PICK – RK Vojvodina 34:14 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
34:14 (16:4)
RK Vojvodina
szombat 16.08.2014, 16:30 • Városi Sportcsarnok, Szeged • Felkészülési mérkőzések

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:52:33)

A tegnapihoz hasonlóan fölényes, ezúttal húszgólos győzelmet aratott a magyar bajnoki ezüstérmes MOL-Pick Szeged a szerb bajnok Vojvodina ellen. Az első perctől kezdve a hazaiak kezében volt a meccs, az újvidékiek az első 10 percben be sem tudtak találni, s az első félidőben összesen is csak négy gólig jutottak. A második félidő nagyobb gólcsatát hozott valamivel, de a fölényes hazai győzelem nem is lehetett kérdéses.

60
    Mérkőzés vége. (34:14)

60
    Mindegía passzát VELKY két másodperccel a vége előtt lövi a bal szélről a hosszú sarokba. (34:14) (34:14)

60
    Elezovic átlövése pattan fölé a felső kapufáról. (33:14) (33:14)

60
    FEKETE jobbátlövőből lő hatalmas gólt a bal sarokba. (33:14) (33:14)

59
    NIKOLIC tör be szépen középen, s a kapu közepén a léc alá talál. (32:14) (32:14)

58
    Elezovic hibája után leindítás, de Mindegía ziccerből a felső kapufát találja telibe, s a vendégeké a labda. (32:13) (32:13)

58
    Blazevic bejátszását Vadkerti ejti beállóból a jobb kapufára. (32:13) (32:13)

57
    Fekete eladott labdájából IVANOVIC szalad végig a pályán, s a kapu közepébe lövi a ziccert. (32:13) (32:13)

57
    Grujicic átlövését védi Sierra. (32:12) (32:12)

56
    Technikai hiba Elezovicnál, a leindítás végén PRODANOVIC talál be ziccerből. (32:12) (32:12)

55
    Veljkovicot még ki is küldték két percre. (31:12) (31:12)

55
    Mindegía passzát a jobb kettőben betörő FEKETE lövi szépen a hosszú felső sarokba. (31:12) (31:12)

54
    Ivanovic ejt a jobb szélről, de Sierra szépen lehúzza a labdát a feje fölül. (30:12) (30:12)

54
    Robledo szerzett labdát védekezésben, leindításából pedig PRODANOVIC lőtt ziccergólt. (30:12) (30:12)

53
    Blazevic ellökte Ivanovicot, kétperces kiállítás a jutalma. (29:12) (29:12)

53
    A túloldalon viszont PRODANOVIC a hosszú sarokba lő szintén a jobb szélről. (29:12) (29:12)