Cigánd – DVSC-DEAC 1:2 (vége) | – Mezőkövesd Zsóry FC 2:0 (vége) | Gyirmót – FK DAC II. 3:0 (vége)
BKV Előre SC – ESMTK 2:0 (vége)
Qarabag Agdam FK
2:1 (1:0)
FC Red Bull Salzburg
szerda 30.07.2014, 17:30 • Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, Baku • Bajnokok Ligája

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

Sima 2-es?
    Feltehetőleg igen!
    Az azeri bajnokság gyengébb is, mint az osztrák, és a 2 csapat között lényeges a tudásbeli különbség!
    Egymás ellen még nem játszottak!
    A Quarabag tavaly megnyerte hazája bajnokságát, így lehet ott a BL 3. selejtezőkörében, és úgy, hogy a 2. körben kettős győzelemmel búcsúztatta a Valletta-t! Szépen, okosan játszott akkor az azeri bajnok, kérdés, hogy az a játék most is elég lesz-e!
    A Salzburgnak már elkezdődött az osztrák bajnokság, 2 fölényes győzelemmel nyitottak, tehát jó formában vannak. Sőt az osztrák kupa 1. körében egy 10-1-es győzelmet arattak nem is olyan régen. A BL selejtezőjében most mutatkoznak be, és ha azt nyújtják, amit tudnak, lehet, hogy a továbbjutás kérdését is eldöntik idegenben!
    Tartsanak velünk szerdán 17:30-től!

A Gulácsi Péterrel felálló vendég csapat tűnik támadószelleműbbnek egyelőre a szerkezet alapján.

Szinte teltház előtt a 2 csapat!

1

1
    A sötétkékben játszó osztrákok kezdték a találkozót!

2
    A Qarabag gólt szerzett!

DANILO DIAS góljával rögtön vezet a hazai együttes! George tálalt szépen elé, és ő nem hibázott! 1:0

3
    Nagy lehetőség Sabitzer előtt, de fölé lövi 15-ről!

3
    Nagyon jól kezdődik a mérkőzés! A stadion szinte felrobban a gól óta! A Salzburg próbál előretörni!

4
    Apróbb szabálytalanságok mindkét oldalon!

6
    A bal oldalról ívelhet be szabadrúgást a hazai csapat Schwegler szabálytalankodása után!

6
    Nem jó a beívelés.

8
    A hazaiak tizenhatosánál nagy izgalmak!

8
    Nagyon jó helyről lőhet szabadrúgást a Salzburg! A tizenhatos sarkáról!

9
    Épphogy fölé Jonatan Soriano szabadrúgása!

10
    A Qarabag kapusa adja el a labdát, de nincs belőle helyzet végül!

10
    Az osztrák felívelés a hazaiak kapusánál köt ki!

11
    Most a jobb oldalon próbálkoznak a vendégek, de Sehic lehúzza a labdát.

12
    Próbálkozik a Salzburg, de fel lehet-e állni a korai gól után?

13
    Danilo Dias fejelhetett tisztán George beadása után, de fölé fejelt!

14
    Csúnya szabálytalanság a saját térfelén Teli-től, még nincs sárga lap!

15
    Elcsúszik Danilo passza Reynaldo lába előtt!

16
    Kis passzokkal próbál építkezni a Salzburg!

16
    Jól dolgoznak a hazai védők, lefülelik a vendég támadást!

17
    Mane lőhetett tisztán 21-ről, de csúnyán fölé bombáz!

17
    Keita bombája is fölé száll!

18
    Aktívabb a Salzburg, de a vezetés a Qarabag-nál!

19
    Szép támadás középen a vendégektől, de nincs belőle helyzet, mert Guseynov tisztázni tud!

19
    Mané van lesen Kampl átadása után!

20
    A vendég támadást újra elhozzák a hazai védők!

21
    Újra lessel fejeződik be egy vendég, szépen felépített támadás.

22
    A szemfüles hazai védők ezúttal is a helyükön!

23
    Mané beadása akad el a védőkben!

24
    A gól óta nem tud magával mit kezdeni az azerbajdzsáni csapat!

25
    Újabb les a Salzburgnál.

