Dél-Afrika - Magyarország

3:24

(0:6, 0:4, 2:6, 1:8)

szerda 27.08.2014, 13:30 • Madrid, Spanyolország • U18-as Világbajnokság

Nem jelentett semmilyen veszélyt a győzelmünkre a dél-afrikai válogatott, sem védekezésben, sem támadásban nem voltunk egy súlycsoportban. A mérkőzés több mint fele dél-afrikai találat nélkül telt el, már 11-0-ra is vezettünk. Különösen Gurisatti szórta meg magát jó alaposan.

Az utolsó negyedben már el is fáradt ellenfelünk, számolatlanul lőhettük a gólokat és még rengeteg hibát is elkövettünk, enélkül a 30-hoz is közel lennénk. Így is 21 gólt tettünk közé, a dél-afrikaiak szimpatikusan küzdöttek, de védelmünk ellen csak három távoli átlövésgóllal tudták felvenni a versenyt. Könnyed, sima győzelem volt, de innentől sokkal nehezebb ellenfelek következnek. A jelenlegi papírforma szerint Japán lehet a következő.

Dél-Afrika – Magyarország: 3-24!
    ---- (14:38:18)

Vége a negyedik negyednek és a mérkőzésnek is!

32
    4 mp hátra, amikor igen messziről még egy lövési kísérlet, az ellenfél kapusa pedig szépen kapja ki a jobb felsőből, vége!

32
    Nehéz helyzetből tette kapura a dél-afrikai center, de kapusunk a helyén volt.

32
    Kiváló figura után középen aránylag tisztán lőhettünk, az átlövés pedig a bal felsőbe akadt be! 3-24!

32
    Nagyjából 45 mp hátra a meccsből. 48 pontosan.

32
    Nálunk nincs újabb gólszerző, az ellenfélnél Penney 2, Versfeld pedig egy gólos.

31
    Kicsit megtéptük középen a dél-afrikai centert, ennek ellenére a bíró tovább engedte a játékot, miénk a labda.

31
    Kontrafault ellenünk, bár az okát nem láttuk. Nem oszt, nem szoroz. 1,5 perc hátra.

31
    Sikerült újabb gólt szereznie a dél-afrikaiaknak, középről, távoli átlövésgól a jobb alsóba! 3-23!

31
    Két perc hátra.

30
    Eddig 10 dél-afrikai kiállítás és csak három magyar.

30
    Dél-afrikai időkérés! Szilágyi 4 gólos eddig, Tóth 1, Gurisatti 6, Horváth 3, Leimeter 1, Kuna 5, Hertzka 1, Varga 1, Máté 1.

30
    Magyar kiállítás, dél-afrikai emberfór!

30
    Nagyon nem érnek már vissza a dél-afrikaiak. Megúszás után könnyed gól, jó eséllyel Máté Zsuzsanna szerezte. 2-23!