Ipress Center-Vác – Fehérvár 27:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 28:32 (vége) | Ipress Center-Vác – DHC Sokol Poruba 33:15 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 23:19 (vége) | Siófok – DHC Sokol Poruba 29:25 (vége)
Ipress Center-Vác
27:26 (16:12)
Fehérvár KC
péntek 15.08.2014, 10:30 • Városi Sportcsarnok, Vác • Ipress Kupa

Rendkívül nehézzé tette magának a Vác a hajrát, miután már 6-7 góllal is vezettek már a hazaiak. De másik olvasatban azt is mondhatjuk, hogy a Fehérvár sokkal jobban bírta a hajrát és a végén nem sokon múlott, hogy megfordítsák a mérkőzést a Fejér megyeiek.

Hullámzó volt a játék mindkét részről és egyértelműnek tűnik, hogy az agresszív védekezés ellen egyik csapatnak sincs igazán ellenszere támadásban. Mindkét gárda jól használja a beállóst támadásban és keményen védekezik, különösen a Vácnál adódtak gondok, amikor kőkemény védőfallal találták szembe magukat.

A Fehérvár, ha kiegészül Herr Anitával és Emberovics Mírával, bárkire veszélyes lehet, míg a hazai csapatnak az átlövőereje lett feltűnően jó az eddigi évekhez képest.

A végeredmény tehát Ipress Center-Vác – Fehérvár KC: 27-26!
    Köszönöm a figyelmet! Maradjanak velünk és kattintsanak a következő mérkőzésekre is, bő fél óra és kezdődik a Dunaújváros-Siófok összecsapás!
    ---- (12:00:46)

60
    Mérkőzés vége. (27:26)

60
    BOGOSAVLJEVIC értékesíti a hetest. (27:26) (27:26)

60
    Időn túli hetest harcol ki Bogosavljevic. (27:25) (27:25)

60
    DAKOS kapott forintos labdát passzívnál és be is verte a jobb alsóba. Eldőlt. (27:25) (27:25)

60
    40 mp hátra, támad a Vác. (26:25) (26:25)

60
    Májer dobott kapufát a jobb szélről, szerencséje volt a Vácnak. (26:25) (26:25)

60
    Utolsó perc! (26:25) (26:25)

59
    STERJOVA egyéni akció után bal kettőben betör és szépen talál be, újra váci előny. (26:25) (26:25)

59
    Kettő perc hátra! (25:25) (25:25)

58
    TILINGER védhetetlen átlövéssel jelentkezett középről, egyenlő! (25:25) (25:25)

58
    57:33-nál a Fehérvár is időt kér. (25:24) (25:24)

57
    HÁMORI végre sikeresen tört be és a bal alsóba verte a ziccert. (25:24) (25:24)

57
    Megint időt kér a Vác, teljesen megjósolhatatlan a meccs végeredménye, egyelőre a vezetés visszaszerzéséért támadnak a hazaiak hamarosan. (24:24) (24:24)

57
    Megpattant Hornyák lövése, sarokdobás. (24:24) (24:24)

57
    Kis híján labdát szerzett az FKC. (24:24) (24:24)

57
    Sterjova tér vissza a pihenő után. (24:24) (24:24)

56
    Szép figura után Farkas fut be, de a kapusba lövi. A kipattanóért Pelczéder harcol meg lehetetlen helyzetből, de megszerzi. (24:24) (24:24)

56
    BOGOSAVLJEVIC maga értékesíti a büntetőt, ismét egál! (24:24) (24:24)

56
    Fülöp már csak hetest érően tudta megállítani Bogosavljevicet. (24:23) (24:23)

55
    DAKOS kapott kiváló bejátszást és be is bombázza a jobb alsóba. (24:23) (24:23)

55
    LACKOVIC átlövése megpattant egy blokkoló kézen, majd a kapus is beleért, de éppen becsorgott. (23:23) (23:23)

54
    Hámori remekül tör be, de a jobb kapufa tövére vágja a ziccert. Jöhet a Fehérvár az egyenlítésért. (23:22) (23:22)

54
    Horváth nem hagyta meg a 3 métert, majd visszaszólt a játékvezetőnek, két perc a jutalma. Ez elég buta hibának tűnik. (23:22) (23:22)

