Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége) | Győr – Budapest Honvéd FC 3:1 (vége) | Újpest FC – Diósgyőri VTK 1:1 (vége)
Lombard Pápa FC
1:0 (0:0)
Ferencvárosi Torna Club
vasárnap 03.08.2014, 16:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Mérkőzés vége. Jó iramú, mind két csapat részéről folyamatosan támadó játékot láthattunk. Ferencváros csapatának sokkal több helyzete adódott, mint a pápai csapatnak, de a bakonyiak jobban tudták kihasználni a helyzetet. Így 1:0-ás győzelmet tudtak aratni a Ferencvárosi Torna Club ellen.

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (18:24:15)

90+4
    Ferencváros csapata továbbra is támad, de a pápaiak jól védekeznek

90+3
    Ugari ad labdát Gerának, de ő a kapu fölé rúgta

90+2
    4 percet hosszabbít a játékvezető

90+1
    Mateos lövését Szűcs bravúrosan hárítja

90
    Fradi az utolsó percekben is támadja a hazai csapatot, de még mindig nem találtak be a kapuba a fővárosiak

85
    Mateos a 16-oson belül nem tudja átvenni a labdát, pedig ezzel helyzetbe kerülhetett volna

80
    Thomas Doll kihasználja a harmadik cseréjét is, Busai Attila helyett Ugrai Roland a pályán

79
    Lauth rúgja kapura a labdát, de az pár centivel a kapu mellé száll

78
    Lombard csapata a második félidőre felélénkült, folyamatosan támadja a vendégek kapuját

Zita Boros

Gólok: 63. Popin

Lapok:   30. Popin (PAP), 40. Sluka (PAP) – 65. Gyömbér (FTC), 76. Csilus (FTC)

Lombard Pápa FC: Szűcs L. – Jagodics, Tóth G., Csizmadia, Frizoni (55' Faggyas) – Sluka, Bogunovic, Csilus T., Zulevs – Kenesei (70' Waltner), Popin
    Cserék: Markek – Faggyas, Nagy T., Waltner, Benkő, Király, Böröczky

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Mateos, Nalepa (71' Csilus Á.), Bosnjak – Gyömbér, Kukuruzovic (46' Nagy D.) – Gera, Lauth, Busai (80' Ugrai)– Böde
    Cserék: Jova – Bönig, Batik, Nagy D., Cukic, Csilus Á., Ugrai

Játékvezetők: Fábián Mihály – Dr. Vraga Zsolt, Szalai Dániel