Lombard Pápa FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége) | Győr – Budapest Honvéd FC 3:1 (vége) | Újpest FC – Diósgyőri VTK 1:1 (vége)
Lombard Pápa FC
1:0 (0:0)
Ferencvárosi Torna Club
vasárnap 03.08.2014, 16:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Mérkőzés vége. Jó iramú, mind két csapat részéről folyamatosan támadó játékot láthattunk. Ferencváros csapatának sokkal több helyzete adódott, mint a pápai csapatnak, de a bakonyiak jobban tudták kihasználni a helyzetet. Így 1:0-ás győzelmet tudtak aratni a Ferencvárosi Torna Club ellen.

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (18:24:15)

90+4
    Ferencváros csapata továbbra is támad, de a pápaiak jól védekeznek

90+3
    Ugari ad labdát Gerának, de ő a kapu fölé rúgta

90+2
    4 percet hosszabbít a játékvezető

90+1
    Mateos lövését Szűcs bravúrosan hárítja

90
    Fradi az utolsó percekben is támadja a hazai csapatot, de még mindig nem találtak be a kapuba a fővárosiak

85
    Mateos a 16-oson belül nem tudja átvenni a labdát, pedig ezzel helyzetbe kerülhetett volna

80
    Thomas Doll kihasználja a harmadik cseréjét is, Busai Attila helyett Ugrai Roland a pályán

79
    Lauth rúgja kapura a labdát, de az pár centivel a kapu mellé száll

78
    Lombard csapata a második félidőre felélénkült, folyamatosan támadja a vendégek kapuját

77
    Lelassítottak a csapatok, kisebb iramú játékot láthatunk tőlük, mint az előzőekben

68
    A fővárosi csapat hajt hogy gólt szerezhessen, de a bakonyi csapat sem ül rá az egy gólos vezetésre

A Pápa gólt szerzett!
    Kenesei keresztlabdát ad Zulevsnek, aki a felfutó Popin elé helyezi a labdát. A gólszerző SASA POPIN

57
    Lassan negyed órával a második félidő kezdete óta, még mindig nem láthattunk gólt

56
    Pápaiak szabálytalanságot reklamálnak, de a játékvezető nem ítél érte szabadrúgást

53
    Gera beadását Lauth próbálta ollózva a kapuba helyezni, de a nem találja el a labdát, szöglettel jöhetnek a hazaiak

52
    Cserére készülődik a hazai csapat

51
    Dilaver indítaná Gerát, de megakad a védőkbe a labda

50
    Gera jól indította Bosnjakot aki beadja a labdát Busainak, de Busai belelövi a védőkbe a labdát

49
    Popin jól indul meg, de nem adja be a labdát, így Dibusz leszereli és kirúgja a labdát

48
    Kenesei szöglete után, Dibusznak kell elkapnia a labdát, első veszélyesebb helyzete volt a pápai csapatnak

Lombard Pápa csapata fogja kezdeni a második félidőt

2 perc hosszabbítás után lefújja a játékvezető az első félidőt. Gól nem született eddig, mind a két csapat támad, a vendégek csapatának többször sikerült a hazaik kapuja elé férkőzni, de igazán veszélyes helyzetet nem tudtak kialakítani. Reméljük a második félidő, hasonlóan jó iramú és támadó stílusú lesz mint az első. Az első félidő vége 0-0. Talán a második félidőben gólokat is láthatunk.

45+2

45+1
    Kenesei rúgása nem volt veszélytelen a kapura, de elszállt a kapu mellett

45
    2 percet hosszabbít a játékvezető

43
    Pápai védő fejét találja el a beadott labdával, ismét szöglettel jönnek a vendégek

37
    Lauth lehagyja a védőjét, szépen tud megindulni, de a beadásába belelép egy pápai védő, így megint szöglettel jöhet a fővárosiak csapata

36
    Dilaver bravúrosan húzza vissza a labdát az alapvonalról, így nem jut szöglethez a hazai csapat

32
    Kenesei szerez labdát, átadja a szélre Frizoninak, ő beadja a labdát, nem lövi el, de nem alakul ki helyzet a hazaiak számára