54
    Hornyák Dóra gólját fújják vissza szabaddobás miatt. (23:22) (23:22)

53
    Hét perc és 28 mp a hátralevő idő, váci támadás. (23:22) (23:22)

53
    Konkoly Csaba kér időt a Vácnak, ideje is volt, a hazaiak szempontjából az utóbbi percek katasztrofálisan rosszul sültek el. Sok technikai hiba, elrontott lövések, de a védelem pedig átjáróház volt. (23:22) (23:22)

53
    Dora LACKOVIC átlövésből eredményes, ez is védhetetlen bomba volt. Egyetlen gólra zárkózik a Fehérvár, bajban a Vác, nemrég még 6-7 góllal mentek a hazaiak. (23:22) (23:22)

53
    Hansághy a jobb kapufára dobta a jobb szélről. (23:21) (23:21)

53
    BOGOSAVLJEVIC teszi igazán izgalmassá a találkozót, kettőre hozza a Fehérvárt átlövésből. (23:21) (23:21)

52
    További cserék a Vácnál, Hansághy, Pelczéder. (23:20) (23:20)

52
    Fülöp szerez kishíján labdát. (23:20) (23:20)

52
    Hámori passzol nagyon pontatlanul, jöhet a Fehérvár a mínusz kettőért! A váci kapuban közben Sztranyan Ágnes. (23:20) (23:20)

51
    BECSÉRI Kitti nagyon megetette a védőjét a bal szélen és szép befordulás után a kapus lába alatt pattintotta be a 20. FKC gólt. (23:20) (23:20)

51
    HORNYÁK Dóra szerez szerencsés átlövésgólt, a kapus jobb lábáról befelé pattant az erős lövés. Ez volt Dodó 10. gólja. (23:19) (23:19)

51
    Nem dőlt még el a mérkőzés. (22:19) (22:19)

50
    MAYER Szabina visz végig egy lerohanást és hátrányból is szépít! (22:19) (22:19)

50
    Sárga lapot kapott Bakó Botond. (22:18) (22:18)

49
    Horváth Bernadett áll ki két percre, a bírók nem igazán vevők a fehérvári kőkemény védekezésre. (22:18) (22:18)

49
    Megint váci cserék, Hámori érkezett, Dakos és Farkas is. (22:18) (22:18)

49
    A jobb szélen eladja a labdát a Fehérvár egy pontatlan passz miatt. (22:18) (22:18)

48
    Szondi nehéz szögből a bal szélről a kapusba lövi. Remek védés volt Szendreytől/Savkotól. (22:18) (22:18)

48
    Mindkét edző rendesen forgatja a csapatát ezekben a percekben, Virág például most balátlövőt játszik. (22:18) (22:18)

48
    A bal szélről próbálta Bírót átemelni Becséri, de a bal kapufán landolt a kísérlet. Rövid ápolás után szerencsére tudja folytatni a fehérvári játékos. (22:18) (22:18)

47
    Technikai hiba mindkét oldalon. (22:18) (22:18)

47
    Az egyik játékvezető bravúrosan szedte ki a bordásfalba beragadó labdát, óriási tapsvihart aratott vele. (22:18) (22:18)

47
    Sterjova lő nagyon mellé, kicsit megtámasztották közben, de a síp ezúttal néma maradt. (22:18) (22:18)

46
    TILINGER a bal szélen betört és bebombázta Bíró lába mellett. Csak négy a különbség. (22:18) (22:18)

46
    Sterjova nulla szögből próbált cunderezni a bal szélről, nem sikerült. (22:17) (22:17)

45
    Sterjovát húzzák vissza, szabaddobás. (22:17) (22:17)

45
    TILINGER átlövése megpattan a blokkon, ez becsapja Bírót és a keze alatt bevágódik a labda. (22:17) (22:17)

44
    Újabb kapuscsere a vendégeknél, ismét egy szám nélküli kapus a háló előtt. Szendrey vagy Savko. (22:16) (22:16)

44
    VIRÁG Noémi kockázatos megoldása kifizetődött, betört jobb kettőben és a hosszú felsőbe pattintott. (22:16) (22:16)

