Újbuda – III. kerület 3:1 (vége) | BKV Előre SC – Tököl VSK 4:2 (vége)
Újbuda FC
3:1 (2:0)
III. kerület
vasárnap 17.08.2014, 17:30 • Sportmax Center, Kánai út 2. • NBIII - Nyugati csoport

Vége tehát, 3-1-re nyert az Újbuda, összességében megérdemelten, de érdekes körülmények között. A második félidőben már felvette a ritmust az elején talán megilletődött Kerület, ezzel a játékkal lesz keresni valójuk az NBIII-ban, ám az első félidőben kapott két gól soknak bizonyult. Jó meccs volt, köszönöm a figyelmet! (19:20:36)

90+4
    Mérkőzés vége, az ápolás után nem húzott rá a spori.

90+3
    Móczó és Ihász ütköztek, végül mindketten elhagyják a pályát, saját lábukon.

90+2
    A szöglet után egy ütközésnél lent maradt egy óbudai játékos, ápolni kell.

90+1
    Újbudai szöglet következik, de kifejelik a védők.

90
    4 perc a hosszabbítás.

89
    Lóska lőtt 10 méterről, de gyengén, a kapusé.

88
    Kovács Dávid volt ismét lesen.

87
    Kovács ügyes cselek után lőtt 16 méterről, ám lövése mellé szállt.

87
    Móczó beadási kísérlete felszabadította az újbudai kaput.

86
    Beszorul most az Újbuda.

85
    Turi helyére Ihász állt be a hazaiakhoz, ez volt náluk az utolsó csere.

84
    Csere a III. kerületnél: lemegy Szikes, bejön Kocsis B..

83
    Érthető módon nagyon reklamál az óbudai közönség, valóban véleményes volt ez a büntető, ahogy sok necces helyzetet is az Újbuda javára ítélt meg a játékvezető, ám tény, hogy minden vitatott esetnél történt valami, és a hazaiaknál is volt piros...

82
    Az Újbuda gólt szerzett!
    GÓÓL! KOVÁCS DÁVID a bal sarokba lőtt, Kondor jobbra vetődött, 3-1!

82
    Óriási kavarodás után a sértett végzi el.

81
    Pálfalvi és Kovács ütközött a 16-oson belül, a játékvezető 11-est ítélt!

79
    Karacs közelről fejelt mellé.

Pörge Béla

Gólok: 3. Pleszkán, 32. Kovács D., 82. Kovács D. – 48. Kaszai

Lapok:   40. Laki (UFC), 44. Pleszkán (UFC), 77. Khiesz (UFC) – 22. Szűcs (HKER), 25. Kocsis M. (HKER)   76. Pleszkán (UFC) – 64. Szűcs (HKER)

Újbuda FC: Váradi – Nagy, Laki , Huszty (74., Karacs), Lettrich – Farkas, Kovács, Németh (66., Bruckner), Turi (85., Ihász) – Pleszkán, Khiesz
    Cserék: Kapusi – Bruckner (66.), Karacs (74.), Ihász (85.), Csányi, Szilasi, Fodor

III. kerület: Kondor – Lendvai, Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes (84. Kocsis B.), Kocsis M., Hegybányai, Kaszai – Szűcs, Bartha (67., Móczó)
    Cserék: Román – Kovács, Tóth T., Móczó (67.), Gergely, Kocsis B. (4.), Tóth B.

Játékvezetők: Gyarmati II Tibor; Baghy, Temleitner