MTK-Budapest – Békéscsaba 25:32 (vége) | CSM Cetate Devatrans Deva – Debrecen 21:28 (vége) | CSM Cetate Devatrans Deva – MTK-Budapest 28:19 (vége)

54
    TÓTH SÁRA állt oda a büntetőhöz, hosszas lóbálás után becsapta Lajtost. (26:28) (26:28)

51
    A debreceni mester érzi hogy baj van, időt kért. (24:26) (24:26)

49
    Glusica kapott két percet, de nincs újabb debreceni gól, Sipeki nagyot védett. (23:26) (23:26)

49
    TÓTH SÁRA harcolt ki büntetőt, a végrehajtó is ő volt. Háromra feljött a Csaba! (23:26) (23:26)

45
    KARNIK SZABINA dobhatott büntetőt, nagy lóbálás után a bal felsőbe vágta. (19:25) (19:25)

40
    SZABÓ vállalta el a hazaiak hétméteresét, nem hibázott. (17:23) (17:23)

40
    Gávai ellen szabálytalankodott Varsányi, két percet kapott érte. (16:23) (16:23)

38
    A Békéscsaba időt kért. (16:22) (16:22)

37
    Nikolayenko dobhatott hétméterest, lökete a felső lécről ment fölé. (16:21) (16:21)

36
    Gávai adott egy nyakast, ő is kimegy két percre. (16:21) (16:21)

33
    Karnik Szabina rántotta le Gávait, két percet kapott érte. (14:20) (14:20)

24
    Bárány ütésért kapott két percet. (13:16) (13:16)

21
    Gávai kapott két percet. (11:16) (11:16)

19
    A Debrecen időt kért. (10:15) (10:15)

18
    SOPRONYI dobhatott büntetőt, nem hibázta el. (8:15) (8:15)

17
    Karnik Szabina kapott két perces büntetést, emberhátrányban a Debrecen. (8:14) (8:14)

17
    Walfisch lőtte a hazaiak büntetőjét, Lajtos egyelőre mindent véd. (8:14) (8:14)

13
    A Békéscsaba időt kért. (7:10) (7:10)

8
    SOPRONYI harcolta ki a hajdúságiak büntetőjét, majd a biztos végrehajtó is ő volt. (5:7) (5:7)

Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Sipeki, Kölcze, Terenyi (kapusok) – Gávai, Tóth S., Nikolayenko, Gidai, Diószegi, Szabó, Szögi, Török, Tóth K., Walfisch, Kovács, Mézes, Glusica, Sári, Botto, Borbély
    DVSC - TVP AQUATICUM: Pásztor, Makai, Lajtos (kapusok) – Karnik M., Szilágyi, Varsányi, Vörös, Gorilska, Bárány, Sopronyi, Slakta, Som, Kelemen, Karnik Sz.

Játékvezetők: Nagy, Turóczi