43
    Tilinger átlövését most olvasta Bíró Blanka. (21:16) (21:16)

43
    FARKAS a jobb alsóba bombázza a hetest. (21:16) (21:16)

43
    Hajduch harmadik két perc, piros lap! (20:16) (20:16)

43
    Hajduch rántja le Farkast gólhelyzetben, újabb két perc, ez piros lap lesz és hetes is. (20:16) (20:16)

42
    Isitate labdaszerzése után sikeres lerohanást fejez be TANABE középen. (20:16) (20:16)

42
    TILINGER Tamara hajszálpontosan emeli át Bírót a hetesnél. (20:15) (20:15)

41
    Horváth Bernadett harcol ki hetest, itt a Vác érzésem szerint megúszott egy két percet. (20:14) (20:14)

41
    Belemenés váci részről. (20:14) (20:14)

41
    TILINGER Tamara talpról pompás találatot szerez bal kettőből. (20:14) (20:14)

40
    HORNYÁK megint csak védhetetlen bombával jelentkezik, majd rövid ápolásra szorul, ezért Farkas áll be a helyére. (20:13) (20:13)

40
    Fülöp helyett Dakos támadásban a Vácnál. (19:13) (19:13)

39
    Csáki a felső lécre bombázott a jobb szélről egy védekezési hibát követően. (19:13) (19:13)

39
    HORNYÁK középről, átlövésből hatalmas gólt ragaszt a jobb felsőbe. (19:13) (19:13)

38
    Visszafújják Ertl gólját a jobb szélről, de marad a Vácnál. (18:13) (18:13)

38
    Váci labdaszerzés után Ertlt csak két perc árán tudja megállítani Hajduch Csenge. (18:13) (18:13)

38
    Hornyák lő mellé középről, talpról. (18:13) (18:13)

37
    Sterjova lő mellé, de érintette a blokkot. (18:13) (18:13)

37
    Tanabe dobta a bal szélről a rövid sarok felé, de a kapufa hárított, majd Bíróé a labda. (18:13) (18:13)

36
    Fülöp állt ki két percre, túl kemény volt Tilingerrel szemben. (18:13) (18:13)

36
    HORNYÁK a jobb felsőbe pattintja a büntetőt. (18:13) (18:13)

35
    Fülöp nehezen, de befordul Hajduch mellett, hétméteres. (17:13) (17:13)

35
    Rendkívül agresszívan védekezik most a Fehérvár. (17:13) (17:13)

34
    A szünetben külön köszöntötték az Egyiptomból (!) érkező váci szurkolókat, ők a legtávolabbi rajongói a hazai csapatnak. (17:13) (17:13)

34
    Isitate megy bele a falba, jön a Vác. (17:13) (17:13)

33
    Hasonlóan hosszú támadás végén szép bejátszás, amiből FÜLÖP szerez beállóból gólt. (17:13) (17:13)

32
    A Fehérvár kapujába egy szám nélkül játszó hálóőr állt be, vagy Szendrey, vagy Savko. (16:13) (16:13)

32
    TILINGER értékesíti a hetest, a bal kapufáról pattant a hálóba. (16:13) (16:13)

32
    Horváth harcol ki jogos hetest egy hosszú támadás végén. (16:12) (16:12)

31
    A második félidőt a Fehérvár kezdte. (16:12) (16:12)

31
    Elkezdődött a második félidő. (16:12)

Pompásan kezdte a játékrészt a váci csapat, gyorsan 3-4 gólos előnybe kerültek és végül is ebből éltek meg a továbbiakban, ez a négy gól tartott ki a szünetig.
    A Fehérváron nagyon érződik Herr Anita hiánya, az átlövések egyelőre nemigen ülnek a vendégeknél. A tizenkét kapott gólnál a Vác igencsak hálás lehet a kiválóan védő Bíró Blankának, de a túloldalon Kiss Éva is szépen fog egyelőre.

Támadásban a Vácnál eddig Hornyák Dóra és Sterjova a gólzsákok, középen pedig kiemelendő Dakos harcossága, a védelemben pedig Fülöp és Sterjova teljesítménye.
    A Fehérvár egyelőre a sikeres bejátszásokra alapoz, mind Horváth, mind Mayer kiválóan kerül helyzetbe, Tilinger pedig kintről veszélyeztet.

