Ipress Center-Vác – Fehérvár 27:26 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Siófok 28:32 (vége) | Ipress Center-Vác – DHC Sokol Poruba 33:15 (vége)
Dunaújvárosi KKA – Fehérvár 23:19 (vége) | Siófok – DHC Sokol Poruba 29:25 (vége)
Ipress Center-Vác
33:15 (15:8)
DHC Sokol Poruba
péntek 15.08.2014, 14:30 • Városi Sportcsarnok, Vác • Ipress Kupa

Nehezen indult az összecsapás, de a váciak egészen elképesztően gyenge kezdés után varázslatos középső 30 percet produkáltak. A 20. perc és az 52. perc között összesen kettő, azaz kettő gólt kaptak 32 játékperc alatt, ami még azt tekintve is igen nagy teljesítmény védekezésben, hogy a Sokol Poruba nem tartozik a legacélosabb ellenfelek közé.

A cseheknél Doláková kapus mellett még Minarciková emelhető ki és Kostelnának is voltak felvillanásai.
    A váci együttesből Bíró Blanka fantasztikus napot fogott ki, Sterjova és Hornyák mellett még Ertl és Katona Flóra is nagyon eredményes volt. Virág Noémi lövései is nagyon jól bejöttek, Pelczéder és Dakos harcossága is igen értékes volt a hazaiaknak. Védekezésben szinte mindenki dicsérhető és az utolsó 15-20 percre érkező fiatalok is igencsak odatették magukat mind védekezésben, mind támadásban. Elismerés illeti őket is!

Vác – Sokol Poruba: 33-15!
    Köszönöm a figyelmet! Továbbra se menjenek messzire, mert bő fél óra múlva kezdődik a mai negyedik mérkőzés, a Dunaújváros – Fehérvár összecsapás, ismét élőben itt az onlajnok.com-on, tartsanak velünk!
    ---- (15:53:54)

60
    Mérkőzés vége. (33:15)

60
    VIRÁG Noémi értékesíti a hetest, 6 mp hátra. (33:15) (33:15)

60
    Helembai harcol ki hétméterest és kiállítást Marcikovának. (32:15) (32:15)

60
    Eladták a csehek. (32:15) (32:15)

60
    30 mp hátra, sima győzelem a váci lányoknak. (32:15) (32:15)

60
    KATONA Flórára jött ki a húzás és hátrányból is betalál a jobb szélről! (32:15) (32:15)

59
    Szondi kap két percet, ő már nem is térhet ma vissza a pályára. (31:15) (31:15)

58
    Dakos lövését Bártová fogja, a harmadik cseh kapus is munkában. (31:15) (31:15)

58
    Jobb szélről jobb kézzel MAIWAELDEROVÁ a rövid oldalra tudott helyezni nehéz szögből, szép gól! (31:15) (31:15)

58
    Rossz váci bejátszás, jöhet a Sokol Poruba. (31:14) (31:14)

57
    SVIRÁKOVÁ is betalál bal kettőből, most már fellazult a váci védekezés az utóbbi percekben. (31:14) (31:14)

57
    HELEMBAI futott be üresbe és megszerzi első gólját a tornán! (31:13) (31:13)

56
    Balogh most már számított Marciková lapos lövésére és remekül spárgázta ki. (30:13) (30:13)

56
    Virág középről jó helyzetet teremtett a lövéshez, ám fölé bombázott. (30:13) (30:13)

55
    POLACHOVÁ talpról lőtt, Balogh lábai közt éppen csak, de becsorgott a laszti a kapuba. (30:13) (30:13)

55
    Virág durrant jócskán fölé, de előtte is lépéshibának tűnt. (30:12) (30:12)

55
    Hat perc a mérkőzésből. (30:12) (30:12)

54
    Helembai harmadik jó blokkja, Dakos szerzi meg a labdát. (30:12) (30:12)

54
    VIRÁG Noémi jobb kezét lefogták, de bal kézzel is bedobta. (30:12) (30:12)

53
    MARCIKOVÁ lövése pattan meg és így kerül Balogh mellett a kapuba. (29:12) (29:12)

53
    Helembai jól játszotta be Dakosnak, aki azonban előtte a vonalon állt. (29:11) (29:11)

53
    Virág lő mellé, de közben visszahúzták, marad a Vácnál. (29:11) (29:11)

52
    POLACHOVÁ töri meg a hihetetlenül hosszú gólcsendet a csehektől és középről, talpról a bal alsóba bombáz. (29:11) (29:11)

