Siófok – Ferencváros 28:39 (vége)
Siófok KC
28:39 (10:19)
FTC Rail Cargo Hungaria
péntek 25.07.2014, 15:00 • Munkacsarnok, Siófok Déli út 2. • Felkészülési mérkőzések

Nagyon jó iramú mérkőzést láthatott a kilátogató mintegy 220 néző. A meccs elején még fej-fej mellett haladtak a csapatok. Aztán magához ragadta a Fradi a kezdeményezést és a félidő végéig 9 gólos előnyre tett szert. A második félidőben sem csökkent az iram, így egy remek színvonalú találkozón vagyunk túl a Balaton-partján!
    Köszönöm a figyelmet! (16:25:28)

60
    Mérkőzés vége. (28:39)

60
    TOMORI volt átlövésből volt eredményes két másodperccel a vége előtt. (28:39) (28:39)

60
    TERMÁNY lőtte a Siófok utolsó gólját. (28:38) (28:38)

60
    Termány lövését fogja Tomasevics, a másik oldalon Szucsánszki ziccerét fogja Kumpel. (27:38) (27:38)

59
    Szarka lőtt kapu mellé a bal szélről. (27:38) (27:38)

59
    1:32 a hátralévő idő a mérkőzésből. (27:38) (27:38)

57
    TOMORI átlövés után volt eredményes. (27:38) (27:38)

57
    SZABADFI beállóból talált a kapuba. (27:37) (27:37)

57
    Tomori háta mögött passzolt és SZARKA a bal szélről talált a kapuba. (26:37) (26:37)