Ferencváros – Siófok 24:32 (vége) | Érd – Fehérvár 29:20 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
24:32 (13:18)
Siófok KC
kedd 05.08.2014, 15:00 • Elek Gyula Aréna • Felkészülési mérkőzések

Meglepetésre a Siófok nyerni tudott a Ferencváros otthonában, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Fradinál a második vagy inkább a harmadik sor játszott. Persze ez semmit nem von le a Balaton-partiak érdeméből.
    A zöld-fehérek az egész mérkőzés alatt sok labdát szórtak el, gyakran voltak figyelmetlenek. A vendég Siófok pedig legtöbbször türelmesen kézilabdázott, na és volt egy Szekerczés is a csapatban, aki játékban kiemelkedőt nyújtott. Minden túlzás nélkül mondhatjuk, hogy komoly jövő előtt áll a Siófoknál kölcsönben szereplő játékos.
    A bajnoki rajtig még bőven van idő, lehet csiszolni a csapatokon.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (16:27:09)

60
    Mérkőzés vége. (24:32)

60
    SZABADFI lövi át a hazaiak falát. (24:32) (24:32)

59
    Monori jól játszott, de azért elég sok labdát is elszórt. A Siófok támadhat. (24:31) (24:31)

58
    PIADADE volt eredményes, a hazaiak már nem igazán figyelnek. (24:31) (24:31)

57
    TÓTH bal szélről szerezte a zöld-fehérek gólját, pontosan célozta meg a hosszút. (24:30) (24:30)

56
    Monorit kapta le a levegőben elég csúnyán Termány, ki is ment két percre. (23:30) (23:30)

55
    SZABADFI lövi a Siófok harmincadik hólját, ezúttal jobbátlövőből volt eredményes. (23:30) (23:30)

54
    Mód kapott két percet, földre vitte ellenfelét. (23:29) (23:29)

54
    CIFRA bravúrosan szedett össze egy labdát beállóban, onnan pedig már nem volt nehéz dolga. (23:29) (23:29)

53
    SZABADFI ment be a hazai darálóba, nem tudták megállítani, betörésből volt eredményes. (22:29) (22:29)

53
    Monori nagyon fölé durrantott, a Siófok támadhat. (22:28) (22:28)

52
    Ezek DEÁKI percei, bátran és jól játszik. Betörésből szerezte csapat újabb gólját. (22:28) (22:28)

51
    Monori eladta a labdát, a másik oldalon viszont SZEKERCZÉS csuklóból, talpról vágott nagy gólt. Nagyon jól játszik a volt ferencvárosi játékos. (22:27) (22:27)

50
    DEÁKI növelte a vendégek előnyét, átlövésből volt eredményes. (22:26) (22:26)

49
    Kumpel megfogta Monori büntetőjét. (22:25) (22:25)

49
    Szalai kapott két percet, emberhátrányban a siófokiak. (22:25) (22:25)

48
    TÓTH bátran játszik, szélről cselezett befelé, a jobb alsót választotta. (22:25) (22:25)

47
    DEÁKI jött be támadásba, jobbátlövőből a jobb felsőbe ragasztotta a labdát. (21:25) (21:25)

FTC Rail Cargo Hungaria: Tomasevic, Ferenczi, Szikora (kapusok) – Cifra, Faluvégi, Kocsis, Lukács, Mészáros, Mód, Monori, Pena, Szarka, Tóth, Vérten, Nagy, Pintér
    Siófok KC: Pastrovics, Kumpel (kapusok) – Buzsáki, Deáki, Fauszt, Németh, Orbán, Piadade, Polics, Schneider, Such, Szabadfi, Szalai, Szekerczés, Termány, Wörz