52
    VIRÁG Noémi nem tűrt ellentmondást és középről félig betörésből, félig átlövésből eredményes. (29:10) (29:10)

52
    Kidobják a csehek oldalra, támadhat a magyar együttes. (28:10) (28:10)

51
    Erőszakos betörés HÁMORI Konszuélától, gólt szerez belőle középről! (28:10) (28:10)

51
    A záró 10 percbe léptünk, ebben a félidőben a Vác védekezése a sok csere ellenére is kiváló. (27:10) (27:10)

51
    Helembai blokkolt jól, Virág pedig megszerzi. (27:10) (27:10)

50
    Passzív a cseh csapatnál. (27:10) (27:10)

50
    Virág nyúlt bele egy passzba, de marad a cseheknél. (27:10) (27:10)

49
    Balogh véd remekül, de borzalmasan indít, Szondihoz nem juthatott el a labda. (27:10) (27:10)

49
    VIRÁG Noémi a bal alsóba veri a hetest. (27:10) (27:10)

49
    Virágot nem tudták feltartóztatni, hetes. (26:10) (26:10)

48
    A bal kapufát trafálta telibe Rechtorisová, a Vác támadhat. (26:10) (26:10)

48
    A váci kapuban Balogh Judit. (26:10) (26:10)

48
    Ez a félidő eddig 11-2. (26:10) (26:10)

48
    Jó érzékkel kért időt a cseh edző, ugyanis fél mp múlva éppen labdát szerzett volna a Vác. Így azonban a Sokol Poruba támadhat továbbra is az időkérés után. 16 góllal vezetnek a vendéglátók, a meccs eldőlt jó ideje. (26:10) (26:10)

48
    VIRÁG Noémi középről három lépés után 7 méterről talál a hálóba. (26:10) (26:10)

47
    Virág szerez labdát védekezésben, támadhat a Dunakanyar csapata. (25:10) (25:10)

47
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 10-nél a csehek is elkezdtek sokat cserélni. (25:10) (25:10)

46
    HÁMORI tört be jobb kettőben és a jobb alsóba bombázott. (25:10) (25:10)

46
    Bíró nagy bravúrral ért vissza egy megpattanó átlövésre a jobb oldalra. (24:10) (24:10)

45
    Bíró lábbal védi Sviráková átlövését. A túloldalon egy kis bírói baki, láb miatt jöhetnek a csehek, csak szépséghiba, hogy először láthatóan egy vendégjátékos lábát érintette, nem is kis mértékben a laszti. Nem oszt, nem szoroz. (24:10) (24:10)

45
    Bő negyed óra még hátra a találkozóból, a lényeges kérdések vélhetően eldőltek már, de azért oda kell figyelni. (24:10) (24:10)

44
    Pelczéder nehéz szögből a felső lécet találja el a bal szélről. (24:10) (24:10)

44
    Virág a kapus ölébe dobja jobb kettőből. Hámori pedig egy emelt labdát halászott le a levegőből, újra a Vác támadhat. (24:10) (24:10)

43
    Hornyák helyére érkezik Hámori bal kettőbe. (24:10) (24:10)

43
    Kostelná lövését kapu fölé tornássza Bíró Blanka. (24:10) (24:10)

42
    Bíró megint spárgával véd egy szépet, de a kipattanó nem a Vácé. (24:10) (24:10)

42
    A 20. percben senki nem gondolta volna, hogy ez ilyen sima meccs lesz végül. 8-8 állt akkor az eredményjelzőn. A váci védekezés elképesztően összeállt és a csehek is fáradni látszanak. (24:10) (24:10)

42
    Bíró kiválóan védi testtel Minarciková bal oldali lövését. A túloldalon Rohácková üt fölé egy átlövést. (24:10) (24:10)

41
    Bíró spárgázott ki egy átlövést, hosszú indítása azonban lassú, így Minarciková könnyen lehalássza. (24:10) (24:10)