A szünet után folytatjuk, egyelőre tehát négy góllal vezet a hazai csapat.
    ----

30
    Befejeződött az 1. félidő. (16:12)

30
    Hajduch kiváló bejátszását MAYER ellentmondást nem tűrően vágja a jobb alsóba. (16:12) (16:12)

30
    20 mp hátra. (16:11) (16:11)

30
    FARKAS ezt a hetest is magabiztosan, Kiss lába alatt értékesíti. (16:11) (16:11)

30
    Hámori Konszuéla harcol ki büntetőt. (15:11) (15:11)

30
    A félidő utolsó perce kezdődött. (15:11) (15:11)

29
    HAJDUCH Csenge jobb kettőből, átlövésből eredményes. (15:11) (15:11)

29
    Lackovic lő zúgó kapufát, majd Hornyák bevetődve került ziccerbe, ám a bal kapufa mellé bombáz. (15:10) (15:10)

28
    Hámori és Hansághy zárt össze jól, de szabaddobás a vendégeknek. (15:10) (15:10)

28
    FARKAS Veronika a jobb alsóba veri a hetest. (15:10) (15:10)

27
    Hornyák harcol ki hétméterest belül védekezés miatt. (14:10) (14:10)

27
    Bogosavljevic tépte meg Dakost, kettő perces kiállítás. (14:10) (14:10)

27
    Az utóbbi percekben csak azért nem zárkózott sokkal közelebb a fehér mezes FKC, mert Bíró több fontos bravúrt is bemutatott. (14:10) (14:10)

27
    Hansághy lövését bravúrral védi Kiss Éva, de oldalt megy ki, marad a hazai csapatnál. (14:10) (14:10)

26
    Bogosavljevic lövését védte Bíró Blanka. (14:10) (14:10)

26
    Az utolsó passz megint pontatlan Ertl felé, így az nem érhető el. (14:10) (14:10)

26
    Ha hinni lehet a nagy órának, akkor 5 perc és 4 mp van hátra a félidőből. (14:10) (14:10)

26
    Időt kért a Vác, Konkoly Csaba próbálja megállítani az elmúlt percek kapkodását. (14:10) (14:10)

26
    Sokadszor adja el a Vác elől, Bíró azonban kivédte Lackovic 100%-os ziccerét. (14:10) (14:10)

26
    Lépésgyanús szituáció után lőhetett Májer, de Bíró egyébként is védte a kísérletet. (14:10) (14:10)

25
    Sajnos a csarnok világítása jelenleg nem működik, emiatt a fényviszonyok meglehetősen gyengék, szerencsére legalább napos idő van. (14:10) (14:10)

25
    MAYER kap forintos labdát beállóban és ezzel négyre hozza a Fehérvárt egy szép góllal! (14:10) (14:10)

25
    Sajnos a nagy órán már csak az eredmény valós, az időt nem látjuk az áramszünet óta, így az időben lehetnek eltérések. (14:9) (14:9)

24
    Virág Noémi megy bele, jöhet az FKC. (14:9) (14:9)

24
    Pelczéder kapufája után marad a Vácnál. Most érte utol a közvetítés a történéseket, mert az internet is elment egy időre az áramszünettel. (14:9) (14:9)

23
    HAJDUCH Csenge jobb kettőből talál be. (14:9) (14:9)

23
    HANSÁGHY Beatrix a jobb szélről eredményes. (14:8) (14:8)

23
    Bíró védett egyet, a Vác támad újra. (13:8) (13:8)

22
    FARKAS értékesítette a hetest. (13:8) (13:8)

21
    Ez alatt történt egy hétméteres a Vác javára, Bogosavljevic pedig kiáll két percre. (12:8) (12:8)

Áramszünet a csarnokban, áll a játék és a közvetítés is. (12:8) (12:8)

