RK Borac Banja Luka – Veszprém 29:33 (vége)
RK Borac Banja Luka
29:33 (12:15)
Telekom Veszprém
péntek 05.09.2014, 20:00 • Borik Sports Hall, Banja Luka • SEHA Liga

Amiért jött a Veszprém, azt hazaviszi – a három pontot. Érezhetően jobb játékosállománnyal rendelkezik az MKB, ám nagy dicséretet érdemel a Borac Banja Luka együttese is, mivel gyengébb csapata ellenére nagyon harcosan és jól küzdött, helyenként meg is nehezítette a vendégek dolgát és meccsben maradt az utolsó öt percig.

Az is érezhető volt, hogy a Veszprém a nyolc gólos vezetésnél kicsit kiengedett, már nem koncentrált annyira, így jelentősen közelebb kerülhetett a bosnyák együttes, de a győzelem nem forgott veszélyben ekkor sem.
    Ezzel a Veszprémnek három forduló után már kilenc pontja van és mindegyik sikerét idegenben érte el!

A hazaiaknál Djukic és Mikic szórta meg magát alaposan, a magyar csapatból pedig Mikler jó védéseit elől legtöbbször Sulic és Marguc váltotta gólra, de termelt azért Nilsson és Terzic is. Posztonként ma eléggé rendben voltunk, mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez.

Borac Banja Luka – MKB MVM Veszprém: 29-33!
    ---- (21:33:00)

60
    Mérkőzés vége. (29:33)

60
    OBRADOVIC középen talál rést és szép gólt szerez az utolsó másodpercben. (29:33) (29:33)

60
    TERZIC tör be harcosan jobb kettőben és a rövid alsóba lövi a labdát. (28:33) (28:33)

60
    Kétszer is blokkolnak minket, de sarokdobás, mi támadunk. (28:32) (28:32)

60
    Megkezdődik a meccs utolsó perce. (28:32) (28:32)

59
    CELIC beállóból lövi ki a bal alsót szép bejátszás után. (28:32) (28:32)

59
    Időt kér a Borac Banja Luka együttese. (27:32) (27:32)

59
    Gulyás futott be középre beállónak, meg is kapta a labdát, de lövésénél a kapus a felső lécre tolta, a kipattanó pedig a bosnyákoké. (27:32) (27:32)

59
    Az utolsó két perc kezdődött meg. (27:32) (27:32)

58
    Egy kapufáról kipattanó labdát Nagy Laci szerez meg, bár úgy tűnt, hogy belépett közben, de marad nálunk. (27:32) (27:32)

58
    GULYÁS higgadtan emeli át a kapust a jobb szélről és szerencsével, a jobb kapufáról bepattan a labda. Megvan a győzelem. (27:32) (27:32)

57
    MIKIC ezt a hetest is belövi, még oda kell figyelnünk, nincs megnyerve a meccs. (27:31) (27:31)

57
    Zeitz kap két perces büntetést a túloldalon és hetes a hazaiak javára. (26:31) (26:31)

57
    NILSSON a lerántás ellenére is betalált beállóból, így öt gól ide és emberelőny, nem hiszem, hogy már gond lehet. (26:31) (26:31)

57
    Nilssont nagyon csúnyán lerántották a hatosnál ziccerben, nem lehet más, mint két perces kiállítás Trivundzának. (26:30) (26:30)

56
    TRIVUNDZA bal kettőből klasszikus átlövésgólt szerez. Csak négy a különbség, még nem dőlt el!! (26:30) (26:30)

56
    Zeitz harcosan tört be jobb kettőben, de nagyon kisodródott, Abadzic pedig jól zárta a szöget. (25:30) (25:30)