Szeged KKSE – ZORK Jagodina 30:30 (vége)
Szeged KKSE
30:30 (15:14)
ZORK Jagodina
péntek 29.08.2014, 16:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Felkészülési mérkőzések

60
    Vendég időkérés. (30:30) (30:30)

57
    Hazai időkérés. (28:29) (28:29)

54
    Radojevic jobb kettőben betörve harcol ki hetest. (26:27) (26:27)

51
    Kukicot küldik ki a bírók két percre, de ziccert hibáznak a szegediek a bal szélen. (24:26) (24:26)

50
    A túloldalon Kukic harcol ki hetest. (23:24) (23:24)

44
    Hazai időkérés. (20:22) (20:22)

43
    Mistric átlövését sáncolják, a leindítás végén Jevtic harcol ki hetest. (20:21) (20:21)

41
    T. Georgijevet is lezavarják két percre a bírók. (19:20) (19:20)

40
    Cubela átlövését védi K. Georgijev, a leindítás után Cubelát küldik ki két percre. (19:19) (19:19)

29
    Zsilák lövése száll magasan fölé, de a kontrából Dobó védi Jevtic ziccerét, azonban a bírók hetest ítélnek. (15:14) (15:14)

29
    Dajkát küldik ki két percre a bírók. (15:13) (15:13)

27
    T. Georgijev vonalra lépett, a szegediek támadhatnak, s T. Georgijevet a bírók ki is küldik két percre. (15:12) (15:12)

24
    Kukic bejátszása után Jevtic harcol ki hetest. (13:11) (13:11)

20
    Rossz labda a hazaiaktól balra, indulhat a Jagodina, s Radojevic hetest harcol ki. (10:11) (10:11)

19
    Gulyás kap sárga lapot a hazaiaktól. (10:10) (10:10)

19
    Vendég időkérés. (10:10) (10:10)

18
    Hetest harcolnak ki beállóban a szegediek. (8:10) (8:10)

17
    Jevtic kap sárga lapot. (8:10) (8:10)

16
    Kukic harcol ki hétméterest. (7:9) (7:9)

13
    Mistricet küldik ki két percre a falból. (7:8) (7:8)

10
    Matic közbelövését védi a hazai kapus, a túloldalon T. Georgijev kap sárgát. (4:5) (4:5)