólos győzelmek születni női vízilabdában.

Franciaország – Spanyolország: 4-18!
    ----

Spanyolország 18:4 arányban, nagyon simán győzte le Franciaországot!

Vége a mérkőzésnek!

32
    Millot lövését blokkolja Miranda Dorado és ezzel le is peregnek a másodpercek.

32
    Pena Carrasco kihagyja a hétméterest! Derenty megbabonázta Carrascot az utolsó 10 percre!

32
    Ötmétereshez jutnak a spanyolok!

32
    Szűk fél perc maradt még hátra.

32
    Hoppá, az utolsó két gól lehet, hogy a franciáké egy ilyen meccsen? AUDREY DAULE lövi a hálóba, ezzel 4-18!

32
    Pena Carrasco kap megint hibapontot, kiállítás.

32
    Garcia centerből ront. Francia támadás jön.

32
    A mérkőzés utolsó percében járunk.

31
    CLERC CLEMENCE megszerzi a harmadik francia gólt, bő egy perccel a vége előtt! 3-18!

31
    Pena Carrasco még ki is állíttatja magát, francia fór.

31
    A túloldalon Pena Carrasco ellen is kontrafault.

30
    Guillet ellen fújnak kontrát.

30
    2:25 még hátra.

30
    Lehet, hogy elszóltam a franciák kis szerencséjét, LOPEZ VENTOSA góljával már 2-18!