Budapest Honvéd FC – Nyíregyháza 0:1 (vége) | Fehérvár – Győr 3:2 (vége) | Pécsi MFC – Újpest FC 1:1 (vége)
Lombard Pápa FC – KTE-Phoenix Mecano 3:2 (vége) | Debreceni VSC – Puskás Akadémia FC 2:0 (vége)
Lombard Pápa FC
3:2 (3:2)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 09.08.2014, 18:30 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

90+6
    Mérkőzés vége.6 perc hosszabbítás után fújja le a játékvezető a mérkőzést!
    Az első félidő sok meglepetést okozott, mind a két csapat nagyon lendületesen játszott.
    A második félidőben a Kecskemét csapata hiába alakított ki több helyzetet a Lombard csapata nyerte meg a mérkőzést 3:2-re!
    Jó iramú, lendületes mérkőzést láthattunk!
    Köszönöm, hogy velünk tartottak! (20:22:22)

90
    6 percet hosszabbít a játékvezető

83
    Vendég beadás után Bebeto kerül helyzetbe, a labda kipattant a kapusról Novák elé, de Szűcs ismét bravúrosan menti meg csapatát a góltól

82
    Szögletből kialakult helyzet, a hazai kapura nem jelentett veszélyt

82
    Szöglettel jöhetnek a vendégek

81
    Alig 10 perc maradt a mérkőzésből, a Lombard csapata 3:2-re vezet a vendég Kecskemét ellen

79
    Kecskemét csapatán látszik, hogy szeretné megszerezni az egyenlítő gólt, de a helyzeteiket ebben a félidőben még nem tudták gólra váltani

75
    Karan visszahúzta Popint, ezért ítél neki a játékvezető sárga lapot, Popin ápolásra szorul

66
    A bakonyi csapat nem tud a vendégek kapuja közelébe kerülni a második félidő elején

65
    Kecskemétiek kihasználják harmadik cseréjüket is, Tölgyesi Gréczi helyett a pályán

64
    Második félidő elején, a vendégek csapata láthatóan többet uralja a labdát, mint a hazaiak

63
    Gréczi jól adja be a labdát, de Novák elől Csizmadia elfejeli

62
    Harmadik cseréjére készülődik a vendégek csapata, míg Mátyus a hazai edző még nem cserélt

59
    Kenesei Popint szeretné indítani, de a kecskeméti védők kifejelik előle a labdát

58
    Karan a félpályán buktatja Keneseit, onnan jöhetnek szabadrúgással a hazaiak

57
    Védők kirúgják a labdát a szöglet után

56
    Bebeto kerül helyzetbe a védők hibája miatt, Bogunovic piszkálja szögletre a labdát a gól vonal elől

52
    Sluka szerez labdát, egy az egy ellen indulhat meg, de a kapu mellé rúgja a labdát

51
    Bedobás után Bebeto visszajátssza a labdát Pilipovics felé, aki középre rúgja a labdát, de Novákról kifelé pattant a labda

50
    Lovric adja be a labdát, Savic felé, akit üresen hagytak a védői, de a labdát Szűcs kezébe fejeli

Cserélnek a szünetben a vendégek, Polyák helyett Bebeto a pályán

Lendületes, folyamatosan támadó első félidőt láthattunk. Mind a két csapat hajt, láthatóan megy a győzelem után, ezt az első félidői eredmény is mutatja 3:2-re vezetnek a hazaiak. Nem volt túl sok helyzet, de ezeket érvényesíteni tudták a csapatok.
    Reméljük egy hasonlóan jó iramú és gólokban gazdag második félidőt láthatunk!

