MTK-Budapest – Debrecen 25:27 (vége) | Békéscsaba – CSM Cetate Devatrans Deva 33:24 (vége)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
33:24 (18:12)
CSM Cetate Devatrans Deva
csütörtök 14.08.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • GLOBAL SAFE Kupa

55
    A Békéscsaba időt kért. (31:22) (31:22)

48
    A Déva időt kért. (28:20) (28:20)

43
    Diószegi védekezett túl keményen, két perc a büntetése. (25:20) (25:20)

39
    NIKOLAYENKO ment oda a büntetőhöz, a Déva kapusának esélyt sem adott. (23:18) (23:18)

39
    A Békéscsaba időt kért. (22:18) (22:18)

32
    Krnic rántotta le ellenfelét, két perc a büntetése. (18:13) (18:13)

28
    A hazaiaknak nem sikerült góllal befejezni a támadást, a vendég Déva támadhat. (18:11) (18:11)

28
    Malac nem úszta meg a kiállítást, miután egy percen belül kétszer is szabálytalankodott, a játékvezető megunta. Tóth Sárát vitte földre. (18:11) (18:11)

26
    Gidai kapott két percet, emberelőnyben támadhat a Déva. Petrinja szorult ápolásra, de tudja folytatni a játékot. (18:11) (18:11)

23
    A Békéscsaba időt kért. (17:10) (17:10)

18
    Walfisch volt túlságosan kemény, két perc a büntetése. Emberelőnyben támadhat a Déva. (15:8) (15:8)

9
    CARTAS vállalta el a vendégek büntetőjét, nem hibázta el. (7:3) (7:3)

9
    Szabó szabálytalankodott gólhelyzetben, sárga lapot kapott érte. (7:2) (7:2)

5
    A Déva időt kért. (5:1) (5:1)

Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Sipeki, Kölcze, Terenyi (kapusok) – Gávai, Tóth S., Nikolayenko, Gidai, Diószegi, Szabó, Szögi, Török, Tóth K., Walfisch, Kovács, Mézes, Glusica, Sári, Botto, Borbély
    CSM Cetate Devatrans Deva: Miskovic, Poenaru (kapusok) – Tóth M., Stincu, Sovar, Simion, Krnic, Petrinja, Cartas, Din, Rusu, Nicu, Malac

Játékvezetők: Bozó, Szabó