28
    Tóth G. buktatta Bödét a 16-os vonalától nem messze, szabadrúgással jöhetnek a vendégek

27
    Lauth kerülhetett volna nagy helyzetbe, de kimarad a helyzet, Szűcs lábbal hárította

23
    Böde és Dilaver szépen játszik össze, de a labdát a védők a végén kirúgják a hazai kapu elől

18
    Gera rúgása a pápai védőkről az alapvonalon túlra száll, így megint szöglettel jöhetnek a vendégek

17
    Szépen indítják Bosnjakot, de nem tudja visszaadni a labdát úgy, hogy abból komoly helyzet alakuljon ki

16
    Negyed óra elteltével a vendégek csapata többet birtokolja a labdát

15
    Ismét nem volt veszélyes a kapura a szöglet

15
    Böde beadására Busai érkezett, de a lövése megpattanik egy pápai védőn, ismét szöglettel jöhet a Fradi

6
    Jól sikerült a beadása, de a játékvezető kifelé ítél szabadrúgást, Bödét szabálytalannak látta

Ferencváros csapata kezdi a mérkőzést

Érkeznek a csapatok a pályára, a hazai csapat sárga-feketében, a vendégek zöld-fehér mezben lépnek a pályára.

Az NB1 második fordulójában a Lombard Pápa együttese a Ferencváros csapatát fogadja.
    Lombard együttese a 2014/2015-ös szezon első hazai meccsét játssza vasárnap a Perutz Stadionba.

Mind a két csapatban elég sok változás történt az átigazolási időszak alatt.

Lombard Pápa csapatából sokan távoztak, sokan érkezte és új vezetőedző is érkezett a bakonyi csapathoz. Távozott többek közt Arsic, Beliczky, Eszlátyi, Griffiths, Kulcsár, Maric, Németh, Orosz, Présinger, Sekour,Struhar. Távozások ellenére, sokan érkeztek a csapathoz többek között Waltner, Badics, Benkő, Bogunovics, Csilus, Faggyas, Frizoni, Zulevs és Sluka is.
    A pápai csapat új vezetőedzője Mátyus János lett. Mátyus 34-szer szerepelt a Magyar válogatottban. Pályafutása alatt játszott a Kispest-Honvéd, a Ferencváros, az Energie Cottbus, Hibernian FC, Admira Wacker Mödling FC, a Győri ETO, és a Tatabánya FC csapatában.

Ferencváros csapatában is elég nagy volt a mozgolódás többen távoztak és érkeztek a csapathoz. Az FTC távozói: Jenner, Jovanovic,Diallo,Laczkó, Ionescou, Valpoort, Otten, Józsi, Leonardo, Kurucz, Csilus, Besic. Az érkezők száma kettővel marad el a távozóktól. Érkeztek: Dilaver, Gera, Tarczy, Pavlovic, Havojic, Nagy D., Bosnjak, Nalepa, Lauth, Kukuruzovic. A fővárosi csapat vezetőedzője Thomas Doll maradt.

A bakonyi csapat első mérkőzését a Videoton csapatával játszotta, melyen 3:0-ás vereséget szenvedett.

A fővárosiak csapata Kecskemét ellen kezdte a szezont, Böde Dániel mesterhármasával 3:1-re sikerült győzniük.

2010.11.20 Lombard Pápa-Ferencváros 0-5

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.

Zita Boros

Gólok: 63. Popin

Lapok:   30. Popin (PAP), 40. Sluka (PAP) – 65. Gyömbér (FTC), 76. Csilus (FTC)

Lombard Pápa FC: Szűcs L. – Jagodics, Tóth G., Csizmadia, Frizoni (55' Faggyas) – Sluka, Bogunovic, Csilus T., Zulevs – Kenesei (70' Waltner), Popin
    Cserék: Markek – Faggyas, Nagy T., Waltner, Benkő, Király, Böröczky

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Mateos, Nalepa (71' Csilus Á.), Bosnjak – Gyömbér, Kukuruzovic (46' Nagy D.) – Gera, Lauth, Busai (80' Ugrai)– Böde
    Cserék: Jova – Bönig, Batik, Nagy D., Cukic, Csilus Á., Ugrai

Játékvezetők: Fábián Mihály – Dr. Vraga Zsolt, Szalai Dániel