20
    MÁJER Krisztina azonban jól fejezi be a kontrát a jobb szélről! (12:8) (12:8)

20
    Tilinger jobb kettőből lő át, Bíró hárítja, az indítás nem pontos Pelczédernek. (12:7) (12:7)

19
    Bíró véd egy átlövést Lackovictól, de a kipattanó az FKC-nál marad. (12:7) (12:7)

19
    Cserélt a Fehérvár is, Mayer Szabina a pályán és jöttek a szerb igazolások is. (12:7) (12:7)

18
    STERJOVA, Farkas szép passza után tört be bal kettőben. (12:7) (12:7)

18
    Farkas Veronika érkezik Hornyák Dóra helyére a Vác csapatába. (11:7) (11:7)

17
    Lerohanásból TANABE megszerzi első váci csarnokban lőtt gólját. (11:7) (11:7)

17
    Mindkét csapat védekezése felkeményedett. (11:6) (11:6)

16
    Isitate átlövését hárítja Bíró a jobb felsőből. (11:6) (11:6)

16
    Eladta a labdát a Vác lépéshiba miatt. (11:6) (11:6)

15
    Sterjova még egy sárga lapot is kapott az iménti faultért. (11:6) (11:6)

15
    HORVÁTH B. eddig tarthatatlan, emberrel a nyakán is befordul és gólt szerez beállóból! (11:6) (11:6)

15
    HORNYÁK rendezetlen védelem ellen bal kettőben befut és meglövi a hatodikat is. (11:5) (11:5)

15
    Hajduch lő talpról, Bíró lábbal védi. (10:5) (10:5)

14
    Újabb pompás figura, Marja STERJOVA a bal szélen üresbe futott és cunderes gólt szerez! (10:5) (10:5)

13
    Hajduch visszatért, majd HORVÁTH Bernadett kapott kiváló bejátszást és beállóból nem is hibázta el. (9:5) (9:5)

13
    HORNYÁK Dóra futott be nagyon szép keresztmozgások után és jobb kettőből már az 5. gólját lövi. (9:4) (9:4)

12
    TILINGER Tamara talpról bal kettőből szerez szemet gyönyörködtető találatot hátrányból. (8:4) (8:4)

11
    Hajduch Csenge kapott kettő perces kiállítást. (8:3) (8:3)

11
    DAKOS fordul be remekül Hornyák szép passza után és beállóból eredményes. (8:3) (8:3)

10
    Tanabe kapott sárgát, Stefanovic kapott egy nagyot. (7:3) (7:3)

10
    Csáki nem tudta átemelni Bíró Blankát jobb szélről. (7:3) (7:3)

9
    HORNYÁK Dóra talpról, 9 méterről a jobb felsőbe. (7:3) (7:3)

9
    TILINGER magabiztosan dobja a hetest a jobb alsóba. (6:3) (6:3)

8
    Stefanovic kap sárgát és hetes a Fehérvárnak. Horváth harcolta ki. (6:2) (6:2)

8
    STERJOVA a jobb alsó sarokba bombáz átlövésből. (6:2) (6:2)

8
    TILINGERT nem tudták megállítani, jobb kettőbe sodródott át, majd átlövésből bepattintja. (5:2) (5:2)

7
    Folytatódik a mérkőzés. (5:1) (5:1)

7
    Máris időt kér a Fehérvár KC 6:22-nél. (5:1) (5:1)

7
    Gyors akció végén SZONDI a bal szélről szépen kivezetett emeléssel veri át Kiss Évát. (5:1) (5:1)

7
    Tanabe a bal szélről lő mellé. (4:1) (4:1)

7
    Kiss Éva eddig a négy gólból háromszor hozzáért a labdához, de pechére bepattant mindig a játékszer. (4:1) (4:1)

6
    HORNYÁK Dóra harmadik gólja, jobb kettőben tör be sikerrel. (4:1) (4:1)

5
    Sterjova szerez szépen labdát középen. (3:1) (3:1)

4
    Ertl kap utolsó figyelmeztetést, még megússza a sárgát. (3:1) (3:1)

4
    Lendületből HORNYÁK Dóra középről, talpról talál a jobb felsőbe. (3:1) (3:1)

4
    Horváth Bernadett kapott sárga lapot. (2:1) (2:1)

3
    Eladta a labdát az FKC. (2:1) (2:1)

3
    Támad a Fehérvár KC. (2:1) (2:1)

2
    Bíró védi Horváth kísérletét beállóból, kissé faultgyanús volt a dolog. A túloldalon Ertl és Stefanovic is Kiss támaszkodó lábára bombáz. (2:1) (2:1)

2
    STERJOVA átlövésből bal kettőből a rövid alsóba. (2:1) (2:1)

2
    HORVÁTH Bernadett hasonlóan szép gólt szerez, beállóból sikeresen fordult le védőjéről. (1:1) (1:1)

1
    HORNYÁK Dóra betörésből középről pattintja be Kiss lába mellett. (1:0) (1:0)

1
    Az összecsapást a kék mezes váci csapat kezdte. (0:0) (0:0)

1

Már zajlik a játékosok bemutatása.

