MTK-Budapest – Debrecen 25:27 (vége) | Békéscsaba – CSM Cetate Devatrans Deva 33:24 (vége)
MTK-Budapest
25:27 (10:12)
DVSC - TVP AQUATICUM
csütörtök 14.08.2014, 16:00 • Népfürdő utcai csarnok • GLOBAL SAFE Kupa

Kétgólos debreceni vezetéssel kezdődött a második félidő. A fordulást követően Sopronyi percei következtek, a DVSC – TVP kiválósága zsinórban öt gólt vágott a fővárosiak kapujába. A hajdúságiak ezt követőn folyamatosan elléptek aktuális ellenfelüktől, a 47. percben mát öttel vezettek. Az MTK-Budapest időt kért, és ez meg is tette a magáét, a hajrában többször is az egyenlítésért támadhatott a fővárosi együttes. Kritikus pillanatokban azonban Pásztor védett, így végül kétgólos debreceni siker született.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:32:34)

60
    Mérkőzés vége. (25:27)

60
    Néhány másodperc maradt hátra, az MTK-Budapest játékosai már nem figyeltek eléggé, SLAKTA jobb kettőből azért még bevarrta. (25:27) (25:27)

60
    Emberhátrányban is megcsinálták az akciót a fővárosiak, Wolf lövését azonban kritikus pillanatban kivédte Pásztor. (25:26) (25:26)

60
    Az MTK-Budapest időt kért. (25:26) (25:26)

59
    A fővárosiak kapusa nagyot védett, az egyenlítésért mehet az MTK-Budapest. (25:26) (25:26)

59
    A Debrecen kért időt. (25:26) (25:26)

58
    Szádvári kapott két percet, emberelőnyben támadhat a DVSC – TVP. (25:26) (25:26)

58
    Horváthot bántották gólhelyzetben, az MTK-Budapest büntetőjét WOLF bevágta. (25:26) (25:26)

57
    SZILÁGYI átlövése után ismét kettővel megy a Debrecen. (24:26) (24:26)

57
    Egy szép támadást végén SCHMIDT volt eredményes beállóból. Jó kis izgalmak itt a végén! (24:25) (24:25)

56
    WOLF dobhatott büntetőt, Pásztor csak beleérni tudott a lövésbe. (23:25) (23:25)

56
    Gorilska kapott két percet, emberelőnyben az MTK-Budapest. (22:25)

55
    A fővárosiak eladták a labdát, a Debrecen leindított, GORILSKA nem hibázott ziccerben. (22:25) (22:25)

55
    VÖRÖS volt eredményes átlövésből, szépen húzta vissza a rövidbe. (22:24) (22:24)

54
    A hajdúságiaknak nem sikerült góllal befejezni a támadást, az MTK-Budapest támadhatott az egyenlítésért, de TÖRÖK szélről csak a felső kapufára ejtett. (22:23) (22:23)

53
    A DVSC – TVP időt kért. (22:23) (22:23)

53
    BARNA lőhetett hétméterest, lövése a felső lécről lejött, de a kipattanónál már nem hibázott. (22:23) (22:23)

52
    Slakta szabálytalankodott durván, megkapta a mérkőzés első kiállítását. (21:23) (21:23)

MTK-Budapest: Blazek, Kókai (kapusok) – Csuka, Urfi, Török, Valovics, Balog, Schmidt, Fekete, Wolf, Horváth, Szádvári, Petrovszki, Barna, Kovács, Khouildi
    DVSC - TVP AQUATICUM: Pásztor, Makai, Lajtos (kapusok) – Karnik M., Szilágyi, Varsányi, Vörös, Gorilska, Bárány, Sopronyi, Slakta, Som, Kelemen, Karnik Sz.

Játékvezetők: Nagy, Turóczi