Mateo Faber
0
2 2
szerda 03.09.2014, 13:12 • Court 4, Bol • Bluesun Bol Circuit (salak)

Borsos Gábor 1 óra 15 perc alatt két szettben kiveri a horvát Mateo Fabert a horvátországi Bolban rendezett tenisztornán és bejut a 3. fordulóba!

6:2
    Szett győztese Borsos.

40-30
    Játszma- és mérkőzéslabdához jut Borsos Gábor!

5:2
    5:2-re szépít Mateo Faber, de még mindig megvan a dupla brékelőnye Borsos Gábornak, most a magyar fiú adogathat a győzelemért.

5:1
    5:1-re vezet Borsos Gábor, a győzelem kapujában áll! Ezt innen már nem szabad elveszítenie, négy lövése van megnyernie a meccset. 11 gémet nyert már Borsos, ellenfele mindössze hármat.

4:1
    Megvan a dupla brékelőny Borsos Gábornak!! 4:1-re elhúzott, ezt innen már igencsak illene megnyerni!

40-15
    Két bréklabdához jut Borsos Gábor, ez hatalmas előnyt jelenthet a mérkőzés szempontjából, ha értékesíti.

3:1
    A hatodik ászával hozza a szerváját Borsos Gábor! 3:1!

2:1
    Ezt két perc alatt letudták a felek, Faber szépít, de Gábornak továbbra is megvan a brékelőnye, amit végig kéne vinnie! 2:1!

2:0
    Elképesztően hosszú, 9 perces játékot nyert meg most Borsos Gábor, nem kevesebb, mint négy bréklabdát hárítva. 2:0, megszilárdította brékelőnyét a magyar fiú!

40-A
    Negyedszer is bréklabda.

40-A
    Megint bréklabda, a tűzzel játszik Borsos ebben a gémben.

40-A
    Gábor első kettős hibája után fogadóelőnye van a horvát fiúnak ismét.

30-40
    Bréklabdához jut Mateo Faber.

1:0
    Semmi negyven után adogatóelőnye volt Fabernek, úgy tűnt, elúszik a brék lehetősége, de végül Borsos mégis a maga javára fordította és 1:0-ra vezet a második szettben is brékelőnnyel!

A-40
    Borsos bréklabda!

A-40
    Borsos negyedik bréklabdájához jut hozzá ebben a gémben, ezzel nagyon kellene most élni!

40-0
    Azonnal a második szett elején három bréklabdához jut Borsos Gábor, kiváló kezdés!

0:0
    Sikerült semmire hoznia a szerváját Gábornak, ezzel 6:2 arányban megnyerte az első játszmát Borsos Gábor! A második szettet a rövid pihenő után Mateo Faber kezdi majd.

6:2

40-0
    A harmadik ászával jut három szettlabdához Borsos Gábor!

5:2
    Ezzel minden bizonnyal zsebben az első játszma Borsos Gábornak, 5:2-re meglépett dupla brékelőnnyel, ha szükséges, kétszer is szerválhat az első játszmáért!

A-40
    Harmadszor is bréklabda a magyar fiúnak, ezt már ki kell használni!

40-15
    Újra bréklabdához jut Borsos Gábor, rögtön kettőhöz is. A dupla brékelőny eldöntené ezt a szettet!