Szerencsére lassan azért szállingóznak a nézők a csarnokba. Lehet, hogy a korai kezdés miatt, de 10 órakor összesen három nézőt számolhattunk. Most már azért folyamatosan érkeznek. Bő tíz perc múlva kezdődik az összecsapás, azonnal egy jó kis értékmérővel a Vác és a Fehérvár csapata között.
    A vendégeknél komolyabb hiányzó Emberovics Míra és Herr Anita, mindkettő sérülés miatt, míg a Vác egyelőre kénytelen nélkülözni a nagy átlövőerőt képviselő Drávai Gyöngyit, Tóth Eszter pedig változatlanul lábadozik.

Ipress Center-Vác: Balogh, Sztranyan, Bíró – Hansághy, Hámori, Farkas, Helembai, Szondi, Sterjova, Hornyák D., Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Katona, Pelczéder, Virág
    Vezetőedző: Konkoly Csaba

Fehérvár KC: Szendrey, Kiss É., Savko – Hrabovszky, Májer, Lackovic, Tanabe, Csáki, Tilinger, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Isitate, Mayer
    Vezetőedző: Bakó Botond

Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter Dr..

A nyár második fele a következő szezonra való felkészülésről szól hazai kézilabdacsapataink számára. Így van ez a hölgyeknél is. Egy igen komoly értékmérő tornát közvetítünk élőben Vácról.

Az Ipress Kupa 2014 idén is igazán kiváló együtteseket vonultat fel a Dunakanyar kézilabda fellegvárában. A hazai Ipress Center-Vác csapatán kívül pályára lép a Dunaújváros, a Siófok, a Fehérvár is, valamint a cseh Sokol Poruba hölgykoszorúja. Utóbbi csapat érdekessége, hogy a hazánkban (de különösen a Ferencvárosnál és Vácott) is nagy ismertségnek és szeretetnek örvendő Lucia Uhrakova ehhez a csapathoz igazolt 2012-ben és a mai napig aktív.

Ami a magyar résztvevőket illeti, a Vác gárdájában is nagy volt a mozgás, de ugyanez elmondható a Siófok és a Fehérvár csapatáról is. Egyedül a Dunaújvárosnál nem változott jelentősen a keret, de még tavalyhoz képest is sikerült erősödniük néhány minőségi igazolással. A DKKA mindenképpen nagy esélyese a tornának.

A Siófok is határozottan erősödött tavalyhoz képest, kezdőcsapatuk felér egy B-válogatottal, elég csak Such, Orbán, Piedade, Wörz. Szekerczés vagy Erdősi Ildikó nevét említenünk. A Fehérvárnál főként Tilinger és Horváth Bernadett lehetnek a szekér húzói, de a külföldi igazolások sem tűnnek éppen gyengének (Tanabe, Ishitate).

A Dunaújváros eddig is erős volt (Víg, Bulath, Ferling, Vincze), de a nyáron megszerezték még Kamper Olíviát és Triffa Ágnest is, mit ne mondjunk, Azari sem számít gyenge fogásnak.

Végül a hazai csapatról néhány szót. Érdekesség, hogy mindegyik itthoni vetélytárssal megmérkőzött már a nyári szünetben. A Fehérvárt hazai környezetben minimális különbséggel verte, míg idegenben szintén 1, illetve 2 góllal vereséget szenvedett a Dunaújvárostól és a Siófoktól.
    A Vác csapata tavalyhoz képest átalakult, némileg talán erősödtek, különösen átlövő poszton. Drávai mellé ugyanis az eddig igencsak jól muzsikáló Hornyák Dóra és Maria Sterjova érkezett, de erősítés lesz még Tóth Eszter is, aki jelenleg még súlyos sérülése miatt lábadozik. Ukrán válogatott kapust is szerzett a Vác, Balogh Judit személyében és a bal szélre érkező Pelczéder Orsolya is az egyik legjobb fogásnak tűnik.

A pénteki napon öt, míg a szombati napon szintén öt találkozót rendeznek 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 és 18:30-as kezdettel. Mind a tíz találkozót élőben közvetítjük itt, az onlajnok.com-on, tartsanak velünk!