41
    Hornyák blokkolt jól, de Virág lábára pattant a laszti. (24:10) (24:10)

40
    Cserékkel próbálja frissen tartani csapatát Konkoly Csaba. Virág, Helembai is érkezett. (24:10) (24:10)

40
    KATONA Flóra a jobb szélről jó szögből nem hibázza el. (24:10) (24:10)

40
    Helembai Fanny blokkol jól. (23:10) (23:10)

39
    FARKAS magabiztos kézzel az alsó sarokba. (23:10) (23:10)

39
    Dakos megint hetest és két percet harcol ki, befordulás után, Kostelná áll ki két percre. (22:10) (22:10)

38
    KOSTELNÁ gyönyörű átlövésgóllal jelentkezik bal kettőből. (22:10) (22:10)

38
    FARKAS Veronika második szándékból a jobb alsóba lövi a büntetőt. (22:9) (22:9)

38
    Farkas lövi a büntetőt. (21:9) (21:9)

38
    Dakos fordul be kiválóan, ahogy szokott. Hétméteres. (21:9) (21:9)

37
    A túloldalon Kostelná kísérlete nem fog ki Bírón, a váciak jöhetnek. (21:9) (21:9)

36
    Pelczéder harcolt meg egy labdáért, Fülöp lövését azonban remekül hárítja Rohácková. (21:9) (21:9)

36
    Hornyák és Fülöp blokkol remekül együttes erővel. (21:9) (21:9)

36
    Hetesgyanús szituáció, de csak szabaddobás a cseheknek. (21:9) (21:9)

35
    PELCZÉDER a bal szélről szépen kanyarodott fel és a hosszú alsót lövi ki. (21:9) (21:9)

35
    Kapufát lőtt Varmuzová, ezzel újra a Vác indulhat. (20:9) (20:9)

34
    STERJOVA páros lábról ugrott fel a tizedik emeletig és onnan vágta be a kapu jobb oldalába. (20:9) (20:9)

34
    MINARCIKOVÁ negyedszer eredményes, beállóból talál be szép bejátszás után. (19:9) (19:9)

34
    Hornyák blokkja a félpályáig pattan vissza. (19:8) (19:8)

33
    PELCZÉDER Orsolya a bal szélről rendezetlen védelem ellen a rövid oldalra. 11 góllal megy a Vác!! (19:8) (19:8)

33
    Bíró védett kiválóan és indít is. (18:8) (18:8)

33
    Labdát szerzett Farkas, indította KATONÁT, aki ismét nagy gólt szerez lerohanásból. (18:8) (18:8)

32
    A szünetben beállt KATONA Flóra szerzett labdát, majd végig is vitte a lerohanást. (17:8) (17:8)

31
    FARKAS lövi be a hetest már Roháckovának. (16:8) (16:8)

31
    Sterjova szép bejátszása után Fülöp harcol ki hetest. (15:8) (15:8)

31
    A Vác kezdte a második félidőt. (15:8) (15:8)

31
    Elkezdődött a második félidő. (15:8)

A félidő feléig többnyire a Sokol Poruba vezetett, volt, hogy két góllal is, a váciak játékában akkor semmi pozitívat nem lehetett felfedezni. Aztán az időkérés rendezte a sorokat, a váciak jelentősen feljavultak, különösen védekezésben, már nem tudták leindítani a magyar csapatot a csehek, támadásban pedig elkezdtek sülni a kezek.

A záró 10 percben 8:8-ról hirtelen 15:8-ra megugrottak a váciak, egy 7:0-s rohamot produkáltak a lányok.
    A cseheknél főleg Minarciková játszik kiemelkedően és a kapus Doláková. A magyar együttesben Hornyák Dóra most is nagyon veszélyes, valamint Ertl Rebeka emelhető még ki a jobb szélen. A védekezésben a második 15 perces szakaszért mindenki dicsérhető a Vácban!

Egyelőre tehát Vác – Sokol Poruba: 15-8, a második félidővel hamarosan folytatjuk, maradjanak velünk!
    ----

30
    Befejeződött az 1. félidő. (15:8)

30
    Hámori átemelését hatalmas bravúrral tornássza ki Doláková, aki egy kicsit bele is sérül a manőverbe. (15:8) (15:8)

30
    Hámori ellen ítélnek egy labdáért való harcnál, majd lépéshiba a cseheknél. (15:8) (15:8)

30
    40 mp a félidőből. (15:8) (15:8)