25
    A sokkal esélyesebb Salzburg is egyelőre csak próbálkozásokra képes!

26
    Danilo beadása előtt odaérnek a védők!

27
    Most az otthon játszó csapatból Reynaldo van lesen!

27
    Szögletet rúghat Mané lövése után az osztrák csapat!

28
    Kifejelik a védők, újabb szöglet jöhet!

28
    A 2. szöglet egy kavarodás után Sehic kezében van!

29
    Gulácsi rosszul mozdul ki, a védők lemaradnak, de Danilo képtelen eltalálni a labdát!

29
    A fordulásból Jonatan Soriano van lesen!

30
    Egy salzburgi felívelés a hazaiak kapusánál landol!

31
    Leitgeb nagy bedobása Sehicnél áll meg!

31
    Leitgeb kap sárga lapot egy lökésért, a hazaiaknak jár a szabadrúgás is érte!

31
    A jobb oldali szabadrúgást kifejelik a salzburgi védők!

32
    Richard Almeida kap a másik oldalon sárgalapot, mert felrúgta Jonatan Soriano-t!

34
    Kisebb szabálytalanságok akadályozzák most a játékot!

34
    Óriási butaságot csinál Schwegler! Utolsó emberként lerántja Reynaldo-t! Az ukrán játékvezető jogosan mutatja fel neki a piros lapot!

35
    Jó helyről, ideális szögből lőhet szabadrúgást a bal oldalról a Qarabag!

36
    Danilo Dias szabadrúgását Gulácsi üti szögletre!

37
    Innentől nagyon nehéz helyzetben a vendégek, hiába ők (voltak) az esélyesebbek!

37
    Agolli távoli lövése megy csúnyán fölé!

38
    Rögtön cserél is a Salzburg edzője, ahogy kell! Támadó (Keita) helyett védő (P. Ankersen) a pályán!

40
    Teli megüti Mané-t! A jutalma sárgalap Sergii Boyko játékvezetőtől!

41
    Újra veszélytelen a vendégek felívelése!

41
    Veszélyes George beadása a jobb oldalról, de az osztrák védők megoldják a feladatot!

42
    Teli teljesen érthetetlen módon a saját térfelén kézzel üt a labdába, ezért megkapja 2. sárgalapját, és kiállíttatja magát! Óriási hiba!

43
    Qarayev lép oda elkésve Kampl-nek! Itt is jogos a sárgalap!

44
    Kampl szabadrúgását épphogy ki tudja ütni Sehic!

45
    3 perc a hosszabbítás!

45+1
    Chumbinho lőhet jó helyről szabadrúgást!

45+2
    Csúnyán fölé a szabadrúgás!

45+3

Az első pillanatokban gól tudott rúgni a Qarabag, és őrzi a vezetést. Sok a hiba mind a két oldalon, ez abból is látszik, hogy mind a két csapatnál volt egy-egy kiállítás egyéni hibákból adódóan! A Salzburg-nak csak próbálkozásai vannak, igazán nagy helyzete egy volt, bár a Qarabag játéka is leült a gól óta. Temettük a vendégeket a kiállítás után, viszont így, hogy a hazaiaknál is volt egy kiállítás, még bármi lehet! Játékerőben jobbak a vendégekben, agyban a hazaiak tűnnek erősebbnek! Meglátjuk mi lesz!
    Izgalmas 2. félidő várható, tartsanak velünk!

46

46
    A 2. félidőt az azeri együttes kezdte!

46
    A szünetben cseréltek a hazaiak! Qarayev helyett Gurbanov a pályán!

47
    Leitgeb szép kilépője után tud jól védeni Sehic!

48
    Ulmer már a kapuson is túljuttatta a labdát, de a kapufa közbeszólt!

48
    Nagyon jól kezdődik a 2. játékrész! A Salzburg nagyon bekezdett!

49
    12-ről lőhetett senkitől sem zavartatva Mané, de véd Sehic újra!

50
    Jonatan Soriano lőtt egy hatalmasat 25-ről, újra a helyén Sehic!

51
    Érik a vendégek gólja???

51
    Az egész 1. félidőben nem volt annyi helyzet, mint ebben az 5 percben az osztrákoknak!

52
    Egy hazai beívelés után pedig Gulácsi véd óriásit!

53
    Az alapvonalon kívülre vezeti a labdát Leitgeb!

53
    Óriási Sehic védés! Mané került tiszta helyzetbe!

