Málaga CF – Athletic Bilbao 1:0 (vége) | Sevilla – Valencia 1:1 (vége) | Granada – La Coruňa 2:1 (vége)
UD Almería – RCD Espanyol 1:1 (vége)
Sevilla FC
1:1 (1:0)
Valencia CF
szombat 23.08.2014, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Primera División

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik..

A Primera Division első fordulójában a tavalyi ötödik helyezett, Sevilla Fútbol Club a nyolcadik Valencia CF-t fogadja.

Az előző szezonban négyszer találkoztak egymással, kétszer nyertek a valenciaiak, egyszer a mostani hazai csapat, egyszer pedig döntetleneztek.

A hazaiak jó eredményeket értek el a felkészülési időszakban, de az európai Szuperkupát nem sikerült elhódítaniuk.

A vendégek a vegyes mérleggel bírnak a barátságos meccseken.

A papírforma szerint a vendéglátóknak kell győzedelmeskedniük, lássuk így lesz-e!?

Sevilla Fútbol Club: Beto- Coke, Pareja, Carriço, Fernando- Krychowiak, Iborra- Vidal, Suárez, Vitolo- Bacca
    Cserék: Deulofeu, Muñoz, Antonio Reyes, Figueiras, Barbosa, Sánchez, Banega

Valencia CF: Alves- Barragán, Vezo, Otamendi, Gaya- Parejo, Fuego, Gomes- Rodrigo, Alcácer, Piatti
    Cserék: Cancelo, Orbán, Feghouli, Yoel, Zuculini, de Paul, Gil

Játékvezetők: Carlos Del Cerro- Juan Yuste, Abraham Álvarez- Hugo López.

1

18
    Beto helyére érkezik a cserekapus, Barbosa!

40
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Parejo (Valencia CF).

44
    A Sevilla gólt szerzett!
    ALEIX VIDAL PARREU találatával kerül előnybe a hazai csapat.