30
    Utolsó perc az első játékrészben, hamarosan kiegészül a Váci NKSE. (15:8) (15:8)

29
    Hámori szerez labdát jó ütemben a falban. (15:8) (15:8)

29
    Kiegészült a Sokol (15:8) (15:8)

29
    Továbbra is 5 az 5 ellen a csapatok. 1:40 hátra. (15:8) (15:8)

29
    Ertl emeli át szépen a kapust, de vonalra lépés miatt érvénytelen a gól. (15:8) (15:8)

29
    Nagyon megállt támadásban a Poruba. (15:8) (15:8)

28
    Rechtorisová a felső lécre pattintja a hétméterest. (15:8) (15:8)

28
    Itt is hetes és két perc, betörés után Sterjova másodszor áll ki két percre. (15:8) (15:8)

28
    Pelczéder védekezik remekül a bal szélen, de marad a cseheknél. (15:8) (15:8)

27
    STERJOVA nem cifrázta, azonnal első szándékból a kapus lábai közé bombázott hetesből. (15:8) (15:8)

27
    Revajová kap két percet és hetes is a Vácnak Hámori betörése nyomán. (14:8) (14:8)

26
    Bíró hárítja Polachová átlövését. (14:8) (14:8)

26
    25:40-nél időt kér a cseh edző ismételten. (14:8) (14:8)

26
    FARKAS Veronika 8 méterről felugorva óriási átlövésgólt szerez középről. (14:8) (14:8)

26
    A Váchoz kerül a labda egy pontatlan passz után. Folyamatosan cserélget Konkoly Csaba. (13:8) (13:8)

26
    FARKAS Veronika egyéni játék után egy trükkös szabaddobást követően tör be bal kettőben. (13:8) (13:8)

25
    Bíró Blanka védi Sviráková lövését. (12:8) (12:8)

25
    Fülöp és Hámori védekezik keményen, Ertlt sem kell félteni. (12:8) (12:8)

24
    Az utóbbi időszakban a Vác akarata érvényesül. (12:8) (12:8)

24
    HORNYÁK rendezetlen védelem ellen tör be, mint kés a vajon. (12:8) (12:8)

23
    Adámková hagyta ki a helyzetet, visszatámad a Vác. (11:8) (11:8)

23
    ERTL robbant ki a falból és szerzett labdát, majd góllá is váltotta lerohanásból. (11:8) (11:8)

22
    Szerzett labda után HORNYÁK Dóra középről ütemtelenül átlövésből eredményes. (10:8) (10:8)

22
    Pelczéder egy szerzett labdával iramodott meg, majd egy sikertelen visszarántás után a kapusba lőtte már tiszta helyzetből. A kettő percet mindenesetre megúszta most a Sokol, pedig látványos volt. (9:8) (9:8)

22
    Dakosnak pontatlan bejátszás, de mintha meglökték volna. (9:8) (9:8)

21
    Eladta a labdát a bal szélen a Sokol Poruba. (9:8) (9:8)

21
    Lépéshiba a túloldalon. Lépéshiba a Vácnál is, mire leírom. (9:8) (9:8)

20
    ERTL még nehezebb szögből a jobb kapufáról bepattanó gólt szerez a jobb szélről, a kapus hátát is érintette a labda. (9:8) (9:8)

