Budapest Honvéd FC – Nyíregyháza 0:1 (vége) | Fehérvár – Győr 3:2 (vége) | Pécsi MFC – Újpest FC 1:1 (vége)
Lombard Pápa FC – KTE-Phoenix Mecano 3:2 (vége) | Debreceni VSC – Puskás Akadémia FC 2:0 (vége)
Pécsi MFC
1:1 (1:0)
Újpest FC
szombat 09.08.2014, 18:30 • PMFC Stadion, Pécs • OTP Bank Liga

Nehezen indult a mai mérkőzés, talán a nagy meleg miatt. Az első félidőben kicsit aktívabb volt az Újpest, de egy tizenegyesből mégis a Pécs szerezte meg a vezetést. A második félidőben aztán nagyon belekezdet a vendégcsapat, sikerült is hamar kiegyenlíteniük. Ezek után nagyon visszaálltak az újpestiek, pedig a pécsiek az utolsó negyed órára nagyon elfáradtak. A Pécs nem érdemelt ma győzelmet, inkább ők örülhetnek a döntetlennek. (20:56:06)

90+3

90+3
    Az Újpest adogat, a Pécs teljesen a térfelére húzódott.

90+2
    Simon jobb oldali szögletét centikkel a hazai kapu mellé csúsztatta Litauszki!

90+1
    Uzoma az utolsó pillanatban mentett Nagy Gábor elől a tizenhatoson belül, szöglet a vendégének.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    A harmadik csere a Újpest FC-nél: lemegy Szuljics, bejön Koszovics.

89
    Pölöskey lökte el egy indulásnál Litauszkit, szabadrúgás a vendégeknek a térfelük közepéről.

88
    Szöglet a hazaiaknak, de Szatmári beadása kikanyarodik a tizenhatosról, ez nem lett jó.

87
    A nézőtéren mindenki abban bízik, hogy Csausicsnak nem kell ma fejelnie!

86
    A harmadik csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Romics, bejön Csausics.

85
    Sztaniszlavjevics lökte el Márkvártot, szabadrúgás a hazaiaknak a kezdőkörtől.

84
    Forró bal oldali beadását Simon csúsztatta a kapu mellé 12 méterről.

83
    Nagy József passza hosszú lett Pölöskeynek, kirúgás az Újpestnek.

82
    Balogh Béla kísérte ki a labdát Simon elől a jobb szélen, kirúgás a hazaiaknak.

81
    Nagyon látszik a fáradtság a hazaiakon, csak nehogy ráfázzanak a végén!

80
    Szöglet a vendégeknek, Nagy Gábor beadása azonban hosszú lesz, kirúgás a Pécsnek.

79
    y József mentett a bal szélen Forró elől, bedobás a szögletzászló mellől a vendégeknek.

78
    Romicsot kell ápolni, az oldalvonalon kívül van, addig Márkvárt a belső védő helyette.