Ermis FC Aradippou – BSC Young Boys 0:2 (vége) | Liberec – AFC Astra Giurgiu 2:3 (vége) | Esbjerg FB – KS Ruch Chorzów 2:2 (vége)
Molde – FC Zorya Luhansk 1:2 (vége) | Odessa – RNK Split 0:0 (vége) | FK Krasznodar – Diósgyőri VTK 3:0 (vége)
AIK Fotboll – Astana 0:3 (vége) | FC Chikhura Sachkhere – Neftchi 2:3 (vége) | Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC – Dinamo Moszkva 1:2 (vége)
Rosenborg BK – Kardemir DÇ Karabükspor 1:1 (vége) | SKN Sankt Pölten – PSV Eindhoven 2:3 (vége) | Soligorsk – Zulte Waregem 2:2 (vége)
Lech Poznań – UMF Stjarnan 0:0 (vége) | Hajduk – Shakhter Karagandy 3:0 (vége) | CFR Cluj – Dinamo Minszk 0:2 (vége)
FC Spartak Trnava – St. Johnstone 1:1 (vége) | FC Viktoria Plzen – Petrolul 1:4 (vége) | PAE APS Atromitos Athens – FK Sarajevo 1:3 (hosszabbítás vége)
Brøndby IF – Club Brugge KV 0:2 (vége) | Asteras – 1. FSV Mainz 05 3:1 (vége) | FH Hafnarfjördur – Elfsborg 2:1 (vége)
Olympique Lyon – FK Mladá Boleslav 2:1 (vége) | Hull City – Trenčín 2:1 (vége) | Torino FC – IF Brommapojkarna 4:0 (vége)
Met. Skopje – Omonia 0:1 (vége) | Aberdeen FC – Real Sociedad 2:3 (vége) | Rio Ave FC – Göteborg 0:0 (vége)
FC Zimbru Chişinău – SV Gröding 0:1 (vége) | Rijeka – Víkingur 4:0 (vége)
Hull City
2:1 (1:1)
AS Trenčín
csütörtök 07.08.2014, 20:30 • Kingston Communications Stadium, Hull • Európa liga

Egy változatos, sok helyzetet hozó első félidőt, egy szintén sok helyzetet hozó, de kissé egyoldalú második játékrész követett, ahol a sok helyzetéből egyet végül gólra tudott váltani a Hull City és így talán nem is érdemtelenül megnyerte a mérkőzést, s ezzel továbbjutott az Európa liga play-off körébe. A Trencín gárdáját is dicséret illeti a tisztes helytállásért, de a második meccs második 45 percére kijött a tudásbeli különbség a két csapat közt. Ehhez kellettek a jó cserék is a Tigriseknél, hiszen a két csereember hozta össze a második gólt.
    Így tehát a Hull City várhatja izgatottan a holnapi sorsolást, ami 13:00-kor kezdődik Nyonban. Tartsanak akkor is velünk! Köszönjük megtisztelő figyelmüket! Jó éjszakát! (22:25:31)

90+5
    Mondek hagyta ki a meccs labdát az utolsó utáni percben! Valószínű itt a vége..

90+5
    Még mindig nincs vége, Kubik-ot rúgták fel, újabb lehetőség a vendégeknek

90+4
    Még Holubek végezhet el szabadrúgást a hosszabbítás végén, utolsó beívelési lehetőség lehet ez

90+2
    Malec még odalépett Huddlestone-nak biztos, ami biztos alapon. Jobban tenné, ha vigyázna, mert az imént kapott sárgát

88
    Okosan jegeli a labdát és öli a játékot a Hull City gárdája, úgy néz ki meg lesz az angolok továbbjutása

84
    Most Kubik buktatta Elmuhamady-t. Nem kéne tördelnie a játékot a vendégeknek, mivel az ő idejük fogy ezáltal rohamosan...

83
    Lobotka volt szabálytalan Ince-vel szemben

82
    Támadót cserél a vendégek szakvezetője: Misak helyett Mondek a pályán az utolsó percekre

80
    És meg van a hőn áhított vezető gól! Ki más, mint a csereként beállt SONE ALUKO. A gólpassz a szintén csereként beállt Ince jegyezte.
    Innentől borul a forgatókönyv, támadni kell a vendégeknek!

80
    Kubik nem bírt Ince-vel, így szabálytalankodott vele szemben. Neki sem az első tisztázatlan belépője volt

77
    Újabb lehetőség maradt ki, Huddlestone próbálkozott, de nem okozott túl nagy veszélyt a kísérlete

76
    Elmohamady duplázhatta volna meg góljai számát, de nem sikerült a kapuba találnia ezúttal

76
    Csere a túloldalon is: Opatovsky állt be Hajradinovic helyére

74
    Ahogy várható volt, Aluko is pályára lépett, az már viszont meglepő, hogy legveszélyesebb játékosát hívta le Steve Bruce. Long hagyta el a játékteret

72
    Az utóbbi 3 percben többnyire mezőnyjáték folyt a pályán, próbálja feltörni a szlovák falat a Hull City

69
    Huddlestone lövését hatástalanította Volesak, ha így marad és nem kap gólt a vendég hálóőr, akkor egyértelműen Ő lesz a mérkőzés embere