20
    Adámková gyors indítás után a ziccert a felső kapufára dobta. (8:8) (8:8)

20
    Stefanovic a kapusba lőtte, de Pelczéder megszerzi. Stefanovic most a kapus combjába lőtte. (8:8) (8:8)

19
    Farkas jött a Vácba irányítóként. (8:8) (8:8)

19
    KOSTELNÁ középen talált rést és befutva Bírót is átverte. (8:8) (8:8)

19
    Sterjova lövését a jobb felsőből tornászta ki Doláková. (8:7) (8:7)

18
    Egyértelműen meg tudta állítani a Vác a cseh együttes előretöréseit. (8:7) (8:7)

18
    Labdaszerzés Marcikovától, de azonnal el is lépi, mert nem tudott kinek passzolni időben. (8:7) (8:7)

18
    Technikai hiba a túloldalon, Pelczéder könnyen szerez labdát. (8:7) (8:7)

17
    ERTL Rebeka a jobb szélről szép ejtés után eredményes nehéz szögből. (8:7) (8:7)

17
    KOSTELNÁ gyors befejezés után eredményes középről a jobb felsőbe. (7:7) (7:7)

17
    STERJOVA egy lövőcsel után továbbvitte és szép gólt szerzett a bal alsóba. (7:6) (7:6)

16
    Elszórta a Poruba, jöhet előre a Dunakanyar csapata. (6:6) (6:6)

16
    Fülöp kapott sárga lapot. (6:6) (6:6)

15
    Időt kért a Sokol Poruba edzője. (6:6) (6:6)

15
    Belemenésgyanús szituáció, de marad a cseheknél. (6:6) (6:6)

14
    DAKOS fordult le kiválóan az emberről és beállóból a jobb alsóba lőtte. (6:6) (6:6)

14
    ADÁMKOVÁ Petra a gólszerző, beállóban kapott remek bejátszást. (5:6) (5:6)

13
    STERJOVA bal kettőből klasszikus átlövésgóllal jelentkezik. (5:5) (5:5)

13
    Bíró bravúrral üti ki Kostelnová átlövését a bal felsőből. (4:5) (4:5)

12
    Ertl kap sárgát, kicsit túl szigorúan. (4:5) (4:5)

12
    Pelczéder érkezett a bal szélre. (4:5) (4:5)

12
    HORNYÁK Dóra középen szép csel után tisztára játszotta magát és betalál 7 méterről. (4:5) (4:5)

11
    Időt is kért Konkoly Csaba, a Vác egyelőre semmit sem tud kezdeni a Sokol Porubával. (3:5) (3:5)

11
    Fölé ejtette nagy helyzetben Revajová a bal szélről. Elképesztően gyengén játszik most a Vác, csak a szerencsének köszönhetik, hogy csak két góllal vezet az ellenfél. (3:5) (3:5)

11
    Adámková sárga lap. (3:5) (3:5)

11
    Eladott labda után Bíró fogja ziccerben Sviráková jobb oldali lövését. (3:5) (3:5)

10
    Most egészül ki a Vác. (3:5) (3:5)

10
    Rontott lövés a túloldalon is, Bíró hozza játékba. (3:5) (3:5)

10
    Hárommal elmehet a Poruba. (3:5) (3:5)

9
    Szondi tör be egyéni játék után jól, de rossz megoldást választ, a kapust dobja csípőn. (3:5) (3:5)

9
    MINARCIKOVÁ lövi a harmadik gólját Szondi rontott lövése után. Kettő a vendégeknek. (3:5) (3:5)

8
    Sterjova áll ki két percre ráadásul. (3:4) (3:4)

8
    A vendégek vezetnek, MYLKOVÁ talál be megint csak gyors támadás végén. (3:4) (3:4)

8
    Rossz bejátszás, Bírónál a labda. Rendezetlen védelem ellen Szondi ejtése a kapufáról pattan ki. (3:3) (3:3)

8
    Sterjova lövését védi Doláková és marad is a cseheknél. (3:3) (3:3)

7
    Eddig szimpatikus, jól játszó csapat a Sokol Poruba, gyors támadásbefejezésekkel. (3:3) (3:3)

7
    MINARCIKOVÁ gyors támadás végén rendezetlen védelem ellen betalál. Egál. (3:3) (3:3)

7
    Kostelná lő fölé középről, jöhet a vendéglátó csapat. De belemenés. (3:2) (3:2)

6
    STERJOVA tör be bal kettőben és pattintva szerez gólt. (3:2) (3:2)

6
    Kostelná kapott sárgát, Dakost rántotta le. (2:2) (2:2)

6
    Sterjovát blokkolják fejjel, szerencsére nincs sérülés és marad a Vácnál. (2:2) (2:2)

5
    SVIRÁKOVÁ értékesíti a hétméterest. (2:2) (2:2)

5
    Sterjova sárga lap és hetes a cseheknek. (2:1) (2:1)

5
    Lépéshiba a Vácnál. (2:1) (2:1)

5
    MINARCIKOVÁ Eva szerzi a vendégek első találatát középről. (2:1) (2:1)

4
    HORNYÁK Dóra leültette a kapust, majd bebombázta a szinte üres kapuba. (2:0) (2:0)

4
    Bíró a bal szélről védi Revajová lövését, eddig remekel a magyar kapus. (1:0) (1:0)

3
    Fülöp kapta le Revajovát, szabaddobás. (1:0) (1:0)

3
    Stefanovic lő jobb kettőből nagyon fölé. (1:0) (1:0)

2
    Belemenés a cseh csapatnál. (1:0) (1:0)

2
    Az első gólt FÜLÖP Andrea szerzi beállóból. (1:0) (1:0)

2
    Bíró halássza le Minarciková lövését beállóból. (0:0) (0:0)

2
    Sterjova lövését védte Doláková. (0:0) (0:0)

1
    Bíró védi Rechtorisová lövését a jobb szélről. (0:0) (0:0)

1
    A rózsaszínmezes Sokol Poruba kezdte az összecsapást. A Vác mezszíne most fehér. (0:0) (0:0)

1

A publikum percek óta élteti Lucia Uhrakovát.

