3 3
Vanda Lukács
2
6 6
szerda 20.08.2014, 11:45 • Court 3, Duino Aurisina • CMG TENNIS CUP - Duino Aurisina, Olaszország (salak)

Sokáig haladtak fej-fej mellett a lányok az első játszmában, Vanda valamivel biztosabban adogatott. A játszma vége felé Lukács a legjobbkor brékelt, majd kiszerválta az első szettet, ezzel be is söpörte azt 6:3-mal.

A második szettben gyorsan brékelőnybe került a magyar lány, de a játszma derekán Huber feltámadt és vissza tudott brékelni. Vanda azonban gyorsan újra el tudta venni a német lány adogatását és innen már nem is engedte ki a kezéből a győzelmet.

Az igazán fontos pontoknál mindig Vanda volt a magabiztosabb. Úgy nyert két szettben, hogy 68 labdamenetet nyert Luisa Marie Huber 53 nyert labdájával szemben, de amíg a német csak egyszer tudta elvenni ellenfele adogatását, Lukácsnak ez négyszer is sikerült a meccsen, a második játszmát végül dupla brékelőnnyel nyerte. Pedig a bréklabdákkal hadilábon állt Lukács Vanda, tizenkettőből csak az egy harmadát tudta értékesíteni, de ma ez is elég volt.
    Gratulálunk Lukácsnak a mai teljesítményéért, a harmadik fordulóba jutott!

Luisa Marie Huber – Lukács Vanda: 0-2!
    3:6, 3:6!
    ---- (13:13:33)

Lukács Vanda a harmadik mérkőzéslabdát már nem hibázza el és két szettben, alig 80 perc leforgása alatt megveri a német Luisa Marie Hubert, ezzel bejut az olasz tenisztorna 3. fordulójába!

Mérkőzés vége

3:6
    Szett győztese Lukács.

40-A
    A harmadik mérkőzéslabda, ezt már ki kellene használni!

40-A
    Labdamenet győztese Lukács.

40-40
    Luisa Marie Huber meghosszabbítja a mérkőzést, a második mérkőzéslabdát is hárította, ezzel egál.

40-40
    Labdamenet győztese Huber.

30-40
    Ásszal hárítja az elsőt Huber, de még mindig van egy meccslabda!

30-40

15-40
    Két bréklabdához jut Lukács Vanda, ami egyben játszma- és mérkőzéslabdát is jelent a magyar lánynak!

15-40

15-30
    Nincs messze a bréklabda, ami meccslabdát is jelentene.

15-30

15-15

15-0

3:5
    Két gyors labdamenettel hozta a szerváját Vanda, ezzel 5:3-ra vezet és karnyújtásnyira került a mérkőzés megnyerésétől a magyar lány!