MTK Budapest FC – Dunaújváros 2:3 (vége) | Újpest FC – 2:1 (vége) | Paksi FC – Ferencvárosi Torna Club 1:1 (vége)
MTK Budapest FC
2:3 (1:2)
Dunaújváros PASE
szerda 03.09.2014, 14:00 • Salgótarjáni úti edzőpálya, Budapest • Magyar Ligakupa

A második félidő elején az MTK egyenlített és ezután jobban domináltak ellenfelüknél, de a vezetést nem tudták megszerezni. A mérkőzés vége előtt Ukwouma nagy helyzetben megszerezte a vendégeknek a győztes találatot és a három pontot.
    Köszönöm a figyelmet! (15:42:57)

90+2

90+2
    Cseke elől fejelik haza a labdát.

90+1
    2 perc a ráadás.

90
    Utolsó csere a mérkőzésen. Sárközi helyén Csehi.

88
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    UKWOUMA lépett ki szépen a védők mellet és Groppioni mellett a kapu hosszú sarkába gurított.

88
    Sárközi beadása után szabadítanak fel a védők.

87
    Pölöskei passza után Cseke volt lesen.

86
    Hosszú indítás Hajdú felé a jobb szélen.

85
    Deutsch lépett ki nagy helyzetben, de a lövése az oldalhálót találta el.

83
    Sinan beadása pattan meg egy védő fején, majd Cseke lőhetett, de Dániel nagyot védett.

81
    Hajdú beadása volt túl mély mindenkinek.

80
    Negyedik vendég csere, Petneházi helyén Villám.

79
    Sinan adott be túl mélyen Pölöskei felé.

77
    Horváth vett át egy labdát szépen, de lesen volt.

75
    Utolsó két cseréje az MTK-nak. Vass Ádám és Nagy Tibor helyén Sági Milán és Széles Imre.

75
    Lázár beadását Groppioni könnyen leszedi.

74
    Józsi beadása volt mély mindenkinek.

71
    Pölöskei szabadrúgása után Kálnoki Kis fejesét húzza le Dániel.

Pap Csaba

Gólok: 31. Csiki, 50. Horváth – 8. Jakab, 14. Pascua, 88. Ukwouma

MTK Budapest FC: Groppioni – Nagy T. (Széles – 75.), Kálnoki Kis, Deutsch, Hajdú – Vass Á. (Sági – 75.), Halmai, Kanta (Cseke – a szünetben), Iyane (Pölöskei – a szünetben) – Horváth Zs., Csiki (Sinan – a szünetben).
    Cserék: Abu – Pölöskei, Vukmir, Cseke, Sági, Széles, Sinan

Dunaújváros PASE: Dániel – Hangya, Sárközi (Csehi – 90.), Farkas, Szalai – Petneházi (Villám – 80.), Lázár, Jakab (Józsi – 58.), Ukwuoma – Pascua (Thiago – 52.), Sóron (Orosz – 58.).
    Cserék: Milinte – Villám, Józsi, Csehi, Thiago, Orosz, Szekeres.

Játékvezetők: Takács János – Takács Gábor, Mohos Milán.