67
    Long volt lesen egy indítást követően, rúgás jöhet kifelé

66
    Védő helyett támadó: Bruce helyett Ince a pályán az utolsó 25 percre

65
    Az azért egyértelmű, hogy a második játékrészben a hazaiak akarata érvényesül, szabályosan alig-alig tudják szerelni Long-ékat a szlovákok

60
    Továbbra is nyom a Hull, lassan érik egy támadó cseréje, akár Aluko is megoldást jelenthetne a gólszerzési nehézségekre a padon lévők közül

57
    Ha már beállt, rögtön helyzetbe is került Rosenior, de kimaradt a lehetőség. Továbbra sem tudja megszerezni a hőn áhított, továbbjutást jelentő gólt a Premier League-ben szereplő Hull City a szlovák elsőosztályú Trencín ellen.

56
    A gólpasszt jegyző Brady helyén Rosenior a folytatásban

56
    Újabb lehetőség a vendégek afrikai támadója előtt, de ezt is elhibázta Simon

54
    A vendégek támadója, Simon lövése is levágódott a falban. A Simon név ne tévesszen meg senkit, Moses Simon, Nigériai futballistáról van szó, semmi magyar vonatkozás

52
    Holúbek alkalmazott túlzott erőbevetést Long-gal szemben. Nem nagyon tudják tartani a Tigrisek támadóját a szlovákok

46
    A szabadrúgást Snodgrass tekerte közére, amire természetesen Long érkezett, ám ezúttal is a helyén volt Volesak és védte a próbálkozást

46
    Kubik volt szabálytalan a hazai gólszerző, Elmohamady-val szemben, jó helyről jöhet szabadrúgás

46
    Úgy néz ki nem történt csere a szünetben

46

Kapura tartó lövések aránya: 5-8 az első 45 percben, ám ebből 4 illetve 3 az a kísérlet ami el is találta Volesak illetve McGregor kapuját

Az első játékrész nagy Trencin rohamokkal indult, aminek már a 2. percben meg is lett az eredménye. Majd ezután sem lankadt a szlovák támadó gépezet, ám folyamatosan egyre inkább magára talált a Hull City is, így sikerült még az első félidőben egyenlíteniük. További gólok nem születtek egyik oldalon sem, ám kihagyott helyzetek akadtak szép számmal. A második félidőben aki jobban sáfárkodik a lehetőségeivel az fog tovább menni, hiszen a játék képe alapján kiegyenlített erők küzdelméről beszélhetünk

45+2
    Simon került helyzetbe már a félidő hosszabbításában, de McGregor eszén ezúttal sem sikerült túljárni, tartja a lelket az angol csapatban a hálóőr

45
    Hajradinovic is csak szabálytalanság árán tudta megállítani Livermore-t. Foggal-körömmel küzdenek északi szomszédaink, hogy döntetlen állással vonuljanak szünetre és rendezhessék soraikat

44
    Ramón volt szabálytalan Long-gal szemben

42
    Rendkívül hősies amit a vendégek csinálnak, Sagbo lövésébe ismét belevetődött egy vendég játékos, így továbbra is marad az 1-1

37
    Long hagyta ki sokadik helyzetét, Volesak ismételten jól érezte az irányt és hárított a próbálkozást

36
    Lobotka rúgta meg Livermore-t, megúszta lap nélkül

34
    Egy próbálkozás hosszú idő után! Sagbo lövésébe vetődtek bele a szlovák védők

30
    A gól óta mezőnyjáték folyik masszívan, még szabálytalanságok sem tördelik a játékot. A baj csak az, hogy ez nem túl látványos néző szemmel..

27
    AHMED ELMOHAMADY váltotta gólra Brady passzát, így már döntetlen a mérkőzés állása

25
    Malec került ismét helyzetbe, már harmadjára a meccsen, ez is kimaradt, nagy árat fizethet ezért a vendég csapat, mert tudjuk, hogy milyen a foci..

24
    Long került ismét helyzetbe, de ezúttal is elpuskázta a lehetőséget

22
    A kapuk nem igazán forognak veszélyben az utóbbi időben.

19
    Az utóbbi időbe kicsit tördelik a csapatok a játékot, faultok itt is, ott is..

16
    Kubik lőhetett az első negyedóra végén, de ez is kimaradt. Még egy vendég gól lehet a továbbjutást is eldöntheti

15
    Long próbálkozott ezúttal, de ez is kimaradt, Volesak védett nagyot. Kezd éledezni a Hull csapat.

14
    Sagbo lövését blokkolták a vendégek

11
    Hajradinovic ismét kapu elé került, de ezúttal sem sikerült túljárnia McGregor eszén

11
    A másik kapunál Huddlestone került helyzetben, de lövése nem talált kaput

10
    Az előző szituációnál meg kell említeni McGregor kapust is aki kíváló mozdulattal hárított

9
    A sarokrúgás után Holúbek próbálkozhatott, de nem járt sikerrel a tizenhatoson belülről