54
    Rossz Medvedev felívelése!

55
    Guseynov lépett be elkésve, sárgalapot kap az ukrán sporitól!

55
    Jó helyről lőhet szabadrúgást, 17 méterről, középről a Salzburg együttese!

56
    Leitgeb szabadrúgása megy fölé.

57
    George megy le a játéktérről, R. F. Sadygov váltja!

58
    Egy vendég támadáskor ismét helyükön az osztrék védők!

59
    Oldalháló a vendégek szabadrúgása!

59
    Hinteregger ér kézzel a labdához, ez bizony sárgalap!

61
    Végrehajtja 2. cseréjét is a vendég együttes! Sabitzert váltja Bruno!

63
    Rossz a salzburgiak felívelése!

64
    Mané 25-ről eleresztett bombáját szögletre hárítja Sehic!

64
    Újabb szöglet következhet!

65
    Leitgeb élesen beszálló szögletét P. Ankersen nem tudja góllal befejezni!

67
    Nagyon nyom az osztrák csapat, szinte momentum nélkül a 2. félidőben a hazaiak!

69
    Szabálytalanság miatt kifelé jár a szabadrúgás!

70
    Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a hazaiak mestere! A gólszerző Danilo Dias-t Yusifov váltja a pályán!

72
    Ismét nem jó semmire sem a hazaiak beadása.

72
    A Salzburg bal oldali támadása hal el a védőkben.

73
    Lövésig cselezte magát Kampl, de a védőket így sem tudta kijátszani!

74
    A hazaiak felívelt szabadrúgása után támadhat az osztrák együttes!

75
    Szabadrúgást kap épphogy a tizenhatostól a Red Bull Salzburg! Épphogy nem büntető!

76
    Óriásit véd Sehic!

77
    Sorozatosan nem tudnak a labdával semmit sem kezdeni a Qarabag játékosai!

77
    A Salzburg gólt szerzett!

Nagyot hibáznak a hazai védők, mikor CHRISTOPH LEITGEB szépen le tudja venni a labdát a tizenhatoson belül, majd tol rajta egyet, és lő, góóóól! 1:1

79
    Richard Almeida lövését blokkolják a vendég védők!

80
    Érett, érett a vendégek gólja, és a végén meg is született. Visszahozták a meccset maguknak!

82
    Egy bal oldali támadás vége, hogy szögletet rúghat a Salzburg!

83
    Szépen passzolgatnak a vendégek, és haladnak előre!

83
    Elakad egy jobb oldali vendég támadás a védőkben!

84
    Jonatan Soriano kap lesen egy labdát.

85
    Ígéretes azeri támadás után kontrázhatnak az osztrákok!

86
    Lassú, gyenge a salzburgi kontra, el is veszítik a játékszert!

86

Gulácsi hibázott óriásit, rosszul jött ki a kapujából, és a mellette elpasszolt labda bemegy a hálóba! A gólszerző: REYNALDO
    2:1

88
    A gólszerző Reynaldo még fel sem ocsúdhatott a gól után, máris ráugrik Hinteregger-re, durvasága miatt Sergii Boyko játékvezető piros lappal leküldi a pályáról!

89
    Bruno lő fölé egy távoli bombát!

89
    Volt minden ezen a meccsen! 3 kiállítás, 3 gól, jó 2. félidő, nyílt meccs!

90
    Egy bal oldali salzburgi beadást tudnak kifejelni a védők!

90
    3 perc a hosszabbítás most is!

90
    Nagyon hosszú Sehic felívelés, egészen Gulácsiig repül!

90+2
    Nagyon elfáradt Leitgeb, aki sokat dolgozott, jól játszott. A helyén Quaschner folytatja!

90+2
    Kampi kap sárga lapot kezezésért!

90+3

Kikapott a nagy esélyes meglepetésre!
    A 2. félidőnek köszönhetően nagyon jó meccs kerekedett ebből az 1. félidei unalmas játék után. Hamar megszerezte a vezetést az azeri csapat, amivel sokáig nem tudott mit kezdeni a Salzburg. A 2. félidőben azonban megtört a jég, és a sok lehetőséget gólra tudták váltani az osztrákok, majd a semmiből villant egyet Reynaldo, és 2-1-re módosította az állást. A Qarabag-nak gyakorlatilag ez az egy lehetősége volt a 2. játékrészben, de ebből gól lett és ez a lényeg. Jobban játszottak az osztrákok, de kikaptak, viszont a visszavágóra maradt még esélyük. Kiváncsi leszek, hogy a 2 kiállítás miatt elvesztett játékosokat hogy tudják majd pótolni az azeriek.
    Köszönöm a figyelmüket, tartsanak velünk a visszavágón is! (19:27:20)