Magyarország – Szlovénia 0:1 (vége)
Magyarország
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Szlovénia
szerda 27.08.2014, 09:10 • Káposztásmegyeri Jégpalota, Budapest • Felkészülési mérkőzés

Nagy iram, kevés játékmegszakítás, viszonylag kevés kapuralövés és jó kapusteljesítmények jellemezték az első magyar-szlovén U20-as előkészületi hokimeccset, itt a Jégpalotában!
    Tomaz Trelc egyenesen shutoutot csinált ma délelőtt, míg Arany Gergely az első harmadban egyszer maga mögé kellett, hogy nyúljon, így a szlovénok azzal a góllal meg is nyerték a meccset.
    De a felkészülés most a lényeg, nem annyira az eredmény, mindenesetre a szlovén-magyar edzőmeccsek sorozata hamarosan folytatódik Káposztásmegyeren, ahonnan mi legközelebb holnap reggel jelentkezünk!
    Tartsanak velünk addig is, a további közvetítéseink alkalmával! (11:08:31)

60:00

59:55
    Galló lőtt még a legvégén egy oldalhálót, ez is kimaradt tehát!

59:30
    Arany le is jött, 6 az 5 ellen támadhatunk a végén!

59:28
    Kiegészült a magyar csapat.

58:50
    Unuk sem tudott közelről túljárni a magyar kapus eszén!

58:02
    Kristian Cepon nagy erejű lövését védte Arany!

57:28
    Így nem nagyon lesz lehetőségünk egyenlíteni, Herner Olivér kapott 2 percet testre ütésért! Emberelőnyben a szlovénok!

57:00
    3 perc még a végéig, továbbra is egy góllal áll jobban a szlovén U20-as válogatott!

56:13
    Ez a fórunk is kimaradt, kiegészültek a szlovénok.

56:08
    Hamvai elől szedte fel a korongot a szlovén kapus.

55:55
    Sajnos Erdély Csanéd jó cselek után nem jutott lövéshez.

55:02
    Egyelőre kiütik a harmadukból a korongot a szlovénok!

54:13
    Reiszt akasztotta Vincec, kapott is 2 percet, emberelőnyben a mieink!

53:52
    Unuk jö lövését védte szépen Arany Gergő!

53:06
    A túloldalon Kalan emelte a korongot a magyar kapu fölé!

53:01
    Kocsis fantasztikus szóló után játszott Hernerhez, de a közeli lövést Trelc – ki tudja hogyan – mentette!

52:04
    Kocsis közeli próbálkozása után halt el a korong a szlovén kapus lepkés kesztyűjében!