Már zajlik a játékosok bemutatása.

Már csak bő 7 perc a mérkőzés kezdéséig. Fél órával ezelőtt beszélgettünk Lucia Uhrakovával, aki időközben abbahagyta a profi kézilabdázást, de itt van a cseh csapattal, mint segítő. A váci szurkolók azonnal körbevették és mindenki számára egyértelmű, hogy így 1,5 évvel az eligazolása után is Vác történetének egyik legnépszerűbb kézilabdázónője.

Ipress Center-Vác: Balogh, Sztranyan, Bíró – Hansághy, Hámori, Farkas, Helembai, Szondi, Sterjova, Hornyák D., Ertl, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Katona, Pelczéder, Virág

DHC Sokol Poruba: Rohácková, Doláková, Bártová – Mylková, Tomasechová, Sviráková, Adámková, Rechtorisová, Minarciková, Polachová, Belohoubková, Revajová, Kostelná, Varmuzová, Marciková, Maiwealderová

Játékvezetők: Budai, Márkus.

A nyár második fele a következő szezonra való felkészülésről szól hazai kézilabdacsapataink számára. Így van ez a hölgyeknél is. Egy igen komoly értékmérő tornát közvetítünk élőben Vácról.

Az Ipress Kupa 2014 idén is igazán kiváló együtteseket vonultat fel a Dunakanyar kézilabda fellegvárában. A hazai Ipress Center-Vác csapatán kívül pályára lép a Dunaújváros, a Siófok, a Fehérvár is, valamint a cseh Sokol Poruba hölgykoszorúja. Utóbbi csapat érdekessége, hogy a hazánkban (de különösen a Ferencvárosnál és Vácott) is nagy ismertségnek és szeretetnek örvendő Lucia Uhrakova ehhez a csapathoz igazolt 2012-ben és a mai napig aktív.

Ami a magyar résztvevőket illeti, a Vác gárdájában is nagy volt a mozgás, de ugyanez elmondható a Siófok és a Fehérvár csapatáról is. Egyedül a Dunaújvárosnál nem változott jelentősen a keret, de még tavalyhoz képest is sikerült erősödniük néhány minőségi igazolással. A DKKA mindenképpen nagy esélyese a tornának.

A Siófok is határozottan erősödött tavalyhoz képest, kezdőcsapatuk felér egy B-válogatottal, elég csak Such, Orbán, Piedade, Wörz. Szekerczés vagy Erdősi Ildikó nevét említenünk. A Fehérvárnál főként Tilinger és Horváth Bernadett lehetnek a szekér húzói, de a külföldi igazolások sem tűnnek éppen gyengének (Tanabe, Ishitate).

A Dunaújváros eddig is erős volt (Víg, Bulath, Ferling, Vincze), de a nyáron megszerezték még Kamper Olíviát és Triffa Ágnest is, mit ne mondjunk, Azari sem számít gyenge fogásnak.

Végül a hazai csapatról néhány szót. Érdekesség, hogy mindegyik itthoni vetélytárssal megmérkőzött már a nyári szünetben. A Fehérvárt hazai környezetben minimális különbséggel verte, míg idegenben szintén 1, illetve 2 góllal vereséget szenvedett a Dunaújvárostól és a Siófoktól.
    A Vác csapata tavalyhoz képest átalakult, némileg talán erősödtek, különösen átlövő poszton. Drávai mellé ugyanis az eddig igencsak jól muzsikáló Hornyák Dóra és Maria Sterjova érkezett, de erősítés lesz még Tóth Eszter is, aki jelenleg még súlyos sérülése miatt lábadozik. Ukrán válogatott kapust is szerzett a Vác, Balogh Judit személyében és a bal szélre érkező Pelczéder Orsolya is az egyik legjobb fogásnak tűnik.

A pénteki napon öt, míg a szombati napon szintén öt találkozót rendeznek 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 és 18:30-as kezdettel. Mind a tíz találkozót élőben közvetítjük itt, az onlajnok.com-on, tartsanak velünk!