45+1

45+1
    1 perc hosszabbítás

45
    Cserélnek a vendégek, sérülés végett Pavicovic helyett Pilipovic a pályán

43
    A Pápa gólt szerzett!
    POPIN SASA rúg gólt, Keneseitől kap labdát a lendületből érkező Popin aki 6 méterről a kapuba helyezi a labdát

41
    CSIZMADIA CSABA szerez egyenlítő gól, Zulevset leszerelték a védők, de a kavarodásban Csizmadia labdát szerzett és a bal sarokba rúgta a labdát

40
    Vukasovic hatalmas helyzetbe kerül a szöglet után, 20 méterről lövi kapura, a labda megpattant egy védő lábán, de a lövés közben elvetődött Szűcs lábáról kipattant a labda

39
    Savic szabadrúgásába Karan próbál fejelni, de kifejelik előle a védők, így szöglettel jöhetnek a vendégek

A Kecskemét gólt szerzett!
    Lovric labdát szerez, aki Pavicevic felé ívelte a labdát, és PAVICEVIC DARKO fejjel értékesítette a kapuba

26
    Savic adja be a labdát, Karan fejeli a kapu felé, de Szűcs a jobb felső sarokba tartó fejesét kiöklözi

26
    18 méterről jöhetnek szabadrúgással a vendégek, 4 falú hazai sorfal állt fel

25
    Hazai előreívelt labdánál Popin ugrik rá védőjére, kifelé jöhetnek szabadrúgással a vendégek

24
    Karant buktatják de a játékvezető nem ítél szabálytalanságot, tovább engedi a játékot

20
    Pápai bedobás után, Popin fejeli befelé a labdát, Sluka rúgja a kapuba 15 méterről

19
    Pápaik próbálnak támadni, de vendégek megállítják őket

18
    Előreívelt labda Szűcstől, de helyzet nem alakult ki belőle

17
    Lila-fehér csapat továbbra is támadja a hazaiak csapatát, a játék inkább Szűcs kapuja elé szorul

11
    A vendég csapat a gól után is ugyanolyan lendületesen támadja a bakonyi csapatot

11
    Zulevs rúgta a szabadrúgást, de a kecskeméti védők remekül tisztáznak

10
    Szabadrúgást kap a hazai csapat a vendégek 16-osa mellől

9
    Vukasovic adja be ismét a labdát, Novák a bal alsó irányába lő ismét, de centikkel gurul el a labda a kapu előtt

8
    Nagyon támadnak a vendégek

7
    Vukasovic adja be a labdát, NOVÁK CSANÁD ballal helyezi a kapu bal alsó sarkába 10 méterről

6
    Szögletet próbálnak kiharcolni a hazaiak, de csak kirúgás lesz belőle

5
    Csilus szerez labdát, de a kecskeméti védők visszaszerzik tőle

4
    Csizmadia íveli előre a labdát Popin felé, a védők remekül vágják ki a labdát a kapu elől

Vendég csapat fogja kezdeni a mérkőzést

Érkeznek a csapatok , a kecskemétiek együttese lila-fehérben, a pápaiak pedig sárga-feketében lépnek a pályára

Lombard Pápa csapata az NB1 3. fordulójában a Kecskemét csapatát fogadja.

A bakonyi csapat két mérkőzés alatt 3 pontot szerzett, az első fordulóban 3:0-ás vereséget szenvedett a Videoton otthonában. A második forduló nem várt meglepetést okozott. A Pápai csapat 1:0-ra legyőzte a Ferencváros együttesét.

A kecskeméti csapat az első fordulóban 3:1-es vereséget szenvedett otthonában a Fraditól. Második fordulóban Haladás együttesét fogadták. Szintén vereséget szenvedtek, utóbbinál 0:1-re kaptak ki.

Hazaiak Ferencváros felett aratott győzelmük után újult erővel, jó hangulatban várhatják a mérkőzést. De a kecskeméti együttes is biztosan hajtani fog, hogy megszerezhesse a 2014/2015-ös szezonban első győzelmüket.

Eddig az NB1-ben egymás elleni találkozásaik alkalmával 6-szor győzedelmesekedett a pápai csapat, 3-szor a kecskeméti csapat és egyszer játszottak döntetlent.