Levente Gödry
2
6 6
kedd 19.08.2014, 13:22 • Court 3, Csáktornya • PUNCEC OPEN - CSÁKTORNYA (salak)

Gödry igen jól kezdte az összecsapást, nagyon gyorsan 3:1-re elhúzott, majd a következő három gémet is behúzva, dupla brékelőnnyel nyerte az első játszmát 6:1 arányban.

A második játszmában is gyorsan brékelőnybe került Levente, ám 2:0-s vezetését nagyon gyorsan elvesztette, egyenlített a horvát fiú. Ekkor félő volt, hogy Levente hullámvölgye hosszú lesz, de aztán honfitársunk megrázta magát és már nem is engedett több játékot ellenfelének. Igaz, volt, hogy 40-30-ról fordított meg fogadójátékot, volt, hogy bréklabdát kellett hárítania a saját szervájánál, de onnantól Ritz már nem nyert gémet. 6:2 arányban húzta be a második játszmát is Gödry.

Kresimir Ritz – Gödry Levente: 0-2!
    1:6, 2:6!
    ---- (14:03:06)

Gödry Levente két szettben simán legyőzi a horvát Kresimir Ritzet hazai pályán, így bejutott a csáktornyai tenisztorna második fordulójába!

Mérkőzés vége

2:6
    Szett győztese Gödry.

40-A
    Ismét mérkőzéslabda Leventének! Ezt már ki kellene használni!

40-A
    Labdamenet győztese Gödry.

40-40
    Labdamenet győztese Ritz.

30-40
    Gödry Levente játszma- és mérkőzéslabdához jut!

30-40

30-30

15-30
    Elméletileg két labdára a győzelemtől Gödry Levente.

15-30

15-15

15-0

2:5
    Megvan! Gödry Levente dupla brékelőnybe kerül a második szettben is, ezt innen már remélhetőleg nem lehet elveszíteni. A következő 3 gém bármelyikét, ha hozza Levi, akkor a mérkőzést is nyeri. 5:2